Огляди

Використання Samsung A Series для роботи: 5 корисних функцій

Коли мова заходить про вибір мобільного пристрою, дуже заманливо звернути увагу на новітні флагманські смартфони з найшвидшими процесорами, чіткими екранами і максимальним об'ємом пам'яті. Але неминуче постає питання вартості. Якщо ви ухвалюєте рішення у сфері IT, вам варто розглянути, які варіанти найдоступніші за ціною і при цьому відповідають вашим потребам.

Зміст

  • 1 Швидкість і обсяг пам'яті

  • 2 Широкоформатний дисплей

  • 3 Універсальна камера

  • 4 Вбудована система безпеки

  • 5 Максимальна мобільність із 5G

Використання Samsung A Series для роботи: 5 корисних функцій

Сучасні смартфони середнього цінового діапазону, такі як Galaxy A Series від Samsung, пропонують чудову продуктивність, довговічний акумулятор і яскраві екрани з високою роздільною здатністю. Таким чином, ви можете робити все – від підтримