Поради

Найкращі смарт-ваги у 2022 році: 3 найпопулярніші моделі

Найкращі ваги, представлені на ринку, дають змогу не тільки стежити за вагою тіла. Залежно від того, яку модель ви виберете, ви зможете отримати показання індексу маси тіла (ІМТ), складу тіла і навіть частоти серцевих скорочень. Забудьте про те, щоб просто вставати на ваги щоранку. Як і більшість пристроїв у нашому домі, нудні ваги у ванній набули цифрового вигляду - купивши "розумні" ваги, ви зможете під'єднати їх до свого смартфона, щоб отримати колекцію показників. Деякі з них також працюють у парі з обраною вами програмою оздоровлення, чи то Apple Health, чи то Google Fit, чи то будь-який з найкращих фітнес-додатків.

Зміст

  • 1 Withings Body Plus

  • 2 Wyze Scale X

  • 3 Renpho Smart Body Fat Scale

  • 4 Як вибрати?

Найкращі смарт-ваги у 2022 році: 3 найпопулярніші моделі

Як і у випадку з будь-яким із найкращих фітнес-трекерів для зап’ястя, ви можете перевірити свій пульс за лічені секунди, стоячи на цих розумних пристроях. Щоб допомогти вам ухвалити найкраще рішення для вашого будинку і вашого здоров’я, ми протестували деякі з найкращих розумних ваг на ринку. Для цього ми звернули увагу на те, наскільки прості вони у використанні, наскільки точні, а також на всілякі доступні опції для здоров’я. Подивіться на топ-3 найкращих розумних ваг нижче.

Withings Body Plus

Загалом, Withings Body Plus – це найкращі смарт-ваги. Вони мають привабливий дизайн, збирають більше інформації, ніж будь-які інші ваги, і представляють дані в зручному для сприйняття застосунку. Кожне зважування автоматично відображається в супутньому додатку Health Mate через синхронізацію через Wi-Fi або Bluetooth. А завдяки історії вимірювань, доступній у будь-який час, ви зможете дізнатися, які елементи вашого розпорядку дня приносять вам бажані результати. Withings Body Plus також має корисний режим для вагітних, який дає змогу отримувати показники, що не викликають побоювань, якщо ви очікуєте дитину.

Купуючи модель Withings Body Cardio, ви отримуєте функції для підтримки здоров’я серця, включно з вимірюванням швидкості пульсової хвилі. Ці дані можуть бути індикатором гіпертонії, але самі ваги не діагностують медичні стани. Withings Body+ отримали нагороду “Найкращі розумні ваги” в премії Tom’s Guide Health and Fitness, тому що ними приємно користуватися, і вони є цінним активом для тих, хто прагне стежити за своїми цілями.

Wyze Scale X

Wyze Scale X – це новітні бюджетні розумні ваги від Wyze, і в них є одне видатне поліпшення – можливість відстежувати відсоток м’язової маси. Звичайно, ви завжди можете обчислити це число самостійно, розділивши м’язову масу на вагу тіла. Але якщо вам не хочеться діставати калькулятор, то витратити зайві 10 доларів варто. Він також сумісний з Fitbit, тоді як попередня модель Scale S була несумісна.

Wyze Scale X

Усі ці докладні дані відображаються в застосунку наочно, з графіком динаміки ваги тіла і спеціальними розділами для кожної метрики. При натисканні на розділ відображаються результати, а також повзунок і визначення конкретного вимірювання. Це прості у використанні ваги з можливістю збереження восьми різних профілів. Є також режими для багажу, домашніх тварин і дитини. 

Недоліком цих дешевих і веселих розумних ваг є додаток, який не надає дуже багато інформації, щоб підтримати багатство даних. Хоча користувачеві приємно знати свою м’язову масу, там мало інформації про те, чи вважається це число прийнятним для загального стану здоров’я. Однак це лише причіпки, загалом це фантастичний, доступний за ціною гаджет.

Renpho Smart Body Fat Scale

Смарт-ваги Renpho Smart Body Fat Scale – це найкраще, що може запропонувати більшість любителів фітнесу. Вони прості у використанні та надають велику інформацію для тих, хто хоче відстежувати зміни у складі свого тіла. За допомогою вбудованої технології аналізу біоелектричного імпедансу ваги вимірюють 13 показників: відсоток жиру в організмі, відсоток скелетних м’язів і загальну м’язову масу, масу тіла без жиру, підшкірний і вісцеральний жир, воду в організмі, кісткову масу і багато іншого. 

Великий світлодіодний дисплей чітко і легко читається, миттєво показуючи вагу. Щоб побачити додаткові показники, необхідно під’єднати застосунок і мати при собі телефон, оскільки на дисплеї ваг відображається тільки вага тіла. 

Якщо для вас важливі докладні та глибокі показники вашого здоров’я, ваги Renpho – це легкий вибір. Вони доступні за ціною, не потребують особливого клопоту та надзвичайно інформативні. Можливість відстежувати тенденції, зберігати їх або ділитися ними дає змогу ухвалювати обґрунтовані рішення під час досягнення різних цілей у царині здоров’я.

Як вибрати?

Розумні ваги – це не ті пристрої, які ви захочете часто міняти, тому вони мають бути надійними, добре оснащеними та задовольняти всі ваші потреби у відстеженні інформації про ваш організм. Іншими словами, не дозволяйте ціні бути вашим вирішальним фактором. Варто виділити свій бюджет на одні з найкращих ваг, які прослужать вам щонайменше кілька років і надаватимуть саме ті дані, які вам цікаво відстежувати. Перед покупкою вивчіть усі метрики, які пропонують ті чи інші ваги.