Огляди

Топ-4 портативних проектора на будь-який бюджет

Портативний проектор дає змогу дивитися телепередачі, фільми та ігри на великому екрані практично в будь-якому місці. Ось найкращі портативні проектори, які можна купити сьогодні.

Зміст

 • 1 LG CineBeam HU80KSW

 • 2 Anker Nebula Capsule II

 • 3 Epson EF-12

 • 4 Acer C250i

Топ-4 портативних проектора на будь-який бюджет

LG CineBeam HU80KSW

Переваги:

 1. Стереозвук через динаміки Harman Kardon
 2. Швидке налаштування
 3. Зображення 4K

Недоліки:

 1. Потрібне мережеве живлення
 2. Дорогий

У дорогій частині ринку найкращих портативних проекторів можна очікувати приголомшливої якості, і саме це ви отримаєте від LG CineBeam. З огляду на те, що він потребує під’єднання до мережі, назвати його справді портативним було б трохи нечесно, але якщо ви зможете під’єднати до нього подовжувач, то, безумовно, зможете використовувати його на вулиці, і ви будете неймовірно задоволені. Важко уявити, як можна отримати на вулиці зображення краще, ніж приголомшлива чіткість 4K при розмірі до 150 дюймів.

Навіть без акумулятора і досить великого розміру пристрій явно призначений для переміщення. Кабель живлення змотується в основу для акуратного переміщення, а для перенесення передбачені ручки. Проектор може працювати як стоячи, використовуючи дзеркальну поверхню для спрямування зображення, так і лежачи (ручку можна використати для зміни кута проектування), його можна швидко налаштувати під час переміщення, що робить його універсальним, якщо ви берете його в нові місця. Він також неймовірно яскравий і може використовуватися набагато раніше, ніж проектори на батарейках.  

На вбудованому смарт-концентраторі працює низка потокових додатків, тому ви можете використовувати його, не підключаючи нічого іншого. Якщо ви все ж захочете під’єднати будь-яке обладнання, є два звичайні порти HDMI і два порти USB, що дають змогу транслювати мультимедіа прямо з жорсткого диска або USB-накопичувача, а також прямо з телефона за допомогою функції віддзеркалення екрана. Ви також можете підключити його до динаміків Bluetooth, хоча два канали 7-ватних динаміків Harman Kardon забезпечують потужний звук. Це приголомшливий домашній проектор з якістю 4K, який явно був розроблений для того, щоб його можна було брати з собою на природу. 

Anker Nebula Capsule II

Переваги:

 1. Операційна система Android TV
 2. Компактний розмір
 3. Витончений дизайн

Недоліки:

 1. Додаток Netflix має бути завантажено окремо
 2. Немає можливості нахилу зображення

За останні кілька років компанія Anker завоювала міцну репутацію виробника якісної та доступної розважальної електроніки, і це, безумовно, поширюється і на ринок найкращих портативних проекторів. Capsule II – ще один прекрасний приклад цього з його простим, але розумним оздобленням, повністю чорним гладким дизайном і зрозумілим інтерфейсом у верхній частині. Він розміром з велику консервну банку, але при цьому видає чітке зображення і навіть звук потужністю 8 Вт. Вражає можливість отримати відмінне зображення 720p з пристрою такого розміру.

Він безумовно створений для зручності, з хорошим автофокусом і трапецеїдальним фокусуванням, що означає, що вам не потрібно морочитися з настройками або меню щоразу, коли ви вмикаєте його в новому місці – хоча фіксований об’єктив означає, що вам, можливо, доведеться пограти з положенням пристрою, щоб отримати зображення в потрібному форматі. Ви навіть можете використовувати Google Assistant через пульт дистанційного керування, тож вам не доведеться гортати меню. Пристрій працює на платформі Android TV від Google, що означає, що в нього вбудовано величезну кількість додатків для потокового мовлення, які можна легко завантажити. Однак Netflix не сертифікував капсулу як пристрій, придатний для використання, тому для її встановлення потрібно набагато більше роботи або використання іншого пристрою, підключеного до капсули.

