Огляди

Galaxy Buds 2 vs Galaxy Buds Pro: головні відмінності

Samsung Galaxy Buds 2 - це значна модернізація Galaxy Buds+. Galaxy Buds Pro і Galaxy Buds Live також є значними оновленнями Galaxy Buds+. То в чому ж суттєві відмінності між Galaxy Buds 2 і Galaxy Buds Pro?

Зміст

 • 1 Переваги Galaxy Buds 2

 • 2 Переваги Galaxy Buds Pro

 • 3 Які навушники вибрати?

Galaxy Buds 2 vs Galaxy Buds Pro: головні відмінності

Цей посібник із бездротових навушників пояснює 8 основних відмінностей Galaxy Buds 2 від Galaxy Buds Pro. Samsung Galaxy Buds 2 має переваги в 4 аспектах (вага, ціна, час автономної роботи, тест на прилягання до вуха), а Samsung Galaxy Buds Pro виграє в решті 4 категорій (рейтинг водонепроникності, звук 360, виявлення голосу, а також більш якісний контроль ANC і навколишнього звуку).

Переваги Galaxy Buds 2

Galaxy Buds 2 і Galaxy Buds Pro виглядають схоже і мають багато спільних функцій. Однак Galaxy Buds 2 НЕ є оновленням Galaxy Buds Pro. Насправді, Samsung позиціонує Galaxy Buds 2 як наступника Galaxy Buds+. Хоча Galaxy Buds 2 є дешевшою версією Galaxy Buds Pro, він має переваги в наступних 4 аспектах, якщо порівнювати Galaxy Buds 2 з Galaxy Buds Pro.

На 20% легший

При вазі 6,3 г Galaxy Buds Pro не важкі та дуже зручні в носінні. Але Galaxy Buds 2 легші приблизно на 20%. Дизайн Galaxy Buds 2 і Pro дуже схожий, хоча матеріал і оздоблення трохи відрізняються. Тому більшості користувачів здасться, що носити Galaxy Buds 2 протягом тривалого часу навіть зручніше.

Дешевше

Як уже згадувалося, Samsung розробив Galaxy Buds 2 як “легку” версію Galaxy Buds Pro, щоб користувачі Galaxy Buds і Galaxy Buds+ вважали природним перейти на Galaxy Buds 2. MSRP (рекомендована ціна виробника) Galaxy Buds 2 становить $149,99. Ціна в магазинах наразі становить близько $100. Таким чином, це дуже доступна модель. Для порівняння, MSRP Galaxy Buds Pro становить 199,99 доларів. Звичайно, зараз ви можете придбати нову модель за ціною близько $150.

Якість звуку та активне шумозаглушення (ANC) у Galaxy Buds Pro і Galaxy Buds 2 можна порівняти. Однак у Galaxy Buds 2 використовується менш потужний чип BES2500ZP від не дуже відомого виробника. До відома, в Galaxy Buds Pro використовується популярний чіп Broadcom BCM43015.

Тест на прилягання до вуха

Galaxy Buds 2 пропонує тест на прилягання до вуха, який допоможе вам перевірити, чи правильно ви використовуєте розмір насадок. Цей короткий тест відтворює кілька секунд звуку, потім перевірте якість звуку та рівень шумозаглушення в застосунку Galaxy Wearable. Тест також можна використовувати для перевірки правильності носіння навушників.

Час автономної роботи від чохла довший

Час роботи Galaxy Buds 2 від однієї зарядки трохи менший. Але зарядний чохол забезпечує близько 2 додаткових годин використання навушників. У будь-якому разі, обидва навушники (із зарядним чохлом) забезпечують достатній час відтворення для тривалої поїздки на далекі відстані або використання в офісі протягом усього дня.

Переваги Galaxy Buds 2

Переваги Galaxy Buds Pro

Будучи поточною флагманською моделлю бездротових навушників Samsung, Galaxy Buds Pro, як і раніше, пропонує деякі унікальні та передові функції, які ви не можете знайти в Galaxy Buds 2. При порівнянні Galaxy Buds 2 і Galaxy Buds Pro Galaxy Buds Pro перевершує в наступних 4 категоріях.

Водонепроникність за стандартом IPX7

Galaxy Buds Pro мають вищий рейтинг водонепроникності IPX7. Це означає, що навушники можуть перебувати у воді до 30 хвилин на глибині до 1 метра. Таким чином, ви можете використовувати Galaxy Buds Pro під час занять спортом під дощем.

Звичайно, Galaxy Buds Pro НЕ призначені для використання в басейні. Ступінь захисту IPX2 Galaxy Buds 2 достатня для занять спортом у більшості умов. Їх можна використовувати, якщо дощ не сильний.

