Огляди

Технології майбутнього в індустрії краси: нові дивовижні можливості

AR і VR в індустрії краси дають змогу підвищити рівень персоналізації. Ці технології додають багатий рівень взаємодії до онлайн і офлайн покупок. З роками цифровий світ все більше збігається з нашим реальним світом. Індустрія краси, як і будь-яка інша галузь, не залишається осторонь сучасних технологічних досягнень. Світ рухається до оцифрованого майбутнього, й індустрія краси паралельно рухається вперед - якщо не вперед, то вперед енергійніше, ніж будь-коли.

Зміст

  • 1 Які деякі останні технології?

  • 2 Автоматичний аналіз стану волосся

  • 3 Підбір тонального крему за допомогою штучного інтелекту

  • 4 Smart Mirror

  • 5 Друкований макіяж

  • 6 Індивідуальна сироватка для обличчя

  • 7 Індивідуальний фільтр макіяжу

  • 8 Тестування акне по телефону

  • 9 Перспективи на майбутнє

Технології майбутнього в індустрії краси: нові дивовижні можливості

Які деякі останні технології?

Від AR/VR (доповнена реальність/віртуальна реальність) до впровадження штучного інтелекту в догляд за шкірою і тривимірного друку – індустрія краси революціонізує все швидше. Оскільки маси вимагають нових і кращих косметичних послуг, ключовим фактором є персоналізація, що враховує індивідуальні потреби.

Краса, підкріплена наукою, – це необхідність часу. Бренди застосовують інноваційні стратегії, щоб об’єднати споживачів з лікарями-практиками для отримання персоналізованих рецептів з догляду за шкірою від космецевтичних брендів – це може бути відеоконсультація з дерматологом, лікарем-естетистом або косметичним хірургом.

AR і VR у сфері краси дають змогу підвищити рівень персоналізації та кастомізації. Ці технології додають багатий рівень взаємодії до онлайн і офлайн покупок.

Там, де бренди нового покоління занурюються в інноваційні технології, старі бренди теж винаходять себе заново, щоб відповідати мінливим часам. Вони роблять гідну роботу з революції в індустрії краси.

Автоматичний аналіз стану волосся

Німецький бренд краси Henkel Beauty Care впроваджує технологію для аналізу якості волосся. Це буде екосистема на основі технології для персоналізації догляду за волоссям, яка змусить салони перейти на цифрове функціонування. Ця технологія включає в себе гіпер-індивідуалізовану організацію, що забезпечується всеосяжним використанням відповідних ґаджетів – велика кількість інформації про волосся клієнта може бути зібрана з конкретними логічними рішеннями.

Вони розробили портативний гаджет з близько розташованими інфрачервоними і світловими датчиками, які оцінюють якість волосся, рівень вологості і справжній тон волосся. Зірковим інгредієнтом у пристроях є чип NFC, який допомагає їм з’єднуватися між собою.

Підбір тонального крему за допомогою штучного інтелекту

Дочірня компанія L’Oreal Lancome нещодавно випустила свій новий продукт – машину для пошуку відповідного відтінку тонального крему для конкретної людини. Для визначення індивідуального відтінку шкіри використовується революційна технологія. Вона створює єдиний у своєму роді відтінок, забезпечуючи високоперсоналізовану, свіжу тональну основу, призначену для повторення унікального кольору обличчя будь-якої людини.

Підбір тонального крему за допомогою штучного інтелекту

Smart Mirror

Smart Mirror – перше у світі інтелектуальне косметичне дзеркало з голосовим інтерфейсом, дітище тайванської компанії New Kinpo Group. Цей високотехнологічний інструмент краси має вражаючий список функцій, що допомагають ефективно доглядати за шкірою. Від аналізу шкіри і технології відстеження продуктів до персоналізованих рекомендацій по догляду за шкірою – все це з вбудованим доступом до декількох платформ соціальних мереж, таких як YouTube, Instagram і Facebook). Він оснащений потужним процесором і технічними характеристиками.

Друкований макіяж

Пристрій буде наносити макіяж з точністю, забезпечуючи ідеальний макіяж без макіяжу. Пристрій Opte, схожий на кишенькову паличку, сканує шкіру людини і наносить крихітну кількість косметики на важкодоступні місця, щоб приховати пігментні плями, кров’яні судини, що лопнули, та інші дефекти. Прилад оснащений невеликою вбудованою камерою, яка робить знімки шкіри, а мікропроцесор аналізує відскановані дані, щоб відрізнити світлі ділянки від темних. Потім мікропринтер наносить тональний крем на шкіру.

Індивідуальна сироватка для обличчя

В індустрії краси вже досить давно з’явилися персоналізовані засоби для догляду за шкірою. Але застосунок Atolla вивів це на абсолютно новий рівень. Він використовує комбінацію дерматологічних факторів, щоб розшифрувати індивідуальні рішення для шкіри. Чинники довкілля, спосіб життя, настрій, стрес, pH, рівень олії, рівень зволоження та індекс Фіцпатріка (що вимірює, наскільки легко шкіра обгоряє) інтенсивно аналізуються для визначення індивідуальних проблем шкіри та створення найідеальнішої сироватки для обличчя.

Індивідуальний фільтр макіяжу

Все більше і більше цифрових візажистів розквітають і розвиваються, створюючи творчі, детальні фільтри макіяжу. Ці фільтри можуть потім використовуватися їхніми шанувальниками, послідовниками або будь-якими іншими людьми, які хотіли б мати такий самий макіяж на своєму цифровому “я”.

Навіть такі великі косметичні корпорації, як L’Oreal Paris 2020 року, випустили десять фільтрів, що завантажуються, для макіяжу. Для всіх стильних жінок, які працюють удома, – ви маєте вбити наповал цю зустріч своїми неймовірними ідеями та віртуальними образами.

Індивідуальний фільтр макіяжу

Тестування акне по телефону

Ці інновації здалися б мені чарами, якби ви запитали мене кілька років тому. Але це реальність сьогоднішнього дня. Акне є частиною індустрії краси вже кілька десятиліть. Кожен бренд придумує нові інгредієнти та інноваційні процедури, щоб показати себе з найкращого боку.

Але бренд La Roche-Posay і китайський технологічний гігант Alibaba Group пішли далі. Вони запустили мобільний застосунок, який, як стверджується, є першим у світі мобільним застосунком для тестування акне на основі штучного інтелекту. Додаток створює звіти про тестування на основі трьох представлених селфі. Потім він пропонує користувачам індивідуальні рішення, засновані на стані їхньої шкіри. Згодом він запропонує засоби для догляду за шкірою і надасть посилання для купівлі цих засобів в Інтернеті. Додаток також зв’яже користувачів із дерматологом, якщо виявить серйозні проблеми зі шкірою.

Перспективи на майбутнє

Люди стають дедалі більш обізнаними про своє тіло і навколишній світ, оскільки вони постійно перебувають на зв’язку. У майбутньому можна очікувати, що бренди остаточно перейдуть до сталого підходу до виробництва і доставки продукції за допомогою технологій, які ефективно роблять цей процес безпечним. Питання екології планети будуть обговорюватися все частіше.

Цифровий світ буде все більше зливатися зі світом природи, відкриваючи небачені раніше можливості. Краса – у всьому. Вона руйнує бар’єри між економічним статусом, культурними відмінностями та гендерними відмінностями. Визначення “краси” стане невизначеним, оскільки споживачі все більше прагнуть порушити правила. Краса стане доступнішою, а сила культури і традицій проявлятиметься в позитивності та репрезентативності.