Поради

Найкращі додатки для відстеження спортивних подій

Спортивні результати дуже важливі для прихильників спорту. Крім гострих відчуттів, пов'язаних зі зміною рахунку, скажімо, на табло, фінансові наслідки таких результатів не менш захопливі для азартних гравців. Правильний рахунок настільки вигідний із фінансового погляду, що провідні сайти спортивних прогнозів вкладають величезні кошти в залучення провідних експертів для передбачення результатів матчів. На дворі 2022 рік, і цифрові технології переживають розквіт. Вам більше не потрібно бути на стадіоні або чекати газетних заголовків, щоб дізнатися рахунок спортивних подій, завдяки сучасним додаткам для підрахунку спортивних результатів ви можете в режимі реального часу отримувати свіжі результати спортивних подій, яким ви віддаєте перевагу.

Зміст

  • 1 theScore

  • 2 Livescores

  • 3 ESPN

  • 4 Bleacher Report

  • 5 FlashScore

Найкращі додатки для відстеження спортивних подій

theScore

Ця програма для перегляду спортивних результатів ідеально підходить для охоплення широкого спектра спортивних подій. Будь ви фанатом EPL, NBA або NFL, майже всі основні змагання і ліги будуть охоплені.

Будучи джерелом спортивних новин, воно оновлює їх у режимі реального часу. Він має інтерактивну панель зі стрічкою новин, яку можна налаштувати так, щоб на ній відображалися новини та результати тільки обраних вами ліг і команд. Крім того, додаток TheScore має й інші цікаві функції. Це поглиблений передматчевий аналіз, лінії ставок, груповий чат, популярні історії в соціальних мережах, що стосуються вашої команди, і можливість поділитися цими історіями.

Livescores

Як і його аналоги, LiveScore охоплює широкий спектр спортивних подій. Хоча він надає оновлення в режимі реального часу за такими видами спорту, як теніс, баскетбол і крикет, основна увага приділяється футболу.

За допомогою LiveScore користувачі можуть вільно транслювати футбольні матчі, користувачі в усьому світі можуть отримати детальний аналіз матчу, коментарі, склади та багато іншого. Сайт має зручне компонування, яке дає змогу користувачам легко переглядати основні моменти різних матчів. 

ESPN

Ця організація є світовим лідером у висвітленні спортивних подій. Їхній застосунок повністю відповідає цьому твердженню, постійно транслюючи свіжі спортивні новини по всьому світу.

Додаток має простий у навігації інтерфейс, який можна налаштувати відповідно до своїх спортивних уподобань. Користувачі можуть налаштувати додаток так, щоб він сповіщав їх про останні оновлення, що стосуються будь-якої обраної спортивної ліги.

Крім того, ви отримуєте доступ до кількох подкастів ESPN, а також до прямих трансляцій спортивних результатів. Крім того, якщо ви придбаєте щомісячну або річну підписку ESPN+, ви зможете переглядати різноманітний контент, включно з прямими трансляціями матчів і ексклюзивними програмами ESPN+ Originals.

ESPN

Bleacher Report

Це чудовий спортивний додаток для любителів спорту, які хочуть дізнатися більше подробиць про свої улюблені команди. Крім інших функцій, як-от спортивні новини та результати, застосунок надає доступ до докладних статей, рейтингів і прогнозів практично за всіма основними видами спорту та лігами. 

Унікальність Bleacher Report полягає в тому, що він збирає відібрані вручну статті відразу після їхньої публікації в Інтернеті. 

FlashScore

Спортивний додаток FlashScore інформує користувачів про останні результати, рейтинги та новини для більш ніж 30 видів спорту і близько 6 000 спортивних подій. Усе це відбувається в режимі реального часу. Він має інтерактивний інтерфейс, що забезпечує зручність перегляду. Користувачі можуть отримувати повідомлення про ігри, які їх цікавлять. Перед кожною грою є докладний передматчевий огляд і текстова трансляція, навіть для змагань з легкої атлетики.