Від однієї зарядки ви отримаєте близько двох з половиною годин відео, що більш ніж достатньо для перегляду фільму. Якщо вам потрібен максимальний час автономної роботи, ви можете спробувати знайти оригінальну капсулу Anker Nebula Capsule, яка може працювати до чотирьох годин, але в цьому разі ви проміняєте її на вищу якість зображення і значно поліпшену операційну систему II. 

Epson EF-12

Epson EF-12

Переваги:

 1. Чітке зображення
 2. Відмінний звук 
 3. Гарний дизайн
 4. Хороша вбудована ОС 

Недоліки:

 1. Затримка введення понад 100 мс 
 2. Відсутність вбудованих додатків 
 3. Відсутність зуму 

Epson EF-12 – чудовий портативний проектор, що має безліч функцій, які роблять його привабливою пропозицією. У нього є деякі недоліки, які притаманні більшості найкращих портативних проекторів, як-от відсутність керування зумом і обмежена доступність застосунків, але є більш ніж достатньо переваг, щоб компенсувати їх – не в останню чергу два чудових вбудованих динаміки Yamaha потужністю 5 Вт і чудова вбудована ОС Android, яка дає йому функціональність смарт-телевізора з легким потоковим мовленням. Трьохчіпова обробка РК-дисплея забезпечує більшу глибину кольору і відсутність ефектів веселки, а сильне лазерне підсвічування означає, що телевізор можна дивитися і за розсіяного світла в кімнаті.

Рідне зображення 1080p (також підтримується зображення UHD) виглядає чітким завдяки миттєвому автофокусуванню та кіарингу, що забезпечує якісне відображення, де б ви його не встановили. Він забезпечує напрочуд чітке зображення на екрані до 150 дюймів, що є величезною картинкою для такого маленького проектора. Однак понад 100 мс затримки введення є проблемою і справжнім недоліком для ігор. Для деяких людей цей проектор опиниться в проміжку між спеціалізованим домашнім проектором і справді портативним пристроєм, особливо через відсутність акумулятора. Але якщо ви шукаєте чудовий пристрій для щоденного перегляду вдома, який можна взяти з собою, щоб легко встановити в інших місцях, то цей проектор чудово впорається з цим завданням. 

Acer C250i

Переваги:

 1. Тривалий час автономної роботи
 2. Хороші можливості підключення

Недоліки:

 1. Відсутність вбудованої операційної системи/додатків
 2. Низька яскравість

Acer C250i – це портативний проектор зі звивистою формою, яка обіцяє широкий кут огляду. Однак значне зміщення кутів між різними сторонами означає, що його не так легко налаштувати, як хотілося б, і може знадобитися підставка.  Непростий пульт дистанційного керування і дратівливе меню налаштувань можуть викликати перше розчарування.  Але швидкий автофокус, чудовий п’ятигодинний час автономної роботи і дуже пристойний динамік роблять цю камеру чудовим варіантом для використання поза домом і на вулиці.  Незважаючи на відсутність вбудованої операційної системи або застосунків, він легко підключається до широкого спектру пристроїв через дротове або бездротове з’єднання.  

Зображення має пристойну чіткість і добре протистоїть зовнішньому світлу, але навіть у темряві воно не має очікуваної яскравості – як від акумулятора, так і від мережі.  Затримка введення не особливо помітна, але немає спеціального ігрового режиму для її усунення, і вона, звичайно, не задовольнить любителів змагального геймінгу. Є багато причин рекомендувати C250i як портативний проектор для тривалих годин далеко від розеток, але він може бути складнішим у налаштуванні, ніж ідеально підходить для того, що буде регулярно встановлюватися в різних місцях, а недостатня яскравість означає, що він не стане вашим основним домашнім проектором.