Техніка

AirPods Max 2: що варто перейняти від AirPods Pro 2, а що ні?

Коли Apple представила світові AirPods Pro 2, наступним елементом у лінійці AirPods, який потребував оновлення, стали AirPods Max, висококласні накладні навушники Apple. Нова модель AirPods Max 2 навряд чи з'явиться найближчим часом - ми б припустили, що кінець 2023 року є найімовірнішим часом, коли ми її побачимо, тому що Apple любить випускати моделі AirPods безпосередньо перед Різдвом. Так було з оригінальними AirPods Max, AirPods 3-го покоління, AirPods Pro 2 і оригінальними AirPods Pro (2019).

Зміст

  • 1 Оновлення адаптивної прозорості та активного шумозаглушення

  • 2 Більш гнучка посадка для різних голів

  • 3 Поліпшення часу автономної роботи

  • 4 Додавання функції визначення місця розташування по UWB

  • 5 Жодних сенсорних елементів керування

  • 6 Обійдемося без перемикань на більш різкий звук

AirPods Max 2: що варто перейняти від AirPods Pro 2, а що ні?

Витоків про AirPods Max 2 було не так багато, що є однією з причин, чому ми не очікуємо їхньої появи найближчим часом, але цілком імовірно, що вони розділять безліч функцій з AirPods Pro 2, так само як оригінали з першими AirPods Pro.

Отже, ось що ми хотіли б побачити, як Apple передає зі своїх елітних навушників із шумозаглушенням у накладні навушники – а також два елементи, які, як ми сподіваємося, вона залишить у Pro.

Оновлення адаптивної прозорості та активного шумозаглушення

Ну, це ж просто подарунок, вірно? AirPods Max вже є одними з найкращих навушників із шумозаглушенням, навіть через кілька років після їхнього випуску – їхня потужність шумозаглушення вражає навіть порівняно з новішими і всемогутнішими Sony WH-1000XM5. А їхній режим Transparency вже кращий, ніж в оригінальних AirPods Pro, і набагато краще справляється зі змішуванням зовнішніх звуків з музикою. Тож загалом переваг тут менше.

Але це означає, що в наступній моделі планку можна буде підняти ще вище, чи не так? Особливо якщо врахувати чип H2, який має вирішальне значення для запаморочливого шумопоглинання в AirPods Pro 2 – ми можемо отримати всі переваги режиму адаптивної прозорості (наприклад, придушення гучних зовнішніх шумів, але водночас пропускання більшої частини звуку), але з іще більшими та кращими динаміками.

Більш гнучка посадка для різних голів

Apple не змінила зовнішній дизайн AirPods Pro 2, але включення надмалого вушного наконечника вперше стало визнанням того, що в попередній версії три розміри не підходили всім, і що необхідно більше варіантів, щоб кожен міг отримати відмінну посадку.

Ми сподіваємося, що друга версія AirPods Max принесе ту саму суть, хоча, можливо, в дещо іншій манері. Оригінальні AirPods Max мають щільне і надійне кріплення, яке покликане допомогти розподілити їхню вагу (вони набагато важчі, ніж Bose QC45), а також забезпечити хорошу герметичність для пасивного блокування шуму.

Досвід використання AirPods Max різний, одні люди знаходили їх дуже зручними протягом тривалих періодів часу, але були й ті, хто одразу ж висловив невдоволення з приводу них. Людям з окулярами може бути важко, з однією парою окулярів вони зможуть носити їх увесь день, а з іншою парою почнуть відчувати тиск уже за кілька годин.

Ми ніколи раніше не зустрічали такої різної думки щодо посадки пари навушників і ніколи не відчували таких великих змін залежно від окулярів, тому ми сподіваємося, що друга версія AirPods Max 2 візьме приклад з AirPods Pro 2 і працюватиме над тим, щоб бути зручнішою для всіх.

