Поради

Топ-3 додатки для батьківського контролю

Мільйони дітей мають доступ до гаджетів. Діти різного віку використовують планшети, телефони, комп'ютери та інші пристрої для ігор, виконання домашніх завдань і перегляду відео. Оскільки екранний час став невід'ємною частиною їхнього життя, зростає занепокоєння з приводу того, скільки часу діти проводять перед екранами. І хоча екранний час може бути корисним - технології допомогли нам соціалізуватися і послужили величезним освітнім ресурсом для дітей шкільного віку - знайти баланс буває непросто. На щастя, застосунки батьківського контролю можуть допомогти вам керувати і контролювати час, проведений вашою дитиною біля екрана. Ці додатки також можуть блокувати певний контент, встановлювати обмеження на використання додатків і допомагати вам бачити, що ваша дитина робить в Інтернеті.

Зміст

 • 1 Qustodio

 • 2 Norton Family

 • 3 Net Nanny

Топ-3 додатки для батьківського контролю

Qustodio

Основні характеристики:

 1. Ціна: Від $54,95 на рік за 5 пристроїв
 2. Підтримує: iOS/Android
 3. Кількість пристроїв: 5-15

Для деяких батьків дуже важливий моніторинг у режимі реального часу, і Qustodio пропонує саме таку можливість завдяки зручній батьківській панелі, на якій відображаються місце розташування, історія переглядів, час роботи з екраном і багато іншого.

Плюси:

 1. Безкоштовна 3-денна пробна пропозиція
 2. Можливість блокувати додатки та фільтрувати контент
 3. Читання текстових повідомлень і перегляд історії дзвінків

Мінуси:

 1. Обмежене відстеження соціальних мереж (тільки Facebook)
 2. Вартість

Дізнайтесь все про екранний час вашої дитини на онлайн-панелі Qustodio. Qustodio пропонує стандартні функції, як-от інтелектуальні веб-фільтри, що блокують неприйнятний контент, обмеження на ігри та розклад роботи пристрою, щоб ваші діти були відключені від мережі, коли це необхідно. Ви також отримуватимете звіти Smart Activity Reports, щоб бути в курсі тенденцій використання дитиною екранного часу і додатків. Qustodio дає змогу стежити за соціальними мережами, відстежувати дзвінки та смс (тільки для Android) і встановлювати відстежування місця розташування з корисними попередженнями про паніку.

Norton Family

Основні характеристики:

 1. Ціна: $49,99/рік
 2. Підтримує: iOS/Android
 3. Кількість пристроїв: До 50

Norton Family допомагає вам стежити за своїми дітьми, відстежуючи їхнє місцезнаходження в режимі реального часу і за останні 30 днів.

Плюси:

 1. Безкоштовна 30-денна пробна версія
 2. Контроль часу, проведеного на пристроях
 3. Можливість налаштувати текстові сповіщення про зміни місця розташування.

Мінуси:

 1. Не підтримує пристрої Mac
 2. Деякі функції обмежені на пристроях iOS

Відзначена нагородами програма батьківського контролю Norton тепер доступна у вигляді програми. Стежити за активністю ваших дітей легко за допомогою функцій веб-контролю, контролю часу, пошуку, соціальних мереж (тільки для Windows), мобільних додатків (тільки для Android), текстових повідомлень і відеоконтролю. Таким чином, ви будете знати, з ким спілкуються ваші діти, який образ вони створюють про себе в соціальних мережах і як часто вони грають в ігри.

Norton Family також захищає особисту інформацію тих, у кого є пристрої на базі Windows, щоб ваша дитина не розголошувала конфіденційну або небезпечну інформацію. Наша улюблена функція? “Миттєве блокування”, яка дає змогу відключити дитину від мережі під час обіду.

Net Nanny

Основні характеристики:

 1. Ціна: Від $49,99 на рік
 2. Підтримує: iOS/Android
 3. Кількість пристроїв: До 20 пристроїв
 4. Net Nanny контролює й обмежує час роботи з екраном для дітей молодшого віку, а також відфільтровує невідповідний за віком контент в Інтернеті та додатках.
Net Nanny

Плюси:

 1. Розширена фільтрація для перегляду веб-сторінок і додатків
 2. Можливість керувати екранним часом і встановлювати обмеження
 3. Відстеження місця розташування в режимі реального часу

Мінуси:

 1. Неможливо відстежувати дзвінки та текстові повідомлення
 2. Немає геозонування

Сучасний зовнішній вигляд та інтуїтивно зрозумілий дизайн Net Nanny – це чудовий застосунок батьківського контролю, що дає змогу фільтрувати контент, до якого має доступ ваша дитина. Він також може відстежувати місце розташування вашої дитини, відображати її історію і встановлювати тимчасові обмеження – ідеальне рішення для дітей різного віку. Net Nanny не просто сліпо блокує додатки та веб-сайти, він аналізує їх окремо, надаючи вам (і вашій дитині) найкращий можливий досвід.

Вибір найкращого застосунку батьківського контролю часто залежить від потреб вашої сім’ї, включно з типом пристрою і віком дітей. Qustodio – наш найкращий вибір. Застосунок пропонує персональну панель з актуальною інформацією про використання дитиною застосунків, історію переглядів та багато іншого.