Огляди

Як вибрати камеру миттєвого друку: огляд 3 популярних моделей

Миттєві фотоапарати - ідеальний приклад того, як вчорашня аналогова технологія може отримати оновлення в цифровому столітті для нашого світу, одержимого ностальгією. Звичайно, у нас є високопродуктивні дзеркальні та бездзеркальні фотоапарати і легкодоступні кишенькові камери на наших смартфонах, але ми, як і раніше, любимо безпосередність і фізичні сувеніри, які ми отримуємо за допомогою найкращих миттєвих камер.

Зміст

 • 1 Fujifilm Instax Mini 11

 • 2 Миттєва камера Polaroid Now+

 • 3 Kodak Mini Shot 3 Retro Instant Camera & Printer

Як вибрати камеру миттєвого друку: огляд 3 популярних моделей

Ніщо інше не може зрівнятися за зручністю і ретро-чарівністю з гарною моментальною камерою, а завдяки їхньому нещодавньому відродженню плівка для моментальних камер знову стала доступною і недорогою. Найкращі камери Polaroid також повернулися, поряд з нео-класикою від Fujifilm, Kodak та інших. Майже настав час фотографувати. Залишилося знайти найкращу моментальну камеру для ваших потреб. 

Fujifilm Instax Mini 11

Instax Mini 11 – це новітня камера Fujifilm, яку ви можете придбати, і, безсумнівно, найкраща камера для миттєвої зйомки. У світі, де слово “Polaroid” є синонімом терміна “миттєва камера”, ми цілком очікували, що нова Fujifilm Instax Mini 11 не дотягне до найкращих камер Polaroid. Fujifilm у переважній більшості випадків виявилася на висоті.

Instax Mini 11 змінить ваше уявлення про фотографію. Хоча сама камера трохи громіздка, якість фотографій незаперечна. Чудові кольори, яскравий контраст, вражаюча деталізація – ця камера не упускає абсолютно нічого. Під час порівняння знімків з конкурентами стає зрозуміло, що Fujifilm Instax Mini – явний переможець. Те ж саме можна сказати і про час проявлення знімків. Коли Fujifilm каже “миттєво”, мається на увазі саме це. Кожна фотографія проявляється за хвилину або менше, що, порівняно з конкурентами, є швидкістю світла.

Mini 11 також має низку цікавих функцій, про які варто розповісти докладніше. Звісно, у пристрої є режим selfie, адже навіщо ще потрібна камера у 2022 році? Mini 11 легко справляється зі своїм завданням у різних умовах освітленості завдяки потужному спалаху. Незалежно від того, чи є ви випадковим фотографом або професійним фотографом, це найкраща моментальна камера 2022 року.

Плюси

 1. Простота у використанні
 2. Швидкий час проявлення
 3. Вражаюча якість фотографій
 4. Поставляється з батарейками і довго тримає заряд
 5. Доступні варіанти плівки
 6. Кумедний дизайн і варіанти кольорів

Мінуси

Чесно кажучи, їх немає

Миттєва камера Polaroid Now+

Якщо ви обираєте найкращі моментальні фотоапарати, то ви маєте звернути увагу на найкращі фотоапарати Polaroid. Компанія Polaroid не тільки відома всім, а й переживає велике повернення в популярну культуру. Тепер оригінальна камера Polaroid, яку ви пам’ятаєте з золотих часів, була оновлена у вигляді Polaroid Now+ Instant Camera, яка являє собою модернізований варіант класичної камери Polaroid.

Минуло досить багато часу відтоді, як Polaroid було вперше представлено в 1948 році. Проте, зараз на дворі 2022 рік. Час проявлення знімків у Polaroid Now+ може зайняти до 10 хвилин. Крім того, відбитки фотографій не такі чіткі, як у Fujifilm, а колірний контраст дещо недостатній. Проте, дизайн є втіленням старих добрих часів моментальної плівкової фотографії, і це, безумовно, камера, створена для ностальгічних цілей. Якщо ви любите вінтажні покупки і все ретро, то це найкраща моментальна камера для вас.

Polaroid також пропонує кілька цікавих функцій, які виділяють Now+ серед конкурентів. Наприклад, камера поставляється з кількома кольоровими фільтрами для об’єктива. Крім того, камера має простий дизайн з однією кнопкою та автофокус, який у наших тестах працював як шарм. Вона також під’єднується до смартфона через додаток Polaroid для додаткових функцій, як-от налаштування діафрагми, можливість малювання світлом і багато іншого. Нарешті, на відміну від більшості сучасних моментальних камер, Polaroid Now+ друкує в розмірі 4,25″x3,5″, тому ви отримуєте більші фотографії, ніж під час використання Fujifilm.

Миттєва камера Polaroid Now+

Плюси

 1. Класичний дизайн
 2. Простота у використанні
 3. Друк кадрів у великому розмірі
 4. Відмінний автофокус
 5. Кілька чудових додаткових фільтрів

Мінуси

 1. Не всі спеціальні функції працюють
 2. Не найкраща якість фотографій
 3. Жахливо довгий час проявлення

Kodak Mini Shot 3 Retro Instant Camera & Printer

Можливо, ми не назвали Kodak Mini Shot 3 найкращою миттєвою камерою загалом, але ми справді вважаємо, що для багатьох людей вона буде найкращим варіантом. Усе через те, що вона робить одні з найчіткіших фотографій, які можна отримати за допомогою миттєвої камери. У Mini Shot 3 використовується фотопапір розміром 3×3 дюйма, і він забезпечує більші та чіткіші фотографії, ніж конкуренти. Якщо ви сподіваєтеся створити фотостіну зі своїх знімків, то це реальна перевага порівняно з камерами Fujifilm Instax, у яких друк набагато менший.

Крім того, у Kodak Mini Shot 3 є одна важлива перевага, якої ви не знайдете в конкурентів – вона працює і як цифрова моментальна камера, і як фотопринтер. Ви можете підключити свій смартфон до Kodak Mini Shot 3 для бездротового друку всіх ваших улюблених фотографій зі смартфона. Ви можете вибрати відбитки без полів або з полями, як вам більше до вподоби, а додаток Kodak дає змогу легко редагувати фотографії перед друком. Це прибирає частину спонтанності з досвіду, але в цьому є свої плюси.

Якщо і є якась область, в якій Kodak Mini Shot 3 не вистачає, то це дизайн. Порівняно з Fujifilm і Polaroid, у дизайні Mini Shot 3 немає нічого цікавого або захоплюючого. Однак якщо ви не проти втратити чарівність ретро, то це чудова моментальна камера.

Плюси

 1. Чіткий друк
 2. Друк фотографій із телефона
 3. Редагування фотографій за допомогою програми
 4. Цифровий дисплей дає змогу переглядати фотографії

Мінуси

 1. Дизайн трохи нудний
 2. Дорожче, ніж Instax

Прочитавши цю статтю і оцінивши кожну камеру, вам залишилося тільки вибрати свого фаворита і зануритися у світ фото.