Чому дротові навушники кращі за бездротові: 4 головні причини
Читайте також
Чому дротові навушники кращі за бездротові: 4 головні причини

Поліпшення часу автономної роботи

Можна вважати, що це ще один безпрограшний варіант. Час автономної роботи AirPods Max становить 20 годин, але він значно поступається 30 годинам, які ви отримуєте від настільки ж висококласних Bowers & Wilkins PX8… і набагато, набагато поступається 60 годинам, які ви отримуєте від Sennheiser Momentum 4 Wireless.

AirPods Pro 2 збільшили час автономної роботи навушників приблизно на 50% порівняно з попередниками, в основному завдяки ефективнішому чипу H2. Можна сподіватися, що ми побачимо таке ж поліпшення в AirPods Max 2, довівши їхній час роботи до 30 годин, щоб не відставати від B&W і Sony… хоча ми не очікуємо, що вони зрівняються з Sennheiser.

Додавання функції визначення місця розташування по UWB

Цього року AirPods Pro 2 поповнили свій репертуар надширокосмуговим (UWB) чипом, що означає, що якщо вони загубляться, ви можете буквально використати свій iPhone, щоб вказати на них, бо ця бездротова технологія може визначити напрямок і відстань до об’єкта (в межах певної відстані).

Це набагато важливіше для мініатюрних AirPods Pro, ніж для більш громіздких AirPods Max, але все ж таки це було б чудовим оновленням на випадок, якщо ви забули їх у сумці або кинули в шухляду і просто не знаєте, з чого почати пошуки. Ви зможете відразу ж запустити додаток Find My і заощадити купу часу.

Додавання функції визначення місця розташування по UWB

Жодних сенсорних елементів керування

Отже, ми переходимо до того, що не варто переймати AirPods Max у AirPods Pro 2. AirPods Pro 2 розширили управління на бутоні, додавши сенсорні регулятори гучності – ви проводите пальцем вгору або вниз, щоб змінити це. Це працює… добре. Це не дуже природно, і, на наш погляд, занадто легко зробити це випадково, але пристосуватися все одно можна, причому досить швидко.

Були припущення (засновані на патенті Apple), що AirPods Max 2 використовуватимуть сенсорні елементи управління замість нинішньої цифрової заводної голівки для регулювання гучності і відтворення / паузи (по суті, це, кхм, збільшена версія того, що ви знайдете на Apple Watch), і ми дуже сподіваємося, що такі AirPods Max не візьмуть приклад з Pro 2 і не матимуть сенсорних елементів управління гучністю.

Нам подобається цифрова заводна головка на AirPods Max. Вона і розташована поруч із нею фізична кнопка шумозаглушення – наша улюблена система управління для накладних навушників. Вона настільки надійна, що у вас буде можливість просто простягнути руку вгору, і вона опиниться прямо під пальцем, а потім ви просто трохи повернете її для точного регулювання гучності.

У таких навушниках, як Sony WH-1000XM4, де є велика сенсорна панель, яка робить усе, вам доведеться тягнутися вгору, вгадувати, чи знаходиться ваш палець у потрібному місці, а потім проводити пальцем у напрямку, який ви вважаєте верхнім, щоб зробити гучність. У цьому занадто багато вгадування – з фізичними елементами управління AirPods Max ми ніколи не помиляємося.

Обійдемося без перемикань на більш різкий звук

AirPods Pro 2 звучать чудово – вони значно перевершують оригінал за повнотою звукової картини, в них помітно більше деталей і динамізму. Але нам здається, що вони трохи агресивні у своєму звучанні – вони досить різкі порівняно з оригіналами… і порівняно з AirPods Max.

AirPods Max пропонують глибокі та насичені баси, делікатні та чисті високі частоти, чіткі та сфокусовані середні частоти, і все це за досить природного й спокійного звучання. Звук не відчувається так, ніби його закачують просто у ваші вуха потужні динаміки – їх напрочуд легко й невтомно слухати протягом тривалого часу (за умови, що протягом цього часу ви будете добре сидіти).

Ми сподіваємося, що наступна версія буде ближче до цього звукового профілю – хоча ми використовуємо і насолоджуємося AirPods Pro 2 щодня із задоволенням, ми думаємо, що їх можна було б пом’якшити на 10% або близько того.