Техніка

Топ бездротових навушників: AirPods на останньому місці?

Бездротові навушники не дарма є нашим найкращим вибором. Вони поєднують у собі фантастичне звучання, чудові можливості підключення через Bluetooth і зручну посадку, яка не відривається від вух, в одному стильному корпусі.

Зміст

  • 1 Sony WF-1000XM4

  • 2 Sennheiser Momentum True Wireless 3

  • 3 Google Pixel Buds A-Series

  • 4 Honor Earbuds 3 Pro

  • 5 Apple AirPods Pro

Топ бездротових навушників: AirPods на останньому місці?

Ми рекомендуємо вам наші улюблені бездротові навушники, беручи до уваги кілька ключових чинників, включно з комфортом, часом автономної роботи, якістю звуку та додатковими функціями, як-от шумозаглушення. Це означає, що в наведеному нижче списку є навушники, які забезпечують надійну роботу і підходять для цілої низки бюджетів і переваг. Ми зібрали найкращі бездротові навушники, призначені для того, щоб залишатися на місці, поки ви займаєтеся своїми справами, чи то поїздка на роботу, чи то тренування. 

Sony WF-1000XM4

Компанія Sony є лідером у галузі аудіотехніки і пропонує одні з найкращих бездротових навушників із шумозаглушенням на сучасному ринку. Sony WF-1000XM4 перевершують інші навушники в цьому списку, коли справа доходить до перевірки більшості параметрів.

Ці бездротові навушники звучать фантастично і забезпечують насичений звук на кожному кроці. Почасти це завдяки спеціально розробленим 6-міліметровим динамікам, які відтворюють динамічний звук, незважаючи на свій невеликий розмір. Звичайно, шумозаглушення не найкраще з наявних, але воно підійде більшості людей, які бажають заглушити невеликий фоновий шум. Крім чудового звучання, навушники Sony також забезпечують відмінну якість дзвінків, що робить їх надійним вибором для будь-яких сценаріїв, від поїздок на роботу до робочих дзвінків. З погляду дизайну, ми виявили, що ці навушники менші та легші, ніж попередні моделі Sony, як-от Sony WF-1000XM3, що означає, що їх зручно носити протягом тривалого часу.

Sennheiser Momentum True Wireless 3

Навушники Momentum True Wireless від Sennheiser останніми роками демонстрували стабільно високі результати, і третє покоління – це найкраща пропозиція. Бездротові навушники з шумозаглушенням можуть похвалитися поліпшеною продуктивністю. Технічні характеристики конкурентоспроможні і включають великий час автономної роботи (28 годин) і підтримку Bluetooth (aptX Adaptive), а також бонус у вигляді додаткової персоналізації в додатку. Вони навіть коштують дешевше, ніж стара модель.

Sennheisers приємні та зручні, забезпечують одне з найбільш зрілих, просторих і вишуканих звучань на ринку, а також мають бонус у вигляді шумозаглушення. Ґрунтуючись на вже виграшному рецепті з поліпшеним набором функцій, пристойним зростанням продуктивності та розумною ціною, Momentum True Wireless 3 є конкурентоспроможними, як ніколи. Чудова пара навушників.

Google Pixel Buds A-Series

Новітні бездротові навушники Google оснащені безліччю функцій і мають дуже низьку ціну, що саме по собі є привабливим. Але як вони звучать?

 

Google Pixel Buds A-Series

Вони легкі та зручні, і хоча в них немає функції шумозаглушення, вони добре ізолюють вас, чому сприяють гумові ребра, які надійно утримують їх. Однак вони вентильовані, тому фоновий шум неминуче проникає всередину, що не зовсім погано. На вибір пропонується білий або темно-оливковий колір. Час роботи від акумулятора становить близько п’яти годин, плюс ще 20 від чохла для перенесення за чотирьох зарядок. Pixel Buds A-Series дуже легко сполучаються з вашим пристроєм, особливо якщо ви використовуєте смартфон або планшет на базі Android з функцією Fast Pair. Водонепроникність за стандартом IPX4 означає, що з ними можна займатися спортом.

Ці бездротові навушники демонструють чудову продуктивність під час прослуховування музики, з чистим, збалансованим звучанням, яке не переобтяжене в жодній частині звукового спектра. Це відмінна пара бездротових навушників за доступною ціною.

Honor Earbuds 3 Pro

Якщо ви хочете користуватися навушниками в стилі Apple AirPods, але не хочете змінювати свій Android, щоб отримати всі функції, то Honor Earbuds 3 Pro – одні з найкращих бездротових навушників, які можна купити сьогодні. Але вони будуть не дуже вдалим вибором, якщо у вас є iPhone, тому що тут немає додатка для iOS.

Якщо багато інших навушників імітують зовнішній вигляд бестселерів Apple, то Honor пішов далі і повторив багато особливостей, які роблять їх такими хорошими, і серйозно перевершив AirPods в одній ключовій області: звук. Honor реалізував першу у світі коаксіальну дводрайверну конструкцію з 11-мм динамічним випромінювачем, у центрі якого розміщений окремий твітер із п’єзоелектричної кераміки.

Найбільшим недоліком тут є час автономної роботи. Хоча при використанні зарядного кейса ви можете отримати 16 годин шумозаглушення, самих навушників вистачає лише на чотири години прослуховування з увімкненим ANC. В іншому, все інше в цих навушниках чудове, і ціна теж хороша.

Apple AirPods Pro

Якщо ви шукаєте одні з найкращих бездротових навушників з технологією шумопоглинання і є шанувальником продукції Apple, ви не помилитеся, вибравши Apple AirPods Pro. Вони вирізняються чистим, мінімальним дизайном Apple та інтуїтивно зрозумілим процесом налаштування.

Функції шумозаглушення добре працюють, щоб сховатися від навколишнього світу, а адаптивний еквалайзер означає, що музика звучить потужно і детально, коли це необхідно, підлаштовуючись під форму ваших вух. Це великий крок уперед порівняно зі звичайними AirPods не тільки тому, що в них кращий звук і функції шумозаглушення, а й завдяки поліпшеному дизайну. Вони легші, зручніше сидять, і хоча ви все ще знайдете тут стрижні, що нагадують AirPods, вони стали коротшими і більш обтічними.