Огляди

Бездротові зарядні пристрої для автомобіля: 3 найкращі варіанти

Що може бути гірше розрядженого акумулятора? Незалежно від того, чи йдеться про ваш мобільний телефон або автомобіль, це майже гарантовано зіпсує вам день. На щастя, у більшості автомобілів першого можна уникнути: просто під'єднайте зарядний пристрій для телефона до роз'єму USB (більшість нових автомобілів оснащені таким роз'ємом) і заряджайтеся. У цьому разі виникає нова проблема: вам доведеться постійно під'єднувати та від'єднувати телефон, а це трохи клопітно. І хоча хороший тримач для телефону дасть вам змогу заряджати його і використовувати як супутниковий навігатор, це все одно трохи клопітно. Саме тут бездротова зарядка може виявитися дуже корисною. Існує безліч зарядних пристроїв, які заряджають ваш телефон без необхідності підключати його до розетки.

Зміст

 • 1 Чому вам потрібен бездротовий автомобільний зарядний пристрій?

 • 2 Які телефони підтримують бездротову зарядку?

 • 3 Xiaomi Mi

 • 4 Belkin Boost Charge

 • 5 Scosche

Бездротові зарядні пристрої для автомобіля: 3 найкращі варіанти

Чому вам потрібен бездротовий автомобільний зарядний пристрій?

Очевидно, що тримати телефон у руках під час водіння заборонено законом. Однак керування телефоном дозволено, якщо ви не тримаєте його в руках. Більшість смартфонів оснащені голосовими командами (наприклад, Siri або Google Assistant), які можна використовувати. Поки ви не тримаєте телефон, ви можете ним користуватися. Ось чому тримач для телефона – це гарна ідея.

Які телефони підтримують бездротову зарядку?

Не всі телефони підтримують бездротову зарядку. Ваш телефон має бути сумісний з технологією Qi, щоб його можна було заряджати без дротів. Більшість сучасних смартфонів підтримують бездротове заряджання, але краще перевірити ще раз це у виробника вашого телефона.

Деякі старі телефони підтримують Qi за допомогою спеціальних чохлів. У будь-якому разі, перед покупкою бездротового зарядного пристрою варто переконатися в цьому.

Xiaomi Mi

Володіючи вдвічі більшою потужністю, ніж більшість зарядних пристроїв цього типу, витонченим дизайном і вартістю, Mi перемагає в нашому рейтингу найкращих бездротових автомобільних зарядних пристроїв. Це добре продуманий зарядний пристрій: затискачі автоматично захоплюють телефон під час встановлення на зарядний пристрій; ефективне охолодження справді працює; бездротове заряджання працює до 4 мм, що враховує корпуси телефонів; затискачі відкриваються до максимальної ширини 81,5 мм, що досить широко для більшості смартфонів.

Плюси:

 1. Неперевершена швидка зарядка
 2. Електронні затискачі
 3. Вартість

Мінуси:

 1. Не регулюється

Belkin Boost Charge

Зарядний пристрій Belkin не такий швидкий або високотехнологічний, як модель Xiaomi, але він дуже міцний і надійний, у ньому мало деталей, які можуть вийти з ладу. Зарядний пристрій має потужність 10 Вт, як і зарядний пристрій Beeasy, але за потреби його можна повернути в горизонтальне положення, і він підійде для будь-якого смартфона. Хоча відстань зарядки в 3 мм трохи менша, ніж у моделі Xiaomi, цього має бути достатньо для більшості телефонів з чохлами. Ми також цінуємо додатковий USB-порт у роз’ємі 12 В.

Плюси:

 1. Простий і надійний
 2. Регулюється

Мінуси:

 1. Зарядний пристрій Xiaomi має привабливіший вигляд
Belkin Boost Charge

Scosche

Використання магнетизму для тримання телефону – це просто, елегантно і надійно, як показує зарядний пристрій Scosche. Це єдина модель, в якій використовується присоска, а не кліпса або клей. І присоска дуже хороша (як і сила магніту), що дає змогу розміщувати зарядний пристрій Scosche в найрізноманітніших місцях. Хоча ціна може бути трохи завищена, це вражаючий бездротовий зарядний пристрій, який ми настійно рекомендуємо і забезпечуємо довічною гарантією.

Плюси:

 1. Відмінна сила магнітного тяжіння
 2. Сильне кріплення на присоску

Мінуси:

 1. Помітно дорожче за конкурентів