Огляди

6 найкращих бездротових зарядних пристроїв: як заряджати iPhone і Android без дротів

Нові телефони не постачаються із зарядним пристроєм, тому замість настінної розетки придбайте один із найкращих бездротових зарядних пристроїв. Бездротова зарядка не стоїть на місці, і ви можете знайти її на всіх найкращих смартфонах, у всьому будинку та навіть у нових автомобілях. Ми любимо бездротову зарядку, тому що в ній немає шнурів, через які можна спіткнутися.

Зміст

 • 1 Nomad Base Station Pro

 • 2 Belkin Wireless Charging Stand + Speaker

 • 3 Mophie Snap+ Wireless Stand

 • 4 Samsung Wireless Charger Trio

 • 5 Apple MagSafe

 • 6 Moshi Sette Q

 • 7 На що звернути увагу під час вибору бездротового зарядного пристрою?

6 найкращих бездротових зарядних пристроїв: як заряджати iPhone і Android без дротів

Усі згадані нами виробники заслуговують на довіру і відповідають бездротовому стандарту Qi, який працює з кращими пристроями Android і кращими iPhone, а також з низкою аксесуарів, як-от чохол для бездротових навушників, смарт-годинник і багато іншого. 

Nomad Base Station Pro

Переваги:

 1. Зарядка в будь-якому місці, де ви розмістите пристрій
 2. Підкладка з м’якої шкіри

Недоліки:

 1. Дуже дорого
 2. Зарядка тільки 7,5 Вт

Nomad Base Station Pro – це бездротова зарядна панель вашої мрії. Тоді як інші підставки змушують вас потрапляти в ціль і можуть припинити зарядку, якщо ви відкинете телефон, Base Station Pro має 18 котушок і виявить ваш пристрій незалежно від того, де ви його розмістите. Ба більше, вона знайде до трьох пристроїв на підставці. 

Аксесуари Nomad на дотик розкішні та важкі, що надає їм загальної ваги та якості. У планшет вбудовані обчислення з можливістю оновлення прошивки, тому Nomad стверджує, що з часом він буде вдосконалюватися.  Якщо вам потрібна найкраща зарядна станція, яка доповнить ваш вишуканий декор і пристрої преміум-класу, Nomad Base Station Pro – це ваш вибір.

Belkin Wireless Charging Stand + Speaker

Переваги:

 1. Вбудований Bluetooth-динамік
 2. Портретна та альбомна орієнтація

Недоліки:

 1. Маленький динамік
 2. Зарядка всього 10 Вт

Компанія Belkin виробляє аксесуари стільки ж, скільки ми купуємо телефони, тому, звісно, у неї є кілька цікавих варіантів бездротової зарядки. Нам подобається бачити пристрої, які намагаються об’єднати корисні функції, тому підставка і динамік для бездротової зарядки Belkin – це чудова ідея.

Ви можете розташувати телефон у портретному режимі для прослуховування музики або перевернути його в альбомний режим для перегляду відео, тоді як динамік відтворюватиме звуковий супровід. Телефон буде заряджатися під час перегляду або прослуховування. 

Mophie Snap+ Wireless Stand

Mophie Snap+ Wireless Stand

Переваги:

 1. Магніт у комплекті для не-IPhone
 2. Швидка зарядка потужністю 15 Вт

Недоліки:

 1. Необхідно прикріпити магніт до телефону
 2. Потрібно довіряти магніту

Якщо ви не є власником iPhone і просто трохи заздрите тому, що шанувальники Apple отримують вбудований магніт для приклеювання до зарядних пристроїв (і гаманців, і чохлів), у Mophie є рішення з підставкою для бездротового заряджання Snap+ і всім сімейством Snap. 

З Mophie Snap ви отримуєте круглий магніт, який приклеюється до телефону або чохла. Вам не потрібен магніт, якщо у вас iPhone, і ваш iPhone прекрасно приклеїться завдяки функції MagSafe. Інші телефони, як-от Samsung Galaxy та Google Pixel, триматимуться на магніті та заряджатимуться на місці. 

