Техніка

Чи варто купувати Macbook: головні переваги та недоліки

Переваги та можливості MacBook безмежні. Одним із найпопулярніших продуктів компанії Apple, що з'явилися на ринку 2006 року, є MacBook - один із її бестселерів. У всьому світі мільярди користувачів мають ноутбуки Macbook, і мільйони з них використовують ці ноутбуки для найрізноманітніших цілей - від ведення бізнесу до навчання. Залежно від ваших уподобань, ви можете знайти різні версії ноутбука під управлінням macOS. Незважаючи на те, що макбуки є другим за популярністю вибором для користувачів, не всі будуть задоволені тим, що вибрали. Перше, що вам слід зробити, якщо ви думаєте про його купівлю, - це прочитати про переваги та недоліки MacBook.

Зміст

  • 1 Переваги Macbook

  • 2 Недоліки Macbook

Чи варто купувати Macbook: головні переваги та недоліки

Незалежно від того, чи є ви користувачем ПК або Macbook, у вас можуть бути свої причини для переходу з ПК Windows на Macbook. І не дарма: MacBook – це потужний ноутбук, який, крім іншого, вирізняється тривалим часом автономної роботи та інтуїтивно зрозумілим для користувача інтерфейсом. Сьогодні це один із найпопулярніших ноутбуків на ринку. Однак перш ніж зануритися у світ Macbook, важливо знати, у що ви вплутуєтеся.

Переваги Macbook

У Macbook менше функцій, але ті, що найважливіші, є. MacBook – чудовий ноутбук, якщо ви шукаєте гаджет із чудовим дизайном і достатньою потужністю, щоб без проблем впоратися з роботою, то ви знайшли те, що шукали. Ознайомтеся з перевагами Macbook і дізнайтеся, чому вам варто його купити.

Витончений дизайн і відносно невелика вага

Важливо зазначити, що головною перевагою Macbook є той факт, що це одні з найлегших ноутбуків, що робить їх надзвичайно зручними для перенесення. Вони мають витончений дизайн, який має гарний та елегантний вигляд, на відміну від громіздких ноутбуків, що мають громіздкий і непривабливий дизайн. Їх нескладно вмістити в рюкзак, оскільки вони досить тонкі та не займають багато місця.

Трекпад

У MacBook є трекпад, який є відносно хорошою перевагою: він дає змогу керувати тим, що відбувається на екрані, простим рухом пальців, що дає змогу слідкувати за тим, що відбувається. Завдяки простоті використання, він забезпечує новий спосіб багатозадачності, який є зручним і ефективним. Крім того, трекпад можна зробити сенсорним, щоб для керування пристроєм не була потрібна клавіатура. За допомогою цієї новітньої технології ви можете прокручувати документи та файли, просто торкаючись, проводячи або прокручуючи пальцем. 

Широкоформатний дисплей

MacBook оснащені широкоформатним дисплеєм, а деякі моделі навіть постачаються з вбудованим DVD-плеєром, тому однією з головних переваг MacBook є наявність широкоформатного дисплея. Завдяки широкоформатному дисплею на ноутбуці можна переглядати DVD-диски. Крім можливості дивитися фільми на Macbook, ви також можете записувати диски за допомогою зовнішнього DVD-плеєра.

Тривалий час автономної роботи

Безсумнівно, це буде гарною перевагою володіння Macbook, якщо ви турбуєтеся про батарею. Час автономної роботи більшості Macbook досить хороший, щоб користувач міг безперервно використовувати пристрій протягом приблизно 7 годин без необхідності підзарядки. Як бачите, це набагато більше, ніж у середнього ноутбука, який зазвичай здатний забезпечити близько чотирьох годин безперервної роботи, перш ніж знадобиться підзарядка або заміна акумулятора на інший.

Оперативну пам’ять і жорсткі диски на MacBook можна легко оновити

Оновлення оперативної пам’яті та жорсткого диска – дві найпростіші модернізації, які ви можете виконати на своєму комп’ютері. Основною перевагою використання MacBook є той факт, що акумулятор можна легко зняти і замінити іншим акумулятором MacBook, який можна придбати окремо.

Перше, що ви маєте зробити під час модернізації пам’яті на вашому ноутбуці, – це з’ясувати, чи має він певний тип пам’яті, оскільки деякі моделі використовують лише певні марки та типи пам’яті. Так само, якщо ви розглядаєте можливість заміни жорсткого диска, важливо створити резервну копію всіх важливих даних перед витягуванням поточного жорсткого диска, якщо ви збираєтеся це зробити.

Переваги Macbook

Недоліки Macbook

Є ймовірність, що ви не зможете знайти найкращий ноутбук для вас, якщо ви шукаєте найостанніші та найкращі характеристики. Незважаючи на те, що у них є багато переваг, наприклад, те, що це надійні, міцні і довговічні гаджети, які прослужать довгі роки, є також багато недоліків, які слід враховувати перед покупкою одного з цих пристроїв. 

Велика вага

MacBook Pros важко носити з собою, оскільки вони громіздкі та важкі. Крім того, це може стати недоліком для тих, хто постійно перебуває в русі та шукає легкий пристрій, який можна взяти з собою куди завгодно. Крім того, це може бути незручно для тих, хто шукає щось компактне і легко поміщається в офісному приміщенні або в будь-якому іншому місці, де мало місця в будинку.

Вартість

Якщо ви шукаєте недорогий ноутбук, MacBook може виявитися не найкращим варіантом. Це хороша причина відкладати покупку з тієї простої причини, що ви можете бути не в змозі дозволити собі його на даний момент. Люди можуть відкладати покупку, якщо їм не потрібні клопоти, пов’язані з оплатою ремонту. Крім того, його важко обслуговувати.

Дороге обслуговування клієнтів

Безсумнівно, Apple має репутацію компанії з поганою службою підтримки клієнтів, що іноді призводить до того, що клієнти можуть чекати кілька днів, щоб отримати відповіді на свої запитання, пов’язані з пристроєм. Це може бути потенційно небезпечно, якщо ви не можете зберегти резервну копію своїх файлів в іншому місці в той самий час, коли ви працюєте над проблемою, тому що це може призвести до того, що ваш комп’ютер зламається в середині вашої роботи.

Маленький вибір

Також рекомендується уникати інвестицій у Macbook, якщо у вас немає достатнього вибору, коли справа доходить до вибору розміру або кольору пристрою. Саме з цієї причини деякі люди довгий час відкладають покупку Macbook.

Обмеження щодо модернізації.

Оскільки Macbook не можна модернізувати, користувачеві доведеться придбати кілька комп’ютерів, щоб відповідати мінливим вимогам свого бізнесу, оскільки процесор не можна модернізувати. Ще одна причина, через яку люди уникають купівлі Macbook, полягає в тому, що вони не хочуть постійно змінювати свій комп’ютер, тому що не хочуть вкладати гроші в Macbook.

Якщо ви шукаєте легкий, витончений ноутбук з гарним часом автономної роботи, то вам варто звернути увагу на Macbook, оскільки це може бути саме той ноутбук, який ви шукаєте. Однак важливо пам’ятати, що якщо ви не готові витратити багато грошей на покупку або хочете мати більше можливостей вибору, MacBook може виявитися не найкращим вибором. Обов’язково візьміть до уваги всі плюси та мінуси MacBook, перш ніж прийняти остаточне рішення.