Огляди

Найкращий смарт-годинник: 5 варіантів для будь-якого бюджету

Найкращий смарт-годинник не просто повідомляє вам про дзвінок або текстове повідомлення на зап'ясті. Це всі функції в одному гаджеті: фітнес-трекер для підрахунку кроків, цифровий гаманець, а в деяких випадках він може виконувати функції телефону, навіть якщо вашого смартфона немає поблизу.

Зміст

 • 1 Apple Watch Series 8

 • 2 Samsung Galaxy Watch 5

 • 3 Google Pixel Watch

 • 4 Samsung Galaxy Watch 4 Classic

 • 5 Fitbit Versa 3

Найкращий смарт-годинник: 5 варіантів для будь-якого бюджету

У наші дні смарт-годинники оснащені медичними функціями, які можуть навіть врятувати вам життя. Багато з найкращих смарт-годинників, які ми тестували, можуть визначати підвищений пульс і автоматично зв’язуватися з екстреними службами в разі падіння. Електрокардіограма (ЕКГ) і показання рівня кисню в крові (SpO2) також є перевагами деяких моделей. Перше дає змогу виявити ознаки фібриляції передсердь, а друге є хорошим індикатором здоров’я дихальних шляхів. 

Але найкращі смарт-годинники роблять усі ці речі краще за інші. Деякі з них мають величезну кількість додатків, які можна завантажити, а батареї одних ледве вистачає на день, тоді як інші можуть працювати без підзарядки майже тиждень. І, звісно ж, стиль: Найкращий смарт-годинник можна налаштувати під себе, від ремінців до обличчя, щоб він якнайкраще відповідав вашій індивідуальності. Нижче представлена наша добірка найкращих смарт-годинників, які підійдуть для будь-якого бюджету. Не будемо топити і приступимо до огляду! 

9 причин не купувати смарт-годинник
Читайте також
9 причин не купувати смарт-годинник

Apple Watch Series 8

Переваги:

 1. Зчитувач температури шкіри для відстеження циклу і сну
 2. Виявлення аварійних ситуацій
 3. Новий інтерфейс тренувань watchOS 9
 4. Режим зниженого енергоспоживання

Недоліки:

 1. Схожість із попередніми Apple Watch
Apple Watch Series 8

Apple Watch 8 – це найкращий годинник Apple Watch на сьогоднішній день. Він не сильно перевершує Apple Watch Series 7 у плані функцій, але має такий самий чудовий дизайн і більший екран. Новим в Apple Watch Series 8 порівняно з Series 7 є датчик температури шкіри, який дає змогу відстежувати цикл і фертильність, а також сон. У Series 8 також з’явився довгоочікуваний режим зниженого енергоспоживання, який дає змогу продовжити час автономної роботи останніх Apple Watch до 36 годин. Ба більше, в Apple Watch 8 з’явилася нова функція виявлення аварій, яка використовує поліпшені датчики руху для миттєвої допомоги, коли вона може знадобитися найбільше.

В іншому Apple Watch Series 8 – це повнофункціональний трекер здоров’я і засіб комунікації. З watchOS 9 цей смарт-годинник оснащений найостаннішим і найкращим з того, що може запропонувати Apple Watch. Якщо вам потрібен смарт-годинник для тренувань, відповідей на дзвінки з зап’ястя або використання найкращих застосунків Apple Watch, цей смарт-годинник для вас. Звичайно, за умови, що у вас є iPhone.

Samsung Galaxy Watch 5

Переваги:

 1. Спортивний, але універсальний дизайн
 2. Більш міцний, стійкий до подряпин екран
 3. Доданий датчик температури шкіри
 4. Більш тривалий час автономної роботи

Недоліки:

 1. Датчик температури шкіри не працює під час запуску

Samsung Galaxy Watch 5 оснащений новим датчиком температури шкіри, більш стійким до подряпин дисплеєм і більш тривалим часом автономної роботи. Це найкращий годинник Samsung, тому що, хоча між Samsung Galaxy Watch 5 і Galaxy Watch 4 не так багато відмінностей, зміни роблять те, що і так було чудовим пристроєм, ще кращим. 

