Техніка

Топ-10 гаджетів, необхідних кожному

Технології розвиваються дуже швидко, і якщо ви не будете час від часу зупинятися і дивитися на всі боки, то можете втратити шанс стати володарем дрона з 12-мегапіксельною камерою, який починає зависати, розпізнавши ваше обличчя. Тому слідкуйте за виходом гаджетів і технологій, які виходять просто зараз, незалежно від того, чи шукаєте ви щось просте, щоб зробити ваш день легшим, чи щось особливе.

Зміст

  • 1 Тример для бороди Philips Series 9000 Series 9000 Prestige

  • 2 Moleskine Smart Writing Set 2.0

  • 3 Пристрій Godow для сну

  • 4 Масажер Therabody

  • 5 Бездротовий зарядний пристрій Samsung

  • 6 Навушники Bose Quietcomfort

  • 7 Fitbit Charge 5

  • 8 Sonos Beam (покоління 2)

  • 9 Philips Sonicare 9900

  • 10 Домашній проектор Philips NeoPix Prime 2

Топ-10 гаджетів, необхідних кожному

Тример для бороди Philips Series 9000 Series 9000 Prestige

Скільки дешевих тримерів для бороди чоловіки спалили за своє життя? Для того, чим ми користуємося так часто, надто спокусливо знову і знову обирати бюджетні моделі, які не забезпечують необхідної точності та завжди можуть зламатися напередодні важливої події. Але послухайте: вкладіть гроші в нормальну бритву. Ви будете дивуватися, як ви взагалі жили без неї. Міцна бритва Philips Series 9000 має преміальний вигляд і відчувається преміально: корпус із неіржавкої сталі та вбудований металевий гребінь забезпечують набагато точніше гоління, ніж кволий пластиковий захист, а довжину бритви легко регулювати. Ба більше, пристрій є бездротовим, і для одного сеансу потрібно всього п’ять хвилин зарядки.

Moleskine Smart Writing Set 2.0

Геніальна технологія, що дає змогу робити записи в класичному блокноті Moleskin – справжньою (розумною) ручкою, на справжньому папері (вкритому дрібною сіткою), без використання стилуса з гумовим наконечником або екрана – і відтворювати їх на комп’ютері, планшеті або смартфоні. Зарядіть ручку, завантажте супутній застосунок Moleskine (доступний для IOS та Android), з’єднайте їх і працюйте. Ручка відстежуватиме ваші рухи і створюватиме цифрове відтворення на екрані вашого пристрою (а також транскрибуватиме його в текст, для більшої переконливості). Ба більше, всі ваші нотатки і каракулі автоматично завантажуються в хмару. Це чудовий спосіб надсилати собі нотатки, перебуваючи далеко від робочого місця. Ви навіть можете експортувати відеоролики про свою роботу, а час автономної роботи значно збільшився.

Пристрій Godow для сну

Вам важко заснути? Можливо, вам важко відключити свій мозок. Існує безліч методів, які можна застосувати для вирішення цієї проблеми, але Dodow – це, мабуть, найпростіший технологічний підхід. Це простий пристрій, який проєктує синє світло на вашу стелю в метрономічному темпі (протягом 8-20 хвилин), який ви зіставляєте зі своїм диханням. Вдихніть, коли воно розширюється, і видихніть, коли воно втягується. Ви маєте виявити, що концентрація уваги на вправі заспокоює ваш розум, і ви швидко заснете.

Пристрій Godow для сну

Масажер Therabody

М’язовий масажер, який одночасно заспокоює біль і рятує життя? Досі це була всього лише фантазія, яку втілили в життя Therabody, некомерційна благодійна організація, що займається викоріненням COVID-19 і ВІЛ/СНІДу. Theragun PRO – найпотужніша і найпросунутіша модель на ринку, з можливістю вибору швидкості від 1750 до 2400 ударів за хвилину. Він також оснащений OLED-екраном, шістьма різними насадками для різних ділянок тіла і додатком, що дає змогу точно налаштувати процес відновлення.

