Огляди

Google Nest Mini: чому він має бути в кожному будинку?

Найкраща частина Nest Mini - його дизайн із сітчастої тканини, завдяки якому він більше схожий на модний акцент, ніж на незрозумілу техніку. Nest Mini оснащений надійними сенсорними елементами управління, завдяки яким можна призупиняти і відтворювати треки, торкаючись центру або регулювати гучність, торкаючись бічних сторін. Є також шість білих світлодіодів, які добре підсвічують області, до яких можна доторкнутися, і показують рівень гучності, але при цьому швидко зникають, коли вони не потрібні. Але, як і будь-який продукт Nest, Mini дійсно оживає, коли ви використовуєте його без рук з Google Assistant.

Зміст

  • 1 Огляд Nest Mini

  • 2 Покращення розпізнавання голосу і якості звуку

  • 3 Повний доступ до Google Assistant

Google Nest Mini: чому він має бути в кожному будинку?

Усього кілька хвилин знадобиться на налаштування Mini в застосунку Google Home (доступний для Android і iOS), ви зможете попросити його зробити все, що завгодно, від встановлення таймерів до внесення подій і нагадувань до календаря, попросити його прочитати вголос ваш розклад дня, знайти випадкову інформацію про знаменитостей і перевірити час у різних частинах світу – і це лише деякі з перерахованих можливостей. А якщо у вас є сумісні з Google розумні світильники або термостати, ви можете попросити Nest Mini вимкнути світло або змінити температуру.

Якість звуку також вражає для пристрою такого розміру. Пристрій підсилює пружні баси, різкі гітари і ширяючий вокал улюблених рок-пісень з достатньою чіткістю і гучністю, щоб я міг підспівувати.

Огляд Nest Mini

Nest Mini, мініатюрна розумна колонка другого покоління від Google. Зовні Nest Mini також майже ідентичний Google Home Mini, але є кілька значних внутрішніх змін, а саме: динамік і спосіб обробки голосових запитів.

Міні все ще міні

Подібно до того, як Google Home Hub став Nest Home Hub, дизайн Google Home Mini не сильно змінився, коли він став Nest Mini. Це як і раніше мініатюрна і доступна розумна колонка Google початкового рівня. Ви отримуєте доступ до помічника, який може відповісти практично на всі питання, захопливі ігри, доступ до потокових сервісів і гідний динамік.

Він також зберігає улюблений шанувальниками дизайн. Верхній сітчастий корпус тепер зроблений зі 100% перероблених пластикових пляшок, тому ви, як і раніше, отримуєте міцну конструкцію, яка буде доречною в будинку, але ви можете бути спокійні за те, як вона зроблена. Дно також виготовлено з 35% перероблених матеріалів. 

Огляд Nest Mini

Google додав настінне кріплення до нижньої гумової частини – за їхніми словами, це рішення було прийнято у відповідь на відгуки користувачів. Це гарне рішення, яке не захаращує дизайн.  Дивно, але Google поміняла місцями вилку живлення на Nest Mini. Тепер він використовує пропрієтарний бочкоподібний роз’єм, а не порт Micro USB. На Nest Mini також немає аудіороз’єму. На задньому боці є фізичний перемикач для вимкнення мікрофонів. Зверху, під тканиною, розташовано кілька світлодіодних індикаторів. Як і на Google Home Mini, у центрі розташовані чотири круглі світлодіоди, які світяться під час виклику Асистента і змінюють рівень гучності. Google мудро додав два додаткові світлодіоди, які можуть вказати вам на відповідні кнопки збільшення та зменшення гучності. Три кольори перейшли від оригінальної моделі Google Home Mini: Chalk, Charcoal і Coral, а також Sky, світло-блакитний колір. Усі кольори постачаються з білим штекером живлення та кабелем.

Покращення розпізнавання голосу і якості звуку

Виявлення голосу стало набагато кращим у галасливій обстановці та за чіткого визначення того, що ви говорите. Nest Mini має три мікрофони дальнього поля, на один більше, ніж оригінальний Google Home Mini. Він краще вловлює голоси і автоматично підвищує гучність відповіді, щоб ви могли краще її розчути. Це цікава функція, і вона працює.

Що стосується звуку, Google виконала велику роботу, щоб зробити його кращим. Так, на високій гучності звук все ще має тенденцію до спотворення. Але на більш низькій гучності він тепер здається чітким і ясним. Це відбувається завдяки новому динаміку, спрямованому вгору, а також алгоритму налаштування. Ще краще те, що це налаштування стосується всього звуку, що виходить із пристрою – це означає, що він працює з будь-якою з підтримуваних потокових служб.

Повний доступ до Google Assistant

Ймовірно, найбільша привабливість будь-якого динаміка або дисплея Nest – це миттєвий доступ до Google Assistant на вимогу. З його допомогою ви також можете дізнатися, чи є затори, зателефонувати, отримати допомогу в розв’язанні математичних рівнянь, увімкнути улюблені пісні, знайти час сеансу в кіно і навіть керувати своїм “розумним будинком”. Сам пристрій Nest Mini знаходиться в додатку Google Home і може бути згрупований з іншими пристроями. Наприклад, два Nest Mini можуть бути об’єднані в пару для прослуховування стерео.

Також є вбудований чіп Machine Learning, який може обробляти більшість запитів (тобто все, що ви попросите у Google Assistant) прямо на пристрої. Зазвичай Mini відправляє ці дані на сервер даних Google, отримує результати і передає їх назад. 

І звісно, якщо ви є членом екосистеми розумного будинку Nest, ви можете використовувати Nest Mini для прослуховування через ваші камери і навіть отримувати сповіщення, якщо хтось перебуває біля вхідних дверей. Nest Mini покращує загальні враження від Google Home Mini. Екологічно чистий дизайн з поліпшеними інтелектуальними функціями дійсно робить продукт кращим.