Поради

5 видів ноутбуків Lenovo: різниця, який варто обрати

За останні кілька років Lenovo дійсно збільшила кількість пропонованих ноутбуків і пристроїв 2-в-1. У 2022 році з'явилося безліч варіантів на будь-який смак, від ThinkPad до Yogas та ігрового суббренду Legion. Для кожного знайдеться щось своє, і важко зрозуміти, з чого почати, коли шукаєш свій наступний ноутбук. Ось усе, що вам потрібно знати перед покупкою наступного ноутбука Lenovo.

Зміст

 • 1 Види ноутбуків Lenovo

 • 2 Чим відрізняються ноутбуки Lenovo

 • 3 Yoga

 • 4 ThinkPad

 • 5 IdeaPad

 • 6 Legion

 • 7 ThinkBook

 • 8 Какой ноутбук Lenovo купить

5 видів ноутбуків Lenovo: різниця, який варто обрати

Види ноутбуків Lenovo

Lenovo пропонує широкий асортимент ноутбуків і ноутбуків, які варіюються від традиційних моделей у корпусі “грейфер” до більш сучасних і гнучких альтернатив 2-в-1. Незалежно від форм-фактора, асортимент ноутбуків Lenovo поділяється на п’ять суб-брендів, якщо не враховувати Chromebooks:

 1. Yoga
 2. ThinkPad
 3. IdeaPad
 4. Legion
 5. ThinkBook

Чим відрізняються ноутбуки Lenovo

 1. По-перше, лінійка ThinkPad складається з сучасних робочих станцій, що забезпечують першокласну міцність і продуктивність. Вони задумуються як надійні машини, на які можна покластися вдома, в офісі або в будь-якому іншому місці.
 2. Лінійка ThinkBook ідеально підходить для бізнесу, де ви можете споживати або створювати мультимедіа. Ці ноутбуки є корпоративними робочими конячками, але вони досить потужні, щоб подбати про ваші потреби в розвагах, коли ви закінчите робочий день. 
 3. Лінійка IdeaPad являє собою ноутбуки Lenovo початкового рівня. По суті, це ThinkPad з деякими компромісами і скромнішою початковою ціною. Хоча форм-фактори та специфікації різняться, пристрої IdeaPad від Lenovo є хорошим початком, якщо ви хочете придбати недорогий “перший ноутбук”.
 4. Що стосується лінійки Yoga від Lenovo, то це, перш за все, гнучкі пристрої 2-в-1. Вони призначені для тих, хто працює у творчих галузях, поєднуючи тонкий і портативний форм-фактор із високими технічними характеристиками, а також для тих, хто хоче, щоб їхній наступний ноутбук пропонував не лише продуктивність, а й солідні можливості для розваги.
 5. Нарешті, лінійка Legion являє собою спробу Lenovo увійти у світ ігрових ноутбуків. Поточний модельний ряд Legion, доступний виключно в корпусі clamshell, задовольняє найрізноманітніші потреби в продуктивності та цінові орієнтири.

Yoga

Якщо ви придивляєтеся до одного з ноутбуків Yoga від Lenovo, є кілька речей, на які ви маєте очікувати. Більшість ноутбуків Yoga оснащені 360-градусними шарнірами, які дозволяють використовувати їх як планшет або ноутбук. Вони також оснащені технологією flip-to-start, яка вмикає їх, щойно ви їх відкриваєте. Деякі ноутбуки Yoga також комплектуються стилусами та потужними процесорами Intel 12-го покоління або процесорами AMD Ryzen 6000-ї серії, що робить їх хорошим варіантом для творчих професіоналів. 

Хоча лінійка Yoga оснащена потужними процесорами, можливості цієї серії більш обмежені, коли справа доходить до графіки. Більшість Yoga Books покладаються на інтегровану графіку. З цієї причини ноутбуки серії Yoga не рекомендується використовувати для ігор.