Хоча функція зчитування температури шкіри не працюватиме на старті продажів, у Galaxy Watch 5 є багато того, що може сподобатися. Наприклад, у тестуванні вони пропрацювали цілих два дні і досягли майже 50% заряду з 0% за 30 хвилин. Wear OS 3 зі шкірою Samsung також має більше переваг, включно з Google Assistant та кращою сумісністю з іншими пристроями Samsung. Для отримання додаткових функцій GPS і ще більш тривалого часу автономної роботи зверніть увагу на Samsung Galaxy Watch 5 Pro.

Google Pixel Watch

Переваги:

 1. Мінімалістичний дизайн
 2. Повна колекція сервісів Google на борту
 3. Надійний фітнес-трекінг Fitbit

Недоліки:

 1. Великий ободок
 2. Незручний час автономної роботи
Google Pixel Watch

Google Pixel Watch – це найкращий смарт-годинник для користувачів телефонів Pixel, без сумніву. Незважаючи на те, що це пристрій першого покоління, чистий дизайн, повна колекція додатків Google і фітнес-трекінг на платформі Fitbit роблять смарт-годинник привабливим. Багато в чому Pixel Watch – це найкращий гаджет із двох поколінь, що поєднує в собі першокласний досвід Wear OS із цілісним відстеженням здоров’я від Fitbit (яке стає ще досконалішим за наявності членства Fitbit Premium). У годиннику є безліч інструментів для підтримки зв’язку та активного способу життя.

Але є і можливості для поліпшення: широкі обідки і єдиний варіант розміру можуть відлякати деяких користувачів з погляду дизайну, а час автономної роботи порівняно з іншими смарт-годинниками Fitbit здався нам таким, що розчаровує. Проте Pixel Watch досить виділяються на тлі інших смарт-годинників для Android, і ми вважаємо їх вдалою першою спробою, ґрунтуючись на результатах нашого тестування.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Переваги:

 1. Мініатюрний дизайн і кумедні циферблати
 2. Покращене програмне забезпечення Wear OS
 3. Аналіз складу тіла

Недоліки:

 1. Нестабільний час автономної роботи

Незважаючи на появу новіших Galaxy Watch 5, Samsung Galaxy Watch 4 Classic залишається найкращим смарт-годинником для тих, хто любить традиційний дизайн. Ця “класична” версія годинника вирізняється розкішними характеристиками, а саме фізичним обертовим безелем.

Завдяки датчику здоров’я 3-в-1 Galaxy Watch 4 Classic вимірюють частоту серцевих скорочень, знімають ЕКГ і зчитують склад тіла. І хоча вони отримують привабливі функції Samsung Galaxy Watch 4 Wear OS, вони все ще віддають данину поваги Tizen, що робить їх ідеальним аксесуаром для найкращих телефонів Samsung. Зверніть увагу, що деякі функції призначені виключно для користувачів Samsung, тому не всі користувачі Android зможуть скористатися всіма можливостями Galaxy Watch 4.

Fitbit Versa 3

Переваги:

 1. Хороший час автономної роботи
 2. Настроювані програми тренувань (за умови передплати)
 3. Відмінний аналіз сну

Недоліки:

 1. Можливість одночасного використання тільки одного голосового помічника

Найкращим смарт-годинником для тих, хто зацікавлений у просунутому відстеженні сну, є Fitbit Versa 3, наступне покоління популярної моделі Fitbit Versa 2. Головним нововведенням Versa 3 є вбудований GPS. Тепер, навіть якщо ви залишили телефон вдома, Versa може (нарешті) відстежувати ваше місце розташування під час тренувань на відкритому повітрі. Більш вигнутий і великий дисплей теж радує. 

Крім того, Versa 3 обзавівся відмінною мотивуючою функцією для тренувань – Active Zone Minutes. З’явилася в Fitbit Charge 4 і стала основним елементом пристроїв Fitbit, функція Active Zone Minutes відстежує час, який ви проводите в зонах спалювання жиру, кардіо або пікової частоти серцевих скорочень під час тренування. Ваша мета – набрати рекомендовані AHA і ВООЗ 150 хвилин Active Zone Minutes щотижня. Ви знову можете використовувати Fitbit Versa 3 для телефонних дзвінків і звертатися до голосових помічників із запитаннями, але врахуйте, що одночасно можна увімкнути тільки одного голосового помічника. 

Ми впевнені, що один зі смарт-годинників точно вас здивує! Залишилося вибрати який.