Техніка

Чи є у телевізорів Smart TV сенсорні екрани?

Сенсорні екрани стали широко поширеною функцією майже у всіх повсякденних гаджетах, якими ми користуємося. Вони присутні в наших смартфонах, планшетах, ноутбуках і навіть у побутовій техніці. Здається, що майже всі гаджети з цифровим інтерфейсом тепер працюють із сенсорним екраном, і ви можете поставити собі питання, чи будуть телевізори Smart TV також мати сенсорний екран.

Зміст

  • 1 Чи є у Smart TV сенсори?

  • 2 Хто виробляє телевізори Smart TV із сенсорними екранами?

  • 3 Чи розумно мати сенсорні екрани на телевізорі?

  • 4 Коли ми побачимо більше телевізорів із сенсорними екранами?

  • 5 Для чого найкраще використовувати сенсор?

  • 6 Чи можна перетворити телевізор Smart TV на сенсорний екран?

  • 7 Чи можна використовувати Apple TV або інші цифрові медіаприставки з сенсорними дисплеями?

Чи є у телевізорів Smart TV сенсорні екрани?

Чи є у Smart TV сенсори?

Телевізори Smart TV не мають сенсорних дисплеїв. Хоча існують цифрові медіапристрої, які дають змогу використовувати сенсорний екран, наявність такої функціональності суперечить меті телевізора, який був розроблений для перегляду програм без необхідності вставати і перемикати канали або налаштування.

Хто виробляє телевізори Smart TV із сенсорними екранами?

Найближчим пристроєм до телевізора Smart TV є Smart Display Screen від LG. Цей пристрій дає змогу відображати різний контент або меню без необхідності під’єднання до комп’ютера. Smart Display від LG може зчитувати різні типи файлів, включно з HTML5, щоб створити більш інтерактивний досвід для користувачів. Дані, які зчитує екран Smart Display, передаються через USB-з’єднання.

Чи розумно мати сенсорні екрани на телевізорі?

Розвиток телебачення спрямований на те, щоб мати можливість робити все, не встаючи з крісла. Наявність сенсорного екрана на телевізорі суперечить цій меті і буде лише додатковою функцією, яка насправді не використовуватиметься споживачами.

Телевізор із сенсорним екраном означатиме лише зайві витрати, які зазвичай не враховуються для зниження ціни на товар. Крім того, для використання функції сенсорного екрана екран має бути плоским або нахиленим під зручним кутом. Такий кут огляду, на жаль, не ідеальний для телевізорів, які ви часто розглядаєте здалеку.

Коли ми побачимо більше телевізорів із сенсорними екранами?

У наше століття технологій зовсім не виключена поява телевізорів Smart TV із сенсорними екранами, але ми повинні враховувати їхні функції і те, як вони суперечать одна одній. Сенсорні екрани призначені для використання поблизу, що означає встати з дивана, щоб скористатися сенсорним дисплеєм.

Але телевізори Smart TV мають чіткі дисплеї, призначені для перегляду здалеку, і при близькому розгляді вони не будуть чіткими. Таким чином, якщо ви підійдете впритул до телевізора Smart TV із сенсорним екраном, ви не зможете побачити екранні кнопки, на які ви натискаєте, через велику кількість пікселів на квадратний дюйм у телевізорах Smart TV. Доки технологія дисплеїв не розвиватиметься, щоб забезпечити чіткість зображення як зблизька, так і на відстані, буде складно інтегрувати сенсорні екрани в телевізори Smart TV.

Для чого найкраще використовувати сенсор?

Наявність сенсорного дисплея – це чудовий спосіб скоротити витрати на обслуговування обладнання або навіть підвищити продуктивність праці. Ось кілька прикладів того, як ви можете використовувати технологію сенсорного екрана у своєму бізнесі:

Сенсорний екран як система консьєржа самообслуговування:

Телевізори з сенсорним екраном гарні як дисплеї або цифрові вивіски, які підприємства можуть використовувати для автоматизації процедур роботи з клієнтами. Використовуйте їх як дисплеї меню для ресторанів або інших бізнес-закладів, і клієнти будуть правильно шикуватися в чергу. Сенсорні дисплеї можуть допомогти клієнтам прокручувати карту закладу, якщо вони шукають певний район.

Оскільки це сенсорний екран, немає необхідності використовувати мишу та клавіатуру для кіосків самообслуговування. Це також означає, що обслуговувати потрібно менше обладнання, і вам доведеться турбуватися про те, щоб не зламалося лише два пристрої.

Для чого найкраще використовувати сенсор?

Сенсорний екран як пристрій введення в обмеженому просторі:

Ви можете використовувати сенсорні дисплеї, щоб зменшити кількість обладнання, необхідного у вузьких місцях, наприклад, у касах касирів. Якби простір був розкішшю, це зменшило б необхідність у фізичній клавіатурі, оскільки ви можете набирати все на екрані.

Сенсорний екран як інструмент дизайну:

Якщо ви графічний дизайнер або займаєтеся професією, що вимагає точності рук при створенні візуальних образів, сенсорний екран також буде корисний для вас. Використовуючи сумісний стилус, ви можете малювати від руки, розфарбовувати вручну або навіть створювати архітектурні проєкти, як якби ви малювали вручну на аркуші паперу. Це допомагає поліпшити творчий процес, оскільки ви зможете отримати точність руки з цифровою точністю комп’ютера. Прикладом такого пристрою є гібридний РК-планшет Wacom Cintiq Pro.

Чи можна перетворити телевізор Smart TV на сенсорний екран?

Ви можете під’єднати сенсорний екран Touchjet Wave Virtual до телевізора Smart TV через порт HDMI. Можливості сенсорного екрана залежать від апаратного забезпечення. Для того щоб екран телевізора інтерпретував кожен дотик як команду, він має бути оснащений відповідним обладнанням.

Саме тут на допомогу приходить Touchjet Wave

Touchjet Wave – це пристосування, яке встановлюється на екран телевізора і дає йому змогу зчитувати команди за допомогою дотиків. Воно розпізнає жести пальців, зроблені на екрані телевізора, і може відкрити меню або додаток, коли ви до нього доторкнетеся. Він також працює під управлінням Android, що дає змогу встановлювати програми, які підходять для сенсорних екранів.

Якщо ви встановите цей пристрій на свій телевізор, ви не зможете використовувати функції Smart, оскільки система Touchjet Wave працюватиме на місці.

Чи можна використовувати Apple TV або інші цифрові медіаприставки з сенсорними дисплеями?

Ні. Операційні системи, що використовуються для Apple TV або інших цифрових медіаприставок, не передбачають можливості зчитування і виконання команд, що подаються за допомогою сенсорних жестів на екрані. Якщо ви під’єднаєте свою цифрову медіаприставку до сенсорного дисплея, ви зможете використовувати екран тільки для відтворення вмісту Apple TV.