Огляди

Огляд бездротової гарнітури JBL Quantum 350: чи сподобається геймерам

Бездротова гарнітура JBL Quantum 350 Wireless, призначена переважно для ПК-геймерів, пропонує конкурентну перевагу завдяки бездротовому зв'язку без втрат на частоті 2,4 ГГц, якості звуку та об'ємному звучанню. Хоча ця гарнітура зручна і відмінно звучить, має різні функції для налаштування, у неї є деякі недоліки, які можуть зробити її менш приємною для консольних геймерів.

Зміст

 • 1 Особливості JBL Quantum 350 Wireless

 • 2 Підключення JBL Quantum 350 Wireless

 • 3 Програмне забезпечення JBL QuantumENGINE

 • 4 JBL Quantum 350 Wireless для геймерів

 • 5 JBL QuantumENGINE і музика

 • 6 Мікрофон JBL Quantum 350 Wireless

 • 7 Чи варто купувати JBL Quantum 350 Wireless

Огляд бездротової гарнітури JBL Quantum 350: чи сподобається геймерам

Переваги

 1. Хороша якість звуку
 2. Можливість об’ємного звучання
 3. Програмне забезпечення для налаштування еквалайзера
 4. Зручні амбушюри та наголов’я
 5. Працює з ПК, PlayStation, Mac і Nintendo Switch

Недоліки

 1. Гарнітура легко зісковзує
 2. Незручне розташування регулятора гучності
 3. Не дуже хороша якість мікрофона
 4. Програмне забезпечення ексклюзивно для Windows
 5. Не сумісна з Xbox

Особливості JBL Quantum 350 Wireless

JBL Quantum 350 Wireless має безліч функцій на фізичній частині гарнітури і в додатку JBL QuantumENGINE. Бездротова ігрова гарнітура під’єднується через USB-ключ 2,4 ГГц і заряджається через кабель USB-C – USB-A, який також є дротовим аудіоз’єднанням USB-C. Майте на увазі, що кабель USB-C – USB-A трохи закороткуватий (1 м), якщо вежа вашого ПК стоїть на підлозі. У будь-якому разі, на вас чекає стабільна робота без затримок.

Гарнітура трохи важкувата і має тенденцію зісковзувати з голови, коли я нахиляю голову вперед, незалежно від того, як я регулюю наголов’я. Однак амбушюри і наголов’я, вкриті шкірозамінником і піною з ефектом пам’яті, дуже зручні. На лівому боці гарнітури розташовані коліщатко регулювання гучності і кнопка вимкнення, а також порт для зарядки USB-C, а на правому – повзунок увімкнення/вимкнення. Елементи управління на лівому боці розташовані трохи близько один до одного, тому легко випадково натиснути на кнопку вимкнення звуку, коли ви хотіли зменшити гучність.

JBL Quantum 350 може бути трохи незручною у використанні. Розташування колеса регулювання гучності означає, що занадто легко випадково виставити його на максимум, спіймавши гарнітуру, коли вона зісковзує з моєї голови – якщо ви схильні до стрибків, це може бути трохи лякає. Це особливо актуально для macOS – якщо ви використовуєте будь-який аудіовихід, не через Bluetooth або 3,5-мм роз’єм, ви не можете регулювати вихідний звук через комп’ютер, що робить регулятор на навушниках основним регулятором гучності. Кнопку вимкнення мікрофона також легко випадково натиснути, поки я налаштовую гарнітуру.

Підключення JBL Quantum 350 Wireless

JBL Quantum 350 Wireless підключається через USB RF-ключ 2,4 ГГц або через дротове з’єднання за допомогою кабелю USB-C – USB-A. Це означає, що ви можете під’єднати її до ПК, PlayStation 4, Playstation 5 або Nintendo Switch, якщо вона встановлена в док-станцію або якщо у вас є перехідник з USB-C на USB-A. Гарнітура не сумісна з консолями Xbox, оскільки Microsoft, як і раніше, забороняє аудіопідключення через USB для ігрових гарнітур, не створених виключно для її платформ.

Програмне забезпечення JBL QuantumENGINE

Ця гарнітура призначена насамперед для геймерів, які отримають більше можливостей для налаштування за допомогою програмного забезпечення JBL QuantumENGINE.