360 Audio

Однією з ексклюзивних (серед усіх Galaxy Buds) особливостей Galaxy Buds Pro є 360 Audio. 360 Audio забезпечує тривимірне об’ємне звучання на 360 градусів під час відтворення музики або відео. Він може слідувати за рухами голови для створення реалістичного 3D-звуку. 360 Audio схожий на Spatial Audio в AirPods Pro і AirPods Max. 

Будь ласка, не плутайте 360 Audio від Samsung з 360 Reality Audio від Sony. Різниця очевидна: 360 Audio від Samsung працює з більшістю аудіоформатів і є програмною функцією навушників. 360 Reality Audio від Sony – це спеціальний аудіоформат. Він вимагає спеціального формату файлу і спеціального обладнання (хоча Sony стверджує, що “підійдуть будь-які навушники”).

Виявлення голосу

Voice Detect – одна з найбільш практичних функцій Galaxy Buds Pro. Voice Detect автоматично визначає ваш голос, коли ви говорите, і автоматично робить відповідні дії залежно від ситуації. Наприклад, якщо ви починаєте говорити під час прослуховування музики, Voice Detect автоматично зменшить гучність музики. Якщо ввімкнено функцію ANC, Voice Detect одночасно перемкне навушники в режим навколишнього середовища. Зовнішній мікрофон також спробує сфокусуватися на слухачеві (якщо його буде виявлено). Якщо ваш голос не буде виявлено протягом певного періоду часу, функція Voice Detect автоматично повернеться до попереднього налаштування.

Покращений ANC і контроль навколишнього звуку

І Galaxy Buds 2, і Galaxy Buds Pro оснащені функцією активного шумозаглушення (ANC). Samsung стверджує, що Galaxy Buds 2 можуть пригнічувати до 98% низькочастотних шумів, а Galaxy Buds Pro – до 99%. Хоча ці цифри близькі, очевидно, що ANC на Galaxy Buds Pro працює помітно краще в більшості ситуацій. Galaxy Buds Pro пропонує 4 рівні гучності для навколишнього звуку. У той час як Galaxy Buds 2 мають 3 рівні.

Якщо ви ввімкнете налаштування об’ємного звуку для Galaxy Buds Pro або Galaxy Buds 2, регулятори гучності об’ємного звуку і тембру об’ємного звуку будуть однаковими для Galaxy Buds Pro і Galaxy Buds 2.

Які навушники вибрати?

Якщо у продажу є Galaxy Buds Pro і Galaxy Buds 2, ви можете спробувати їх, щоб перевірити, наскільки вони підходять. Деякі користувачі вважають, що Galaxy Buds 2 зручніші. У той час як деякі можуть відчувати себе краще з Galaxy Buds Pro.

Ви можете вибрати Galaxy Buds 2, якщо:

 1. Ви хочете заощадити 50 доларів. Якість звуку (для більшості вух) майже ідентична, хоча в Galaxy Buds Pro використовується кращий чіп і кращі динаміки.
 2. Ви переходите з Galaxy Buds або Galaxy Buds+.
 3. Це ваші перші бездротові навушники (з гідною якістю).
 4. У вас телефон на базі Android, переважно Samsung Galaxy.
 5. Вам потрібне дешевше (і насправді найкраще) рішення для заміни надто дорогих AirPods для iPhone).
 6. Зверніть увагу, додаток Galaxy Buds на iOS наразі підтримує тільки Galaxy Buds+ і Galaxy Buds Live. Galaxy Buds 2 і Galaxy Buds Pro не підтримуються. Це означає, що ви не можете керувати (наприклад, змінювати налаштування) Buds Pro і Buds 2 на iPhone. Але ви все ще можете використовувати Galaxy Buds 2 і Galaxy Buds Pro як Bluetooth-гарнітури. І обидва вони дають кращий досвід, ніж нинішні AirPods.

Ви можете розглянути Galaxy Buds Pro, якщо:

 1. Ви збираєтеся оновити свої Galaxy Buds або Galaxy Buds+.
 2. Ви використовуєте бездротові навушники щодня для дзвінків і музики. Функція розпізнавання голосу, швидше за все, стане вашою улюбленою функцією.
 3. Ви віддаєте перевагу більш насиченому звуку. 360 Audio в Galaxy Buds Pro працює добре більшу частину часу.
 4. Вам потрібні більш “міцні” бездротові навушники. Клас захисту IPx7 означає, що Galaxy Buds Pro краще переносять плавання в басейні або дощ. Як альтернативу ви можете розглянути Jabra Elite Sport, якщо придушення шуму не є обов’язковим.
 5. Вам потрібна дешевша (і, можливо, краща) заміна занадто дорогим AirPods Pro для вашого iPhone. Зверніть увагу, що для налаштування параметрів Galaxy Buds Pro вам знадобиться пристрій Android або ПК, як уже згадувалося раніше.

У будь-якому разі, якщо є можливість, спочатку спробуйте обидві моделі навушників. Досвід зазвичай дуже суб’єктивний.