Огляди

Philips OLED+907: огляд

За останні кілька років компанія Philips повернулася в боротьбу на ринку телевізорів. У наші дні у компанії є цілком конкурентоспроможні пропозиції в будь-якій ціновій точці, а завдяки деяким розумним технологіям і розбірливим партнерським відносинам їй вдається надати своїм телевізорам очевидні відмінності на ринку, який зазвичай здається відданим подібності. Лінійка OLED+907 - це приклад прагнення компанії 2022 року до лідерства у виробництві найкращих телевізорів. Це прекрасний підхід, який блискуче втілюється в життя...

Зміст

  • 1 Особливості: що нового?

  • 2 Продуктивність

  • 3 Дизайн і зручність використання

Philips OLED+907: огляд

Причини для покупки:

  1. Впевнене, досконале зображення з будь-якого джерела
  2. Амбілайт – це завжди вартісний досвід
  3. Неймовірний масштаб і звук

Чому не варто купувати:

  1. Потрібен деякий час для налаштування
  2. Android TV трохи норовливий
  3. Недешево

Особливості: що нового?

З усіх найбільших брендів телевізорів тільки Panasonic і Philips готові грати по-дорослому, коли йдеться про сумісність із високим динамічним діапазоном (HDR). Тому OLED+907 – а це екран з роздільною здатністю 4K, щоб уникнути сумнівів – сумісний з усіма основними стандартами HDR, серед яких HLG, HDR10+ Adaptive і Dolby Vision є найприкметнішими. Простіше кажучи, наразі немає такого HDR-контенту, який OLED+907 не зміг би використовувати повною мірою.

Якість зображення, перед яким ви в підсумку сидите, регулюється процесором обробки зображення Philips P5. Тут він використовує елемент штучного інтелекту, що означає, що він постійно вчиться і (принаймні, теоретично) покращує свої реакції. У поєднанні з безліччю попередніх налаштувань зображення, включно з IMAX Enhanced і завжди видимим режимом Filmmaker Mode, OLED+907 докладає всіх зусиль, щоб забезпечити оптимальну якість зображення.

Що стосується того, як почати роботу з телевізором, то тут передбачувана велика кількість опцій. Крім усього, що може запропонувати інтерфейс інтелектуального телевізора, Philips оснащений чотирма входами HDMI (два з яких відповідають стандарту HDMI 2.1, а один має сумісність з eARC), гніздом Ethernet, трьома роз’ємами USB і роз’ємами для під’єднання наземного і супутникового ТВ-тюнерів. Бездротовий зв’язок представлений дводіапазонним Wi-Fi і Bluetooth 5.0, є фізичні виходи для сабвуфера, а також цифровий оптичний роз’єм. 

Загалом, усе як завжди. Але OLED+907 оснащений новим поколінням чудової функції Ambilight від Philips, яка пропускає світло за межі екрана за допомогою розташованих ззаду світлодіодів, які адаптуються до зображення в режимі реального часу. Тут Ambilight знаходиться з трьох сторін задньої частини екрана, і в цьому застосуванні вона так само корисна, як і в будь-якому іншому. Немає більш простого і переконливого способу змусити телевізор здаватися більшим, ніж він є насправді, і зробити перегляд спокійнішим, ніж це було б в іншому разі… і тільки Philips може запропонувати вам цю функцію.

Він сумісний з Dolby Atmos (тією мірою, якою він розуміє звукові доріжки Dolby Atmos, а не намагається створити враження просторового звучання) і має загальну потужність 80 Вт. OLED+907, як і багато інших аудіо- та відеопристроїв Philips, сумісний з DTS Play-Fi. Таким чином, ваш новий телевізор може легко стати частиною більш широкої багатокімнатної аудіосистеми, а також частиною багатоканальної системи домашнього кінотеатру.

Продуктивність

Тут ми можемо відразу перейти до справи. Philips OLED+907 – вражаючий і здібний телевізор у всіх відношеннях і за будь-яких обставин. Аналогічна історія і зі звуком: OLED+907 звучить набагато краще, ніж практично будь-який інший телевізор, який ви коли-небудь чули.

Напевно, все ж краще розібратися з деякими особливостями. Перш за все, “Королівська” OLED-панель, яка є найостаннішою розробкою LG і спрямована на значне збільшення пікової яскравості технології, дається взнаки з самого початку. Не бракує деталей і варіацій білих тонів, які може генерувати Philips, але вони трохи яскравіші, ніж ви, ймовірно, звикли бачити на OLED-телевізорах. 

