Огляди

5 гаджетів для здоров’я, необхідних кожному

Майбутнє охорони здоров'я кардинально змінюється на наших очах. Від віртуальних прийомів у лікаря до телефонів, що відстежують нашу фізичну форму - технологія дає змогу медичним працівникам розширювати свої знання завдяки інформації, яку надає технологія. Але, можливо, більш дивовижним є те, що технології охорони здоров'я доступні нам, не виходячи з дому. Розвиток технологій дав нам змогу контролювати стан здоров'я, стежити за фізичною формою, змінювати дієту і займатися фітнесом - і все це не виходячи з дому! Ось деякі з найкращих гаджетів для здоров'я, в які необхідно інвестувати цього року, як радять нам покупці будь-якого будинку.

Зміст

  • 1 Комплект для дистанційного огляду TytoHome

  • 2 Портативний тестер рівня глютену

  • 3 Монітори артеріального тиску 3 в 1 - BPM Core

  • 4 Netamo Healthy Home Coach

  • 5 ResMed S+- Sleep Better

5 гаджетів для здоров’я, необхідних кожному

Комплект для дистанційного огляду TytoHome

TytoHome – це комплект дистанційного керування, який дає змогу провести базовий медичний огляд у домашніх умовах. У комплект входять такі аксесуари, як термометр, щипці-депресор, отоскоп і стетоскоп, TytoHome поставляється з цифровою камерою. Цей революційний медичний гаджет працює в парі з додатком для відеоконференцій, який з’єднує користувачів із сертифікованим медичним працівником для дистанційної консультації.

Портативний тестер рівня глютену

Іноді хороша їжа на винос може бути зіпсована, якщо не були дотримані ваші дієтичні вимоги. І хоча, можливо, простіше харчуватися домашньою їжею, час від часу ми всі заслуговуємо на задоволення. Портативний тестер глютену постачається з кількома капсулами для одноразового використання та фірмовим застосунком, що може стати порятунком для людей з алергією на глютен або целіакією для перевірки їжі на винос або готових продуктів перед вживанням.

Монітори артеріального тиску 3 в 1 - BPM Core

Мінімалістичний, елегантний дизайн, монітор артеріального тиску 3 в 1 використовує інноваційні технології не тільки для вимірювання артеріального тиску, а й для запису ЕКГ медичного класу, а також для виявлення захворювань клапанів серця завдяки вбудованому цифровому стетоскопу. Крім отримання миттєвих показань, що відображаються на пристрої, додаток Health Mate, що додається, дає вам зворотний зв’язок із колірним кодуванням і професійні рекомендації.

Монітори артеріального тиску 3 в 1 - BPM Core

Netamo Healthy Home Coach

Забруднення повітря – явище поширене, особливо якщо ви живете у великому місті. Імовірність того, що повітря, яким ви щодня дихаєте, може завдати шкоди вашим легеням, дуже висока. І, можливо, гірше, ніж дізнатися цю інформацію, буде дізнатися, що вона впливає на нас навіть у нашому домі. Тому Netamo Healthy Home Coach просто необхідний. Він визначає рівень якості повітря, вологості, температури та шуму в оселі та дає поради щодо створення більш здорового домашнього середовища.

ResMed S+- Sleep Better

Безконтактна, повністю комплексна система відстеження сну, S+ відстежує, аналізує і покращує домашній сон без використання матрацних смужок або електродів. Просто покладіть його поруч із ліжком, як будь-який інший будильник, і пристрій за допомогою каліброваних датчиків дихання та біомоцій вимірює й аналізує стадії сну, реєструючи рухи грудної клітини й тіла – такі як сіпання, зміни положення та потискання плечима. Як не дивно, пристрій працює і як будильник, але використовує технологію автоматичного відчинення вікна, щоб впустити в спальню природне світло.