Огляди

Який power bank вибрати: 4 гідні варіанти

Якщо ви користуєтеся смартфоном, ноутбуком або планшетом і не хочете бути заскоченим зненацька з розрядженою батареєю, вам знадобиться один з найкращих пауербанків. Але який з них краще вибрати, який найкраще підходить для вашого комплекту, і чи варто вибирати бездротовий або дротовий? Щоб допомогти вам зробити правильний вибір, ми зібрали 4 зарядні пристрої нижче і пояснили, що кожен із них може запропонувати.

Зміст

  • 1 Anker PowerCore 20100 power bank

  • 2 Anker PowerCore III Elite 25600 PD 60W

  • 3 MAXOAK 50,000mAh Power Bank

  • 4 Omni 20 USB-C

  • 5 На що слід звернути увагу під час купівлі?

Який power bank вибрати: 4 гідні варіанти

Anker PowerCore 20100 power bank

За швидкістю заряджання, можливостями підключення та ціною цей пристрій абсолютно першокласний. Ємність акумулятора становить 20 100 мАг, тому ви зможете зарядити його протягом декількох годин, перш ніж буде потрібно його поповнити. 

Тонкий і витончений, банк живлення Anker PowerCore 20100 може заряджати два пристрої одночасно через пару USB-портів потужністю 2,4 Ампера, а якщо ці пристрої використовують технології PowerIQ або VoltageBoost, то вони будуть заряджатися ще швидше. 

Anker PowerCore III Elite 25600 PD 60W

Якщо у вас енергоємний пристрій або вам просто потрібно зарядити звичайний смартфон або планшет кілька разів під час тривалої поїздки, вам може знадобитися щось потужніше, ніж наш вибір номер один. У цьому разі ми представляємо вам Anker PowerCore III Elite 25600.

Цей пристрій отримав свою назву завдяки ємності акумулятора 25 600 мАг. Цієї ємності вистачить навіть для повної зарядки MacBook, якщо ви захочете, що робить його ідеальним банком живлення для тих, хто вважає за краще працювати на ходу.  Anker PowerCore III Elite 25600 здатний заряджати до трьох пристроїв одночасно, має порт USB-C потужністю 60 Вт і пару портів USB-A загальною потужністю 18 Вт. Є також функція прискореної зарядки, корисна для пристроїв з низьким енергоспоживанням.

Як і слід було очікувати, це досить потужний пауербанк вагою понад півкілограма. Його ціна також досить висока. Але якщо вам потрібна та потужність, яку він пропонує, ми вважаємо, що він являє собою хорошу ціну.

MAXOAK 50,000mAh Power Bank

Більшість людей шукають у пауербанку саме потужність. І Maxoak Power Bank з величезною ємністю в 50 000 мАг, безумовно, володіє нею. Він також універсальний: шість портів дають змогу заряджати практично все одночасно.

Однак, на жаль, він не заряджає MacBook, що може виключити цей банк живлення для багатьох творчих людей. Однак якщо у вас ноутбук від Fujitsu, Sony, Acer, Asus, IBM, Dell, HP, NEC, Samsung або Lenovo, то ви можете сміливо розпочинати роботу. Велика ємність і безліч портів роблять цей банк живлення ідеальним для поїздки з колегами, яким потрібно заряджати свої пристрої одночасно, або якщо у вас самих багато пристроїв. Однак майте на увазі, що це одна з найдорожчих моделей.

MAXOAK 50,000mAh Power Bank

Omni 20 USB-C

Вас не хвилює ціна, і ви просто хочете преміальний банк живлення, який може заряджати безліч гаджетів одночасно? Тоді цей варіант цілком може вам підійти. Він має два порти USB-C і два порти USB-A, а також підтримує бездротову зарядку. Він сумісний з MacBook Pro. На OLED-дисплеї відображається інформація про кількість доступної енергії та ступінь зарядки ваших пристроїв.

Він швидко заряджається – менш ніж за три години в разі самостійного під’єднання. Ви також можете заряджати сам банк живлення, поки заряджаються ваші пристрої. І хоча він коштує набагато дорожче за більшість інших пауербанків, якщо вам доводиться часто користуватися своїми пристроями, вкладення можуть окупитися, оскільки дадуть вам змогу працювати довше.

Omni 20 для більшості людей буде надмірністю. Він важкий і дає набагато менше енергії, ніж можна було б очікувати за таку ціну. Але якщо вам потрібно заряджати кілька пристроїв, і ви хочете отримати більшу гнучкість, цей пристрій те, що вам потрібно.

На що слід звернути увагу під час купівлі?

Під час вибору найкращого power bank для ваших потреб насамперед слід звернути увагу на ємність акумулятора. Враховуйте, як довго ви перебуватимете в дорозі і скільки пристроїв будете використовувати. Також необхідно враховувати, скільки енергії споживають ці пристрої, оскільки ноутбуку або фотоапарату знадобиться більше енергії для підзарядки, ніж телефону або планшету.

Після того як ви визначилися з необхідною вам ємністю акумулятора, наступним фактором є вага. Зазвичай вага збільшується залежно від ємності, тому, можливо, ви захочете знайти баланс і пожертвувати ємністю акумулятора заради додаткової портативності, яка забезпечується більш легким банком живлення. 

Ще один важливий фактор – сумісність. Ви маєте переконатися, що банк живлення дійсно працюватиме з пристроями, які ви хочете заряджати. Також подумайте про можливості підключення. Якщо вам, найімовірніше, знадобиться заряджати кілька пристроїв одночасно, перевірте, скільки точок зарядки є у банку живлення. 

Багато банків живлення постачаються з двома або трьома портами, але деякі банки живлення пропонують до шести. Варто також перевірити, які порти пропонуються; порти USB-A впораються із завданням, але не завжди швидко, тоді як якщо ви знайдете банк живлення з портом USB-C PD, ви побачите, що ваші пристрої заряджаються добре і швидко.