Поради

Найкращі мобільні VPN: 4 найшвидших додатки

Давайте визнаємо, що всі ми живемо одним життям. Це означає, що ще важливіше забезпечити захист наших пристроїв від зловмисних інтернет-лиходіїв. На допомогу приходить мобільний VPN-додаток, який може не тільки підвищити безпеку вашого смартфона, а й оптимізувати його в доступі до закордонного контенту, хоч би де ви були.

Зміст

  • 1 Як зрозуміти, що VPN хороший?

  • 2 ExpressVPN

  • 3 Surfshark

  • 4 NordVPN

  • 5 ProtonVPN

Найкращі мобільні VPN: 4 найшвидших додатки

Перш ніж завантажити перший-ліпший VPN-додаток у магазині додатків, варто зазначити, що не всі мобільні VPN-провайдери однакові. Хоча ви зіткнетеся з нескінченним списком сервісів, що обіцяють безпечне з’єднання і можливість розблокування сайтів, ми тут для того, щоб розібратися в цьому мінному полі і скласти рейтинг найкращих мобільних VPN-додатків, які дійсно варто встановити на ваш пристрій Android або iOS. Від здатності розблокувати сайти до швидкості, а також витонченого інтерфейсу, який добре адаптується до будь-якого мобільного пристрою, – ось найкращі варіанти VPN для вас.

Як зрозуміти, що VPN хороший?

Найкращий VPN для користувачів мобільних пристроїв просто зобов’язаний бути від поважного провайдера. Ми вибрали №1 – ExpressVPN – він є одним із таких провайдерів, які вже певний час є лідерами в галузі простих, потужних мобільних VPN-додатків, з відмінною конфіденційністю і підтримкою потокового мовлення. Для тих, хто потребує додаткових функцій, як-от kill switch і роздільне тунелювання, застосунок буде дуже корисним, а такі зручні рішення, як автопідключення, значно спростять використання сервісу. 

Ми також рекомендуємо вибирати провайдера (як ExpressVPN) з добре оформленими застосунками. Іноді можна обійтися застарілими додатками для настільних комп’ютерів, але мобільні VPN мають бути оптимізовані для сенсорних екранів і працювати так само плавно, як і всі інші додатки. Отже, з огляду на все вищесказане, ось п’ять найкращих мобільних VPN-сервісів, з яких ви можете вибирати. 

ExpressVPN

Зверніть увагу на ExpressVPN. Одразу після запуску додатка стає зрозуміло, що це професійна розробка, але це не просто красиве обличчя. Перш за все, вас зустріне великий перемикач увімкнення/вимкнення, і одним натисканням ви підключаєтеся до попередньо обраного найкращого сервера. 

Якщо ви хочете отримати доступ до сайтів, які перебувають під географічним блокуванням, або потокових сервісів, ви зможете вибрати один із понад 3 000 серверів Express. Ви отримаєте найкращу у своєму класі швидкість практично на всіх із них, а також доступ до BBC iPlayer, Disney+, Amazon Prime Video, Peacock і багатьох інших. Він також отримує доступ до деяких бібліотек Netflix, хоча ми виявили, що Nord і Surfshark є потужнішими Netflix VPN.

Якщо ви хочете заглибитися в конфігурацію, ви зможете самі вибрати протокол, перевірити витік DNS у вашій мережі, активувати kill switch і ввімкнути роздільне тунелювання (хоча останнє доступне тільки на Android). Якщо у вас виникнуть труднощі з додатками – а, скажімо прямо, жоден VPN не працює без проблем 100% часу – цілодобова підтримка в чаті відповідає за лічені секунди.

Єдиним мінусом є те, що цей VPN дає змогу лише 5 одночасних підключень – якщо у вас дуже багато пристроїв, ви не зможете задіяти їх усі одночасно, але, натомість, ви зможете встановити застосунок на будь-яку кількість пристроїв і входити та виходити з нього на власний розсуд. Якщо ви потребуєте найпростішого, найпотужнішого і найнадійнішого мобільного VPN, ExpressVPN – це те, що ви шукали. 

Surfshark

Хоча Surfshark не такий відомий, як деякі його конкуренти, він може швидко стати фаворитом завдяки своїй чарівній простоті та ціні. Він не сподобається любителям налаштовувати тонни параметрів, але якщо ви шукаєте недорогий і надійний мобільний VPN, це чудовий вибір.

Сам додаток приємний та інтуїтивно зрозумілий, і пропонує підключення до найкращого сервера в один дотик. І хоча він не такий глибокий, як інші, у ньому є всі основні функції, такі як перемикач, вибір протоколів і автопідключення. Для більшості цього буде достатньо.

Surfshark – вибір, який підійде любителям потокового мовлення, оскільки він розблокує безліч бібліотек Netflix та інших сервісів. Він також підтримує високу швидкість з’єднання на більшості серверів. Якщо ви хочете відчувати повну безпеку, ви також зможете скористатися Double Hop, який підключає вас до двох серверів у тандемі для забезпечення додаткової конфіденційності. 

Але найголовнішою перевагою Surfshark є його ціна – за вартості близько 2,50 доларів на місяць це один із найвигідніших VPN, особливо якщо врахувати, що в нього є чудова політика необмежених підключень, тож ви справді зможете охопити всі свої пристрої. Хоча він далеко не конкурент для ExpressVPN за потужністю і швидкістю, Surfshark пропонує дуже привабливий пакет із корисного мобільного VPN, доступної ціни та підтримки необмеженої кількості пристроїв.

Surfshark

NordVPN

Компанія NordVPN, яка є одним із лідерів у сфері онлайн-безпеки, не дивно, що вона розробила чудовий мобільний VPN на додаток до своїх потужних настільних клієнтів. Додаток, оснащений таким же надійним програмним забезпеченням, як і його побратими для ПК, дуже безпечний і пропонує користувачам справжню конфіденційність.

Це чудовий вибір для тих, хто хоче залишатися в безпеці в дорозі, і він дійсно забезпечить вам безпеку під час підключення до громадського Wi-Fi. Також він пропонує деякі цікаві функції, які нечасто зустрічаються в мобільних VPN – а саме Onion over VPN і функцію Double VPN, як і в Surfshark.

Однак один невеликий недолік додатка NordVPN – це дизайн. На пристроях із маленькими дисплеями застосунок буде важко і незручно використовувати. Проте, перегорнувши вгору, ви потрапите до списку VPN-серверів, і на практиці ви витратите лише хвилину або дві на використання додатка, а решту часу насолоджуватиметеся анонімністю в Інтернеті.

В іншому, Nord надзвичайно функціональний і простий у використанні, і, безумовно, сподобається тим, хто шукає максимальну безпеку в VPN.

ProtonVPN

Хочете мобільну VPN з неперевершеними обліковими даними та функціями конфіденційності? Можете далі не шукати. ProtonVPN пропонує надзвичайно потужні додатки для всіх мобільних операційних систем, і ви навіть зможете протестувати їх, використовуючи безкоштовну версію.

Однак крім конфіденційності ProtonVPN також здатний розблокувати Netflix, і з ним ви отримаєте доступ до низки регіональних бібліотек. Об’єднайте це з відмінною підтримкою інших потокових сайтів, таких як BBC iPlayer, Disney+, Amazon Prime Video та інших, і ви станете переможцем. Якщо ви новачок у VPN, є ймовірність, що застосунок може здатися вам трохи складним, але, правду кажучи, на практиці вони все ще здаються абсолютно сучасними, і ми не дозволимо цьому вас відштовхнути. Його безперечно варто розглянути.

Сміливо вибирайте один із додатків і насолоджуйтеся безпекою VPN!