Mophie Snap – це не лише підставка, тож, прикріпивши магніт, ви зможете прикріпити телефон до вентиляційного отвору автомобіля або інших місць для заряджання за допомогою аксесуарів Mophie. 

Samsung Wireless Charger Trio

Переваги:

 1. Заряджає 3 пристрої одночасно
 2. Вигин для Galaxy Watch

Недоліки:

 1. Низька швидкість зарядки
 2. Інші годинники можуть не заряджатися

Знайти бездротову зарядну панель, здатну обслуговувати телефон і Apple Watch, нескладно, але Samsung Wireless Charging Pad Trio дозволяє стильно заряджати Galaxy Watch. Як один з наших улюблених смарт-годинників, ми раді, що Galaxy Watch не обділені увагою завдяки комбінованому аксесуару, навіть якщо вам доведеться купувати його у Samsung. 

Charging Pad Trio заряджає тільки до 9 Вт, але ви можете заряджати три пристрої, включно з вашим телефоном Galaxy, вашими Galaxy Buds у чохлі з бездротовою зарядкою і вашими Galaxy Watch. Уперед, Galaxy, уперед. Для пристрою, який заряджає три інших пристрої, Trio не надто дорого, і якщо ви повністю довіряєте Samsung, це найкращий зарядний пристрій, який варто тримати біля ліжка. 

Apple MagSafe

Переваги:

 1. Мінімалістський дизайн
 2. Швидка швидкість

Недоліки:

 1. Не зовсім бездротовий

Зарядний пристрій Apple MagSafe Charger найвідоміший як новий рекомендований метод зарядки iPhone 13 і 14. Він використовує магніти смартфона для правильного вирівнювання, щоб забезпечити максимально можливу швидкість зарядки. 

Це не зовсім бездротовий метод, оскільки магнітний зарядний пристрій кріпиться до задньої панелі телефона, але це набагато менш клопітно, ніж використання звичайного зарядного кабелю. Хоча ви отримаєте максимальну віддачу від цього пристрою в поєднанні з iPhone 13 і 14, він також працює зі старішими пристроями Apple і навіть із телефонами Android. Якщо вам потрібне офіційне рішення, то цей пристрій для вас.

Moshi Sette Q

Moshi Sette Q

Переваги:

 1. Стильний тканинний чохол
 2. Заряджає 2 пристрої одночасно

Недоліки:

 1. Не найміцніший чохол
 2. Тканина може забруднитися

Прекрасна зарядна панель Moshi Sette Q – це досить здатна зарядка, не дайте її стильному зовнішньому вигляду обдурити вас. Вона може заряджати два пристрої, а одне з місць для зарядки піднесено, що полегшує розміщення годинника з вигнутим ремінцем. 

Sette Q може заряджати до 15 Вт, тож це один із найпотужніших зарядних пристроїв у цьому списку. Він має чудовий вигляд у будь-якій обстановці, хоча тканинний чохол може залишати плями краще, ніж пластиковий, якщо ви часто брудните свій телефон. Для подвійного зарядного пристрою з такою потужністю Sette Q також має розумну ціну. Якщо вам подобається його зовнішній вигляд, компанія Moshi також випускає безліч зарядних пристроїв різних розмірів. 

На що звернути увагу під час вибору бездротового зарядного пристрою?

Технічно, Qi – не єдиний стандарт бездротового заряджання на ринку, але оскільки вплив інших стандартів, як-от PMA і A4WP, зменшується, ваш телефон, найімовірніше, підтримує заряджання Qi, тому в цьому посібнику ми зупинилися саме на ньому.

Крім того, важливо зазначити, що бездротова зарядка навряд чи є найшвидшим способом заряджання телефона. Звичайно, дуже зручно просто покласти телефон на підставку наприкінці дня. Але бездротова зарядка просто повільніша, ніж дротова швидка зарядка.

У деяких людей також виникають проблеми з необхідністю знайти правильну “точку опори” для телефона. Нам особисто подобається бездротова зарядка, але ви можете вважати, що швидкість і надійність дротового заряджання кращі за зручність бездротового – вся річ в особистих уподобаннях.