Поради

Топ-5 додатків для відстеження цілей

З кожним новим роком ми ставимо перед собою мету стати продуктивнішими і досягти нових висот як у бізнесі, так і в особистому житті. Але як цього досягти? І з чого почати? Якщо ви хочете бути організованим і продуктивним, але абсолютно приголомшені всіма наявними варіантами, ви не самотні. Простий пошук у Google видасть сотні застосунків для відстеження цілей, багато з яких мають функціональність, що набагато перевищує необхідну вам, або можуть не мати жодних функцій, які ви вважатимете корисними.

Зміст

 • 1 Hive

 • 2 Todoist

 • 3 Coach.me

 • 4 Strides

 • 5 Habitica.com

Топ-5 додатків для відстеження цілей

Але перш ніж ви здастеся або вирішите вибрати випадковий додаток для відстеження цілей, зробіть глибокий вдих і продовжуйте читати цю статтю. Ми ділимося з вами своїм вибором найкращих додатків для відстеження цілей на ринку, щоб допомогти всім нам залишатися організованими, планувати завдання заздалегідь і вкладатися в терміни.

Hive

Hive – один із найкращих застосунків для відстеження цілей для окремих людей або команд, які хочуть підвищити продуктивність і не збитися зі шляху. Крім відстеження цілей проєкту, команди люблять використовувати Hive для спільної роботи над завданнями, обміну оновленнями в чатах, ведення записів на нарадах і багато чого іншого.

Як саме використовувати Hive для досягнення цілей проекту?

Просто створіть проєкт для будь-якої мети, а потім призначте картки дій у рамках цих проєктів для вирішення окремих завдань. Встановіть терміни виконання, призначте картки дій членам команди і встановіть нагадування, щоб ви і ваша команда завжди досягали своїх цілей вчасно. Ви також можете пов’язати Hive з іншими робочими інструментами, щоб звести все на одній приладовій панелі і переконатися, що нічого не упущено.

В індивідуальному порядку подання “Мої дії” в Hive – це чудовий інструмент для відстеження всіх майбутніх завдань в одному місці. Це подання дає змогу вам бачити всі призначені вам дії, згруповані за проектами. З іншого боку, якщо ви менеджер і хочете відстежувати прогрес у досягненні цілей на вищому рівні, ви можете використовувати подання діаграми Ганта або модуль огляду проєкту Hive. Таким чином, незалежно від того, чи ставите ви індивідуальні або командні цілі, Hive допоможе вам досягти їх ефективніше, ніж будь-коли раніше.

Можливості:

 1. Управління завданнями
 2. Табелі обліку робочого часу, відстеження робочого часу та автоматизація робочого процесу
 3. Понад 1 000 варіантів інтеграції, включно з Jira, Gmail, Zoom і Salesforce.
 4. Спільне складання нотаток
 5. Вбудовані інтеграції чату та електронної пошти
 6. Детальна аналітика в режимі реального часу
 7. Веб-додатки та додатки для настільних комп’ютерів

Todoist

Todoist стверджує, що “звільняє ваш ментальний простір, прибираючи всі ці завдання з голови в список справ”. Його різні функції допомагають поліпшити робочий процес, надаючи вам безліч опцій та інтеграцій для – ви вже здогадалися – створення списків справ. Він дає вам можливість переглядати окремий день або “Наступні 7” днів, щоб отримати уявлення про майбутні завдання з висоти пташиного польоту. Крім того, якщо ви живете за допомогою Gmail, цей додаток має інтеграцію з Gmail і розширення для хрому, що забезпечує безперебійний зв’язок між усіма вашими пристроями.

Todoist

Можливості:

 1. Ідеально підходить, якщо ви хочете деталізувати свої дні.
 2. Відмінна інтеграція
 3. Легко оновлювати і створювати нові завдання

Coach.me

Coach.me є одним із провідних додатків для відстеження особистих цілей – і не дарма. Якщо ви хочете виробити нову звичку або позбутися шкідливої, зверніть увагу на цей застосунок. Цей застосунок допомагає докопатися до коріння звички (хорошої чи поганої) і відстежує прогрес за допомогою нагадувань і щотижневих звітів. Користувачі також можуть приєднатися до спільноти Coach.me, де вони отримають підтримку і любов від тих, хто намагається поліпшити свої звички. Хоча Coach.me, можливо, не найкращий застосунок для тих, хто хоче призначати зустрічі або відстежувати стан останнього звіту TPS, це фантастичний застосунок для тих, хто хоче створити та виробити хороші звички. 

Можливості:

 1. Чудово підходить для формування та заохочення хороших звичок
 2. Використовує анкету для визначення ваших цілей
 3. Має спільноту підтримки

Strides

Strides – це потужний і простий у використанні застосунок для постановки цілей з масою вбудованих функцій. Якщо вам подобаються діаграми, графіки та знімки даних про ваш прогрес, то Strides має стати вашим помічником. Strides дає змогу відстежувати на гранульованому рівні – по днях – або навіть бачити, як перед вами проносяться роки. Все це синхронізується разом, щоб надати вам звіт про прогрес у вашій останній статистиці, щоб ви могли бачити, наскільки ви далекі від досягнення своїх цілей. Крім того, ви можете налаштувати нагадування про щоденні звички і встановити цільові завдання за датами, щоб знати, які дії необхідно зробити, перш ніж ви досягнете своїх цілей.

Можливості:

 1. Має 4 унікальних екрани відстеження на вибір
 2. Звіти про прогрес фіксують всі виконані та незавершені завдання
 3. Повністю синхронізується з усіма вашими пристроями IOS, включно з годинником Apple.

Habitica.com

Додаток скромний, але він вражає. Ще один застосунок для відстеження цілей, Habitica, було створено з використанням піксельних персонажів, які рухаються і почуваються так само, як у старих відеоіграх кінця 80-х років. Ця програма використовує ігрові механіки для відстеження звичок, постановки цілей і складання списків справ. Після виконання завдань ви отримуєте доступ до розширеного ігрового процесу, щоб поліпшити навички та магію свого персонажа, наприклад, підібрати круті обладунки або зброю для битви. Любите мати індивідуальний аватар, за допомогою якого ви зможете битися з чудовиськами після того, як виконаєте список справ на день? Так, будь ласка!

Можливості:

 1. Використовується система винагород при виконанні завдань
 2. Можна приєднатися до інших “хабітіканців”, щоб заробляти внутрішньоігрові бали і золото для обміну на призначені для користувача нагороди
 3. Має приклади завдань і цілей, які корисні для початку роботи.

Які ваші конкретні цілі? Чи потрібен вам застосунок для відстеження цілей, для відстеження особистого життя, чи вам потрібна платформа управління завданнями для роботи, яка дуже надійна і може використовуватися кількома людьми? Визначте, що саме вам потрібно, і пам’ятайте про це, оцінюючи всі важливі функції кожного додатка для відстеження цілей.