Бездротовий зарядний пристрій Samsung

Це може бути пристрій Samsung, але цей доступний і ненав’язливий бездротовий зарядний пристрій працює з телефонами Apple і Android, а також з навушниками, налаштованими на цю функцію. Світлодіодний індикатор дає знати про закінчення заряджання, приглушуючись уночі, щоб не порушувати ваш сон, а підтримка швидкого заряджання потужністю 9 Вт гарантує, що ви швидко впораєтеся з роботою.

Навушники Bose Quietcomfort

Хіба раніше люди розмовляли так голосно, до того як їх закрили на карантин? Ви повернулися в офіс, і какофонія стукоту ноутбука, настільних нарад Zoom і світських бесід вибиває вас із колії. Зачекайте, хтось щойно увімкнув музику? Час під’єднати пару навушників QuietComfort, які оснащені висококласною технологією шумозаглушення, що допомагає зменшити гучність зовнішнього світу. Якість звуку також чудова, і це одні з найзручніших навушників, які ми коли-небудь використовували.

Навушники Bose Quietcomfort

Fitbit Charge 5

П’ята ітерація Fitbit Charge менш незграбна, ніж її попередник, і отримала корпус із неіржавкої сталі, але реальна видима зміна полягає в якості екрана: постійно ввімкнений кольоровий сенсорний AMOLED-дисплей, яким до цього моменту могли похвалитися тільки дорожчі моделі бренду. Крім того, в пристрій додано безліч цікавих додатків для здоров’я, таких як датчик електродермальної активності (EDA), який повідомляє про рівень стресу, а також додаток електрокардіограми (ЕКГ), який перевіряє нерегулярний ритм серця. Як фітнес-трекер він перебуває в одному ряду з найкращими.

Sonos Beam (покоління 2)

Процес перегляду фільмів змінився. Голлівудські студії були змушені переглянути свої графіки релізів через пандемію, і нині ймовірність того, що великобюджетний фільм дебютує на потоковому сервісі, не менша, ніж на екрані кінотеатру. Це означає, що вам необхідно вдосконалити систему домашніх розваг і насолоджуватися фільмами так, як це задумав режисер (прокручуючи екран свого телефону, роблячи паузи кожні 15 хвилин, щоб дізнатися, звідки ви знаєте цього актора). З цією метою модель нового покоління колонок для домашнього кінотеатру Beam від Sonos забезпечить вам панорамний звук (з ефектом Dolby Atmos 3D) в елегантному і стриманому корпусі.

Усе це було доопрацьовано звукорежисерами, відзначеними премією “Оскар”, а спеціальний застосунок допоможе вам персоналізувати пристрій відповідно до ваших смаків (а також під’єднати його до інших пристроїв Sonos і відтворювати музику).

Philips Sonicare 9900

Електрична зубна щітка вищого класу потрібна кожному? Sonicare 9900 – найрозумніша з них, вона адаптується до вашого стилю чищення зубів у режимі реального часу (регулюючи інтенсивність, коли ви занадто старанно чистите зуби), постачається з п’ятьма налаштуваннями та шкіряним (заряджаємим) футляром. Є також класний застосунок, який ефективно діє як гра – ваші зуби відображаються на екрані, і вони помітно білішають у міру чищення, оскільки застосунок підказує вам, що потрібно приділяти однакову кількість часу й уваги кожному ряду та ділянці.

Philips Sonicare 9900

Домашній проектор Philips NeoPix Prime 2

Перебуваючи в одному ряду з найкращими доступними проекторами на ринку, Prime 2 від Philips відтворює яскраві кольори на відстані менше 2 метрів від стіни з діагоналлю до 200 см. Напрочуд низьке енергоспоживання також є екологічно чистим, що означає, що пристрій може прослужити до двадцяти років. Також є Wi-Fi для спільного використання екрану і операційна система з додатками для потокового мовлення.