Додаток-компаньйон JBL QuantumENGINE корисний, якщо ви хочете налаштувати еквалайзер, особливо якщо вам здається, що акцент на басах занадто сильний. Ви також можете ввімкнути JBL QuantumSURROUND – опцію просторового об’ємного звучання. У цьому меню ви можете вибрати різні налаштування, як-от “точний” для просторового звучання з низьким рівнем реверберації, менш схожого на зовнішній звук; “збалансований” для “природнішого” звучання; і “занурювальний” для більш, ну, занурювального звучання з великим сприйняттям глибини. Коли ви переходите в розширений режим, у вас є можливість налаштувати ці параметри за допомогою діаметра голови.

Ви також можете налаштувати рівень і гучність мікрофона, а також бічний тон, щоб мати можливість трохи контролювати власний голос під час розмови. Нарешті, у застосунку можна знайти оновлення програмного забезпечення, щоб підтримувати застосунок і прошивку гарнітури в актуальному стані.

JBL Quantum 350 Wireless для геймерів

Гарнітура JBL Quantum 350 Wireless призначена насамперед для геймерів на ПК, тому спрямований звук тут дуже важливий. У стандартних стерео налаштуваннях гарнітури спрямований звук передається добре. Однак, якщо ввімкнути об’ємний звук у застосунку JBL QuantumENGINE, чутність погіршується. Коли щось відбувається в грі перед вами, ви все прекрасно почуєте, але все, що відбувається позаду вас, звучатиме наче з безодні.

Що стосується еквалайзера, то акцент на басах змушує гуркіт пострілів, бомб і навіть кроків звучати надто гучно та пригнічуюче. Стрибки і приземлення на землю в CS:GO звучать дивно голосно порівняно з іншими звуками навколо, а потужніші гармати в CS:GO і Splitgate звучать занадто голосно.

JBL QuantumENGINE і музика

JBL QuantumENGINE і музика

Слухати музику з об’ємним звуком, увімкненим через програмне забезпечення JBL QuantumENGINE, ми б не рекомендували. Обробка помітно знижує якість відтвореного звуку. Дехто може назвати цей ефект “приглушеним” або “віддаленим”, ніби звук було записано на дешевий касетний магнітофон. Це може бути пов’язано з додатковими перехресними перешкодами, коли перехресні перешкоди від лівого до правого і від правого до лівого каналів імітують акустику в реальному житті (тобто без навушників).

Зрештою це означає, що JBL QuantumENGINE змушує всю музику звучати так, ніби окремі інструменти в треку перебувають далеко один від одного і більше не є однорідними. З увімкненим програмним забезпеченням вокал звучить недостатньо акцентовано.

Мікрофон JBL Quantum 350 Wireless

JBL стверджує, що ця гарнітура сертифікована для Discord, тож, за ідеєю, це має бути мікрофон хорошої якості для розмов із друзями під час гри.

 

Хоча мікрофон працює добре, він нічим особливим не виділяється. Люди описують звук як “приглушений”, особливо нижні голоси, які можуть звучати трохи глухувато через ефект близькості. Звуки сибілянтів іноді спотворюються, але це не є серйозною проблемою. Фоновий шум все ще чути під час розмови, і мікрофон передаватиме відлуння, якщо ви перебуваєте у великій порожній кімнаті, як показано в другому прикладі нижче.

Чи варто купувати JBL Quantum 350 Wireless

Поки ця гарнітура не виходить із вашої голови, вона може вам дуже сподобатися. JBL Quantum 350 Wireless – чудова бездротова ігрова гарнітура за свою ціну. Посилені баси забезпечують захопливий ігровий процес, а мікрофон досить хороший для чіткого спілкування з друзями. Однак якщо ви хочете використовувати гарнітуру не тільки для комп’ютерних ігор, то краще придбати навушники з кращим звучанням, кращим мікрофоном і більш інтуїтивним дизайном. Якщо ви плануєте грати на ПК лише в шутери від першої особи, і вам подобається пригнічуючий гуркіт пострілів тощо, ця гарнітура може стати для вас ідеальним варіантом.