Огляди

Топ-3 4K Ultra HD телевізора: дивовижні моделі, які можна купити просто зараз

Хоча купівля нового телевізора може бути захопливою подією, вона також є доволі складною просто тому, що існує так багато моделей, типів і розмірів, з яких можна вибрати, що може бути майже неможливо визначити, що найкраще підходить саме для вас. Ви сподіваєтеся прожити з цією новою покупкою довгі роки, і, швидше за все, вона займе досить багато місця у вашій вітальні, тому ви не хочете помилитися з вибором. Не бійтеся, ми готові допомогти - перш ніж ви піддастеся болісній нерішучості, дозвольте нам узяти вас за руку і повести шляхом до телевізійної утопії.

Зміст

 • 1 LG OLED65C2

 • 2 Sony XR-50X90J

 • 3 Sony XR-55A95K

 • 4 Як вибрати найкращий телевізор?

Топ-3 4K Ultra HD телевізора: дивовижні моделі, які можна купити просто зараз

LG OLED65C2

Переваги:

 1. Яскравий, але водночас автентичний
 2. Неперевершені ігрові характеристики
 3. Звук

Недоліки:

 1. Кращі OLED-дисплеї яскравіші.
 2. Невеликий басовий хрип

Хоча, безумовно, є причини, через які ви можете віддати перевагу конкуренту, OLED-телевізори LG уже багато років є для більшості людей кращими телевізорами преміум-класу. Це означає, що щороку нові моделі очікуються з величезним нетерпінням – особливо моделі серії C, які зазвичай є оптимальним варіантом між продуктивністю, функціями і ціною.

Проте торік був помічений розрив у якості зображення між серією C і більш яскравою серією G. Цього року розрив теж є; у моделі C2 використовується технологія “Brightness Booster” торішньої моделі G1, а в новій моделі G2 якість зображення доведено до рівня “Brightness Booster Max”.

Випробувавши G2 і C2 на міцність (причому в різних розмірах), ми з радістю заявляємо, що хоча G2, безумовно, виправдовує своє становище у верхній частині лінійки OLED-телевізорів LG 2022 року, C2, як і раніше, є моделлю, яку слід купувати більшості людей. Хоча він не такий яскравий, як G2, новий C2 яскравіший за всі торішні OLED-дисплеї LG. Зображення загалом помітно яскравіше, воно має набагато ефектніший вигляд, а контрастність і темні деталі значно вищі. Що дуже важливо, немає і недоліків. У зображенні немає нічого штучного – воно піднесено, але природно, без шкоди для кольорів і глибини чорного.

Більш пробивне, чіткіше звучання C2 також є певним поліпшенням порівняно з C1, хоча під час відтворення дуже глибоких басів з корпусу колонок долинає легке деренчання, що трохи засмучує.

Як і годиться OLED-дисплеям преміум-класу від LG, набір функцій практично бездоганний, особливо в іграх нового покоління. Ті, хто має серйозні смаки і бюджет, що дає змогу їх задовольнити, знайдуть сенс у купівлі G2 або Sony A95K, але C2 – це справжній чемпіон 2022 року за співвідношенням ціна-якість.

Sony XR-50X90J

Переваги:

 1. Дуже різкий HDR
 2. Хороша ціна
 3. Вражаючий звук для свого розміру

Недоліки:

 1. Чорні кольори могли б бути глибшими
 2. Деяке цвітіння заднього підсвічування
Sony XR-50X90J

Зображення X90J не можна назвати сором’язливим і скромним – і це нас цілком влаштовує. Виняткова кількість яскравості проникає на екран з вражаючою постійністю, забезпечуючи одні з найяскравіших і насичених HDR-картинок, які ми коли-небудь бачили на 50-дюймовому телевізорі. І це не просто яскравість заради яскравості. Sony відкрито використовує її для створення настільки безкомпромісного HDR-зображення, наскільки це можливо в рамках обмежень підсвічування. Тому сцени HDR при денному світлі виглядають більш природними і реалістично яскравими, ніж на будь-якому іншому сучасному телевізорі такого розміру і класу.

Що ще більш вражає, яскравість XR-50X90J має достатній запас за яскравістю, щоб найяскравіші відблиски і без того яскравих HDR-зображень отримали той додатковий крок вгору за інтенсивністю, який зазвичай забезпечують тільки найбільш висококласні телевізори.

Платою за цю чудову яскравість є злегка підвищені рівні чорного і періодично виникаюче цвітіння підсвічування, але жодна з цих проблем не є серйозною перешкодою, і ви також можете додати до списку сильних сторін Sony відмінне опрацювання руху, природні кольори і пристойний динамічний звук. Він також оснащений двома портами HDMI 2.1 з підтримкою 4K при 120 Гц і, після оновлення програмного забезпечення, VRR.