Колірна палітра також добре опрацьована, з хорошим балансом між “яскравим” і “натуралістичним”. Philips уважний навіть до найнезначніших змін відтінків або тонів, і в результаті виходить упевнене, переконливе зображення, яке ніколи не виглядає перевантаженим або штучним.

Краї промальовуються впевнено, а глибина різкості значна. Під час перегляду 4K-контенту шуми зображення просто не є проблемою. Philips не може запобігти появі легкої нерівності в складних текстурах або візерунках, але він не втрачає свою якість, коли йдеться про рух. 

Багато компаній ставляться до звуку своїх телевізорів як до чогось другорядного, але Philips так не вважає. Її партнерство з Bowers & Wilkins уже давно налагоджене, і хоча 3.1-канальна 80-ватна система, встановлена в OLED+907, не є найвищою точкою цієї співпраці, вона робить цей телевізор кращим за звучанням, ніж практично всі співставні за ціною альтернативи. Баси досить глибокі і добре контрольовані, з великою кількістю текстурних і тональних деталей, а решта частотного діапазону добре розділена, переконливо поставлена і тембрально переконлива. Середні частоти особливо приємні, завдяки тому, як вони проектують діалог і дають певний простір для правильного вираження мови. Вряди-годи тут є огляд телевізора, в якому немає вирізаного і вставленого речення “не забудьте виділити бюджет на саундбар”.

Дизайн і зручність використання

Дизайн і зручність використання

OLED+907 вдається виконати не найпростіший трюк – виглядати трохи незвично. Звичайно, кожен новий телевізор має практично такий самий вигляд, як усі інші нові телевізори – і, звісно, з його тонкими рамками і центральною підставкою цей Philips далеко не унікальний. Але тонка смужка сірої акустичної тканини під нижньою частиною екрана виділяє OLED+907 хоча б трохи. Ця підставка, що носить одночасно назви “Philips” і “Bowers & Wilkins”, дає змогу екрану повертатися на досить велику відстань – плюс-мінус 15 градусів. Може здатися, що це не так вже й багато, але для Philips це справжній прорив. Відсутність необхідності фізично переміщати весь телевізор для зміни кута огляду – це певний прогрес порівняно з попередніми телевізорами Philips. 

За сучасними стандартами OLED, у верхній частині екрана, якщо дивитися в профіль, є досить тонка область. Внизу, звісно, все стає трохи прозаїчнішим – електроніку потрібно десь зберігати, врешті-решт. Крім того, Philips може вказати на появу тристороннього підсвічування Ambilight, щоб пояснити деяку глибину OLED+907 у 69 мм. 

У тому, як Philips дає змогу користувачеві керувати OLED+907, теж є невелика диференціація бренду. Практично всі конкуруючі виробники постачають телевізори за такі гроші з парою маленьких пультів дистанційного керування, один для основних функцій, інший для всього, але Philips надає тільки один пульт. Він великий, так, але він логічно розташований і доволі простий у використанні – до того ж він обтягнутий натуральною шкірою Muirhead, тому і має і вигляд, і відчувається на сходинку чи дві вищим за звичайний.

З пульта дистанційного керування ви отримуєте меню налаштувань, типове для Philips. Тут ви знайдете абсолютну кількість широких і тонких можливостей регулювання. У будь-якому разі, не думайте, що ви можете дістати свій новий OLED+907 з паковання, під’єднати його до мережі й очікувати, що він одразу ж матиме найкращий вигляд. Якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій, вам доведеться пройти нелегкий шлях.

Голосове керування теж доступне. За допомогою кнопки “мікрофон” можна легко змусити Google Assistant виконувати ваші команди. Philips також працює з Alexa.

OLED+907 використовує Android TV (v11) як інтелектуальний інтерфейс. Це Android TV, що займає весь екран і дає безглузді рекомендації, але не можна сперечатися з масштабом його пропозицій щодо перегляду і потокового мовлення. Найбільші гравці (Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix) усі тут, і все в найкращій якості. А завдяки Freeview Play, iPlayer, All4 і всім іншим, ви ніколи не пропустите жодного ефірного телеканалу.

Незважаючи на те, що налаштування не приносить задоволення, щойно ви відчуєте користь усіх функцій дисплея, Philips OLED+907 стане для вас захопливим способом насолодитися як звуком, так і переглядом. По суті, він не здається вигідною покупкою, але щойно ви зрозумієте, що немає необхідності витрачатися на саундбар, Philips OLED+907 виявиться напрочуд вигідним придбанням. Особливо якщо врахувати, наскільки вражаючою є якість зображення – і нам дуже подобається функція Ambilight.