Поради

5 найкращих додатків для відстеження активності

Іноді найскладніше в процесі приведення себе у форму - мотивувати себе встати і рухатися щодня. Ці додатки допоможуть підвищити вашу активність. Технології дають змогу відстежувати рівень вашої активності та перевіряти, чи достатньо ви рухаєтеся і займаєтеся спортом щодня. За наявності такої великої кількості чудових програм вам необхідно знати, які функції пропонують ці додатки, які ви можете використовувати для обліку ваших рухів, незалежно від рівня вашої фізичної підготовки.

Зміст

  • 1 Strava

  • 2 Nike Run Club

  • 3 Couch to 5K

  • 4 StepsApp

  • 5 Sweatcoin

5 найкращих додатків для відстеження активності

Strava

Strava – один із найпопулярніших застосунків для відстеження фітнес-активності. Він орієнтований переважно на бігунів і велосипедистів, але підтримує цілу низку видів спорту, включно з плаванням, походами і тренуваннями в тренажерному залі.

Strava працює не тільки з усіма останніми пристроями iOS і Android, а й з постійно зростаючим списком популярних фітнес-пристроїв, таких як Fitbit і Garmin. Перевірте сайт Strava на предмет сумісності.

Повний набір функцій містить докладні дані та показники ефективності всіх елементів вашого тренування. Є маршрути і карти для планування і запису вашої активності. Дізнайтеся, як використовувати Strava для запису своїх прогулянок. Функція Strava Challenge і Compete спонукає вас до самовдосконалення, змагаючись з іншими і намагаючись поліпшити свої найкращі показники. Цей змагальний елемент є ключовим елементом широкої привабливості Strava.

Nike Run Club

Ще один застосунок, що користується популярністю в усьому світі, – це застосунок Nike Run Club, який мотивує вас до постійного бігу та отримання якомога більшого задоволення. У Nike Run Club є план для всіх – від новачків до досвідчених спортсменів, які готуються до марафонів. Беріть участь у змаганнях Nike Run Club Challenges, щоб вам було до чого прагнути щоразу, коли ви виходите на старт, і використовуйте додаток Nike Run Club по максимуму.

Додаток відстежує ваші пробіжки і пропонує детальний зворотний зв’язок про ваші результати. Унікальні функції містять аудіогіди, в яких звучать голоси спортсменів світового класу, і навіть заспокійливі забіги з використанням матеріалів популярного додатка Headspace. Ви також можете підключити Spotify і Apple Music для музичного натхнення під час бігу. Застосунок настільки добре поєднується з Apple Health, що для нього навіть випущена спеціальна версія Apple Watch Nike.

Couch to 5K

Якщо ви хоча б раз замислювалися про біг, ви напевно чули про концепцію Couch to 5K. Це перевірений і випробуваний спосіб привести себе у форму, скинути вагу і вести здоровий спосіб життя, який настійно рекомендують експерти в галузі здоров’я і фітнесу. Спробуйте самі за допомогою цього відзначеного нагородами додатка.

Додаток Couch to 5K робить саме те, про що йдеться в його назві. Просто завантажте додаток, встаньте з дивана і почніть чергувати біг і ходьбу. Якщо ви будете ретельно дотримуватися програми, то незабаром виявите, що біжите на такі дистанції, про які навіть не підозрювали. Додаток інтегрується з GPS-додатками та Apple Health, і ви можете слухати свою улюблену музику на потоковому сервісі, щоб підбадьорювати себе в дорозі. А світова спільнота любителів бігу на 5K вітає і підтримує вас.

Couch to 5K

StepsApp

StepsApp – це додаток-лічильник кроків для пристроїв Apple та Android. Красиво оформлений, цей витончений додаток дуже інтуїтивно зрозумілий у використанні. Ви кладете телефон у кишеню для підрахунку кроків, а додаток робить все інше. Крім повної інтеграції з Apple Health і підтримки Apple Watch, цей застосунок має чудовий віджет на головному екрані та дає змогу відображати поточну кількість кроків на піктограмі застосунку.

Як і в інших представлених тут додатках, ви можете ставити завдання і отримувати звіти про виконану роботу. Але завдяки красивому дизайну StepsApp все виглядає трохи краще!

Sweatcoin

Якщо вам подобається ідея отримувати гроші за рух і фізичні вправи, ви можете спробувати додаток Sweatcoin. Sweatcoin конвертує ваші кроки у винагороди, і ви можете заробити ґаджети, фірмові товари та послуги, як-от підписка на Audible і Headspace, за досягнення своїх цілей. Витрачайте зароблені гроші, жертвуйте їх на благодійність або конвертуйте їх у нову криптовалюту під назвою SWEAT. Дізнайтеся подробиці про Sweatcoin і цінності її винагород.

За наявності такої кількості застосунків для відстеження активності ви обов’язково знайдете підходящий для себе, незалежно від того, з якого рівня фізичної підготовки ви починаєте і якому виду активності віддаєте перевагу. Від безкоштовних застосунків до преміум-послуг, для яких потрібен ношений фітнес-трекер, – завжди є завдання і нагороди, до яких можна прагнути. І часто ви можете скористатися послугами онлайн-спільноти, яка допоможе вам просунутися вперед у досягненні поставлених цілей.