Огляди

Найкращі смарт-девайси для вашого будинку у 2022 році: обираємо разом

Існує безліч пристроїв, які можуть перетворити ваш звичний будинок на будинок майбутнього. Сьогодні ми представимо вам смарт-пристрої, які підійдуть для різних ніш у вашому домі та зроблять кожну його частину трохи розумнішою.

Зміст

  • 1 Термостат Google Nest

  • 2 Система безпеки для дому SimpliSafe

  • 3 Смарт-колонка Amazon Echo Dot 4th Gen

  • 4 Камера відеоспостереження Arlo Ultra

Найкращі смарт-девайси для вашого будинку у 2022 році: обираємо разом

Термостат Google Nest

Якщо у вас є центральне опалення та кондиціонування, ви напевно помічали, які величезні стрибки іноді відбуваються у ваших рахунках за електроенергію. Термостат Google Nest створений не тільки для того, щоб допомогти вам заощадити, а й є досить доступним варіантом розумного термостата, тож вам не доведеться викидати занадто багато грошей.

З ним ви зможете встановлювати потрібну вам температуру на самому пристрої або на своєму телефоні з будь-якої точки світу. Ви також можете налаштувати термостат Google Nest на зміну температури, коли ви залишаєте дім, а потім налаштовувати більш комфортну температуру, коли ви повертаєтеся додому.

Система безпеки для дому SimpliSafe

Якщо ви задумалися про безпеку свого будинку, компанія SimpliSafe пропонує найпростішу систему безпеки на сьогоднішній день.

Існує кілька стартових пакетів з різною кількістю датчиків і камер – починаючи з “Foundation” і закінчуючи “Haven” – але ви можете вибрати індивідуальний пакет за вашим бажанням.

Найкраще визначити розміри вашого будинку і кількість дверей/вікон, які ви хочете охопити, і відштовхуватися від цього. Після того, як ви перетворите свій будинок на затишний Форт Нокс, SimpliSafe пропонує розумний замок і навіть підключений розумний дверний дзвінок, якщо ви захочете перейти на новий рівень.

Система безпеки для дому SimpliSafe

Смарт-колонка Amazon Echo Dot 4th Gen

Ця колонка є бюджетним пристроєм, який може керувати вашим розумним будинком, відтворювати музику і подкасти, встановлювати будильники і навіть замовляти піцу.

Amazon Echo Dot 4-го покоління являє собою симпатичну маленьку кульку (є навіть стилізовані моделі для дітей) з потужним 1,6-дюймовим динаміком і мікрофонами. Якщо ви турбуєтеся про конфіденційність, у цій моделі також є кнопка для вимкнення мікрофонів у будь-який момент, коли ви не хочете, щоб ваші вказівки прослуховувалися. Приємним бонусом є те, що, якщо у вас є інші колонки, 3,5-мм аудіороз’єм і Bluetooth на пристрої дадуть вам змогу використовувати Echo Dot як джерело звуку.

Камера відеоспостереження Arlo Ultra

Arlo Ultra – найкраща смарт-камера безпеки, яку ви можете придбати. Запис у форматі 4K HDR забезпечує надчітке зображення, даючи змогу збільшувати зображення з більшою точністю.

Вона також оснащена вбудованим прожектором, щоб ви могли побачити/відлякати будь-якого грабіжника, який наближається, в темний час доби. Камера може працювати від побутової мережі або від акумулятора, що забезпечить вам 3-4 тижні роботи без підзарядки. Крім того, пристрій підтримує Alexa, Google Assistant і HomeKit. Єдиним недоліком Ultra може стати її висока ціна, але в асортименті Arlo є й інші, більш бюджетні варіанти.

Перш ніж купувати смарт-пристрої, не забудьте уточнити, що надається безоплатно, а що ні, оскільки після покупки може виявитися, що виникнуть додаткові витрати, наприклад, на зберігання даних.