Техніка

Чи варто купувати робот-пилосос і чи може він замінити звичний?

Чи замінить робот-пилосос ваш звичайний пилосос? Ні, але він дуже близький до цього. Роботи-пилососи пройшли довгий шлях з моменту їх появи на ринку. Робот-пилосос призначений не для всіх. Найчастіше, якщо ви ставите питання, чи є робот-пилосос підходящою заміною вашому звичайному пилососу, можливо, він вам і не потрібен. Якщо вам здається, що є сенс придбати робот-пилосос, давайте поговоримо про це.

Зміст

  • 1 Для кого призначені роботи-пилососи?

  • 2 Що може робити робот-пилосос?

  • 3 Коли слід використовувати звичайний пилосос?

  • 4 Недоліки

  • 5 Як щодо вартості?

Чи варто купувати робот-пилосос і чи може він замінити звичний?

Для кого призначені роботи-пилососи?

Робот-пилосос відмінно підходить для тих, хто відчуває, що не встигає за всіма. У кого зростаюча сім’я з дітьми, домашніми тваринами і чоловіком, які постійно заносять бруд у будинок. Або, можливо, ви не можете користуватися звичайним пилососом і вам потрібен інший спосіб прибирання будинку. Робот-пилосос – ідеальний варіант для вас.

Існує безліч причин придбати робот-пилосос, і в кожного вони різні. Але незалежно від того, що спонукає вас придбати його, необхідно чітко розуміти, що на даний момент він не є 100%-вою заміною звичайному пилососу.

Найкращі додатки для відстеження спортивних подій
Читайте також
Найкращі додатки для відстеження спортивних подій

Що може робити робот-пилосос?

Якщо всі кажуть вам, що робот-пилосос не є заміною звичайному пилососу, ви можете задатися питанням, що ж він може робити?

Найцікавіше, що він може робити приблизно те ж саме, що і звичайний пилосос. Він може пилососити килими, дерев’яні підлоги, плитку, шерсть домашніх тварин, котячий наповнювач, крихти, пил і все інше, що може опинитися на вашій підлозі. Він може навіть очистити місця, які ви можете пропустити під час використання звичайного пилососа, наприклад, під диваном або в кутах, про які ви навіть не підозрювали.

Функція всмоктування у них часто не найсильніша і вони не можуть дістатися до важкодоступних місць, таких як сходи і павутина.

Але перевага роботів-пилососів полягає в їхній повторюваності. На відміну від більшості людей, робот-пилосос готовий пилососити щодня. Він може пропустити одне місце, але наступного дня він його прибере. Робот-пилосос – це маленький паровозик, який може; він не здається і продовжує працювати доти, доки ви програмуєте його на щоденну роботу. Ця автоматизація + повторюваність, що дає змогу прибирати частіше, і є те, що компенсує його обмеження.

Коли слід використовувати звичайний пилосос?

Якщо ви використовуєте робот-пилосос щодня, то ідеальним варіантом буде прибирання раз на місяць звичайним пилососом.

Робот-пилосос – це щоденний розвідник, але навіть йому час від часу потрібне підкріплення. Прибирання раз на місяць звичайним пилососом також чудово підходить, якщо ви просто ненавидите пилососити. Або ви не можете пилососити, але член сім’ї або покоївка приходить раз на місяць, щоб зробити це за вас. 

Коли слід використовувати звичайний пилосос?

Недоліки

Як і у всього в житті, у роботів-пилососів є свої недоліки. Ймовірно, найістотніше, на що скаржаться люди у зв’язку з роботами-пилососами, – це обслуговування.

Цих маленьких хлопців все одно потрібно чистити У старих моделей були важкодоступні фільтри, і це приводило багатьох у сказ. Тепер ця проблема з фільтрами не зустрічається, оскільки в більшості моделей фільтр дуже легко дістати і почистити.

У ранніх моделях також використовувався бампер, що визначає, коли робот вдаряється об щось, і спочатку це була нечітка функція (старі моделі залишали сліди на плінтусах). Деякі удари були занадто сильними і перекидали речі або навіть застрявали через силу. Ви все ще бачите деякі роботи-пилососи з бампером, але це вже другорядна річ, оскільки тепер у них є датчики, які визначають, перш ніж робот торкнеться чогось, щоб зупинитися.

Найбільшою перевагою для тих, хто не любить зайвий шум, і це подвійно стосується звичайних пилососів, є те, що деякі роботи-пилососи стали тихішими. 

Якщо ви турбуєтеся про те, що будете галасливим сусідом, уникайте роботів-пилососів, які рухаються за випадковою траєкторією, бо вони часто найгучніші та їх прибирання займає найбільше часу. Замість цього придбайте пилосос, який рухається по розпланованій траєкторії, щоб скоротити час прибирання. Крім того, зверніть увагу на пилососи, які можна налаштовувати і складати самостійно розклад на той час, коли, на вашу думку, більшості людей прибирання не завадить.

Як щодо вартості?

Ви, напевно, помітили, що ці пилососи можуть бути дорогими. Але коли ви постійно не встигаєте пилососити, вартість може бути виправдана.

Вам не потрібно буде одразу купувати дорогу модель. Ви зможете придбати більш доступні, але також гідні варіанти. Роботи-пилососи існують уже понад десять років, і за цей час у них з’явилося безліч удосконалень та інновацій. Ці вдосконалення та інновації потрапили в дешевші моделі.

Ви можете вибрати найкращий із найкращих, але якщо ви новачок, спробуйте спочатку дешевші варіанти. Можливо, ви виявите, що це все, що вам потрібно. Якщо тільки у вас не великий будинок з великою кількістю домашніх тварин і дітей, то кращий з кращих може бути вашим єдиним варіантом.