Sony XR-55A95K

Переваги:

 1. Надзвичайно природне, достовірне зображення
 2. Яскраві відблиски

Недоліки:

 1. LG OLED краще для ігор.
 2. Не набагато яскравіший, ніж LG G2
 3. Корисність Bravia CAM сумнівна.

QD-OLED, який (у широкому сенсі) покликаний об’єднати найкращі якості OLED і QLED, нарешті з’явився у вигляді A95K від Sony. OLED став технологією телевізорів преміум-класу завдяки ідеальному чорному кольору, піксельному контролю контрастності, майже ідеальним кутам огляду, надтонкому дизайну та дедалі агресивнішим цінам, а QD-OLED, як очікується, подолає його головне обмеження – яскравість. Тому якщо ви очікуєте, що A95K буде набагато яскравішим, ніж найкращі стандартні OLED-телевізори, ви можете бути злегка розчаровані. У порівнянні з LG G2 (найяскравішим стандартним OLED-телевізором) за піковою яскравістю між ними практично немає відмінностей. Але хоча A95K не яскравіший за найяскравіший традиційний OLED-телевізор, він забезпечує яскравіші відблиски з тонкими відтінками і кольорами, яких не вистачає його конкурентам без QD-OLED.

У деяких руках додаткова колірна вібрація квантових точок QD-OLED може призвести до перебільшеної вібрації, але завдяки ретельному, автентичному підходу Sony A95K вийшов збалансованим та природнім, а дрібні деталі, різкість та тривимірність, які демонстрували флагманські OLED-телевізори 2021 року, збереглися.

Bravia CAM – камера, яка магнітом кріпиться до задньої панелі телевізора і визирає з-за верхньої частини екрана – не надто корисна зараз і, можливо, ніколи не буде корисна, але для якості зображення A95K – це важливий момент. Телевізор також відмінно звучить за телевізійними стандартами, завдяки спеціально розробленій технології Acoustic Surface Audio+, в якій використовуються актуатори, що непомітно вібрують весь екран для відтворення звуку.

Одним словом, для фільмів і телепередач, в SDR і HDR і за будь-якої роздільної здатності, Sony A95K винятковий. Завзятим геймерам, особливо на Xbox Series X, як і раніше, краще підійде LG G2, у якого більше роз’ємів HDMI 2.1, є ігровий режим Dolby Vision і налаштування HGiG, але для всіх інших це, нехай і з відносно невеликим відривом, новий золотий стандарт.

Як вибрати найкращий телевізор?

Як вибрати найкращий телевізор?

Під час вибору нового телевізора потрібно враховувати багато аспектів, але найголовніше – це гроші та простір, який ви маєте у своєму розпорядженні.

Розмір дійсно має значення для телевізорів. Ви хочете, щоб у вашій вітальні був кінотеатр? Тоді вам потрібно придбати найбільший телевізор, який ви можете собі дозволити. Якщо ваш бюджет обмежений, можливо, навіть варто пожертвувати якістю зображення і технологіями нового покоління заради кількох додаткових дюймів площі екрана. Як альтернативу ви можете вибрати телевізор певного розміру і прагнути до найкращої якості зображення. У цьому випадку вам потрібно віддати перевагу технології дисплея.

Без сумніву, OLED стала найпопулярнішою технологією телевізорів преміум-класу завдяки ідеальному чорному кольору, надзвичайній контрастності та винятковим кутам огляду. QLED, що поєднує світлодіодне (або міні-світлодіодне) підсвічування з квантовими точками, що ультравібрують, є, тим не менш, сильною альтернативою, переважно завдяки тому, що здатна забезпечити більшу яскравість і більш насичені кольори. Стандартні РК-телевізори (які часто продаються як “LED” телевізори через їхнє світлодіодне підсвічування) є більш мінливими за загальною якістю, але, якщо ви ретельно обираєте, вони можуть запропонувати чудове співвідношення ціни та якості.

Чи плануєте ви поєднувати новий телевізор зі спеціальною звуковою системою? Ймовірно, варто, тому що більшість телевізорів навіть високого класу звучать у кращому разі посередньо. Але якщо ви маєте намір зробити все акуратно і покластися на вбудовані динаміки, перевірте наші огляди, щоб переконатися, що вони хороші – немає сенсу у чудовому зображенні, якщо супутній звук жахливий.

Якщо ви геймер, варто також звернути увагу на ігрові можливості нового телевізора нового покоління. Гравці Xbox Series X і PS5 можуть отримати конкурентну перевагу в деяких іграх, якщо їхній телевізор підтримує 4K 120 Гц, а підтримка VRR може призвести до більш плавного ігрового процесу. ALLM, між тим, просто гарантує, що ви автоматично отримаєте найкращі візуальні враження як від ігор, так і від фільмів/телешоу. Якщо ви більш казуальний геймер або взагалі не геймер, ви можете практично не звертати уваги на ці функції, і це, швидше за все, заощадить вам багато грошей.