ThinkPad

Відтоді як компанія Lenovo придбала ThinkPad у IBM у 2005 році, вона не гає часу дарма і випускає потужні ноутбуки, орієнтовані на підприємства, які продовжують розвивати спадщину бренду в сучасну епоху. Пропонується сім серій ноутбуків ThinkPad:

 1. Новітня серія ThinkPad від Lenovo, серія Z, призначена для користувачів, які бажають придбати екологічний ноутбук, виготовлений із перероблених матеріалів, який також пропонує високу продуктивність завдяки мобільним процесорам AMD Ryzen 6000.
 2. Ноутбуки Lenovo ThinkPad серії X1 забезпечують найвищу продуктивність преміум-класу. Вони також оснащені кількома технологіями безпеки високого рівня для забезпечення безпеки ноутбука.  
 3. Серія X – це варіант для тих, хто хоче отримати преміальний досвід, що містить у собі рівною мірою продуктивність і стильний дизайн.
 4. Серія T – більш повсякденна за формою та функціями. Ця серія доступна в різних варіантах дизайну та конфігурацій, тож у ній можна знайти ThinkPad, який відповідає вашим конкретним потребам і бюджету.
 5. Серія P пропонує більш портативне втілення звичайного ThinkPad, підкреслюючи мобільність на шкоду продуктивності.
 6. Серія E позиціонується як початковий рівень для тих, кому потрібен ThinkPad за бюджетом.
 7. Ця позиція розвивається в серії L, яка додає такі специфічні для ThinkPad функції, як клавіатура із захистом від проливання рідини і поліпшені веб-конференції, але при цьому ціна трохи вища.

IdeaPad

Ноутбуки IdeaPad від Lenovo, створені як більш доступний, основний брат лінійки ThinkPad, вирізняються менш корпоративною естетикою і більш доступною ціною.

 1. Серія IdeaPad 3 включає легкі ноутбуки для роботи або навчання, орієнтовані на бюджетного споживача. 
 2. Ноутбуки IdeaPad 5-ї серії такі ж легкі, але мають трохи більше функціональності для мультимедіа. 
 3. Серія Flex відмовляється від традиційного форм-фактора clamshell на користь підходу 2-в-1.
 4. Якщо ви можете обійтися без модних особливостей дорожчих IdeaPad, але при цьому хочете мати ноутбук, здатний працювати з мультимедіа, то ноутбук IdeaPad серії L може стати хорошим варіантом.
 5. Нарешті, серія D пропонує можливості 2-в-1, побудовані навколо знімної клавіатури.

Legion

Legion

Lenovo продовжує вдосконалювати свій ігровий суббренд Legion, оснащуючи ці ноутбуки дуже гідними комбінаціями CPU і GPU, а також доповнюючи деякі з них такими зручними для геймерів функціями, як OLED-дисплеї і висока частота оновлення. 

У суббренді Legion є дві серії ноутбуків. Ноутбуки Legion 5-ї серії – це економічна пропозиція, в якій пріоритет віддається потужності та продуктивності, а не преміум-прикрасам корпусу, дисплея або клавіатури. Ноутбуки Legion 7-ї серії, навпаки, йдуть далі, забезпечуючи високу обчислювальну потужність і кілька преміальних прикрас, таких як міцний суцільнометалевий корпус. Ці дорожчі ноутбуки призначені для досвідчених користувачів, які прагнуть отримати найвишуканіші ігрові можливості.

ThinkBook

Серія ноутбуків ThinkBook від Lenovo – це пошук оптимального балансу дизайну, продуктивності, часу автономної роботи та форм-фактора для користувачів малого та середнього бізнесу.

Какой ноутбук Lenovo купить

Можливо, це звучить як відмовка, але проста й очевидна відповідь полягає в тому, що зазвичай краще вибрати ноутбук, який дійсно відповідає вашим потребам.

Якщо ви досвідчений користувач, якому потрібен класичний ThinkPad, не зупиняйтеся на лінійці IdeaPad. Якщо ви геймер і шукаєте гідну продуктивність і відповідну їй ціну, то лінійка Legion вас влаштує. Якщо ви шукаєте ноутбук, який підходить як для перегляду контенту, так і для його створення, то лінійка Yoga – це те, що вам потрібно. Якщо ви шукаєте робочу конячку, яка не розориться на покупці, то лінійка ThinkBook може стати найкращим варіантом. Тільки спочатку переконайтеся, що ви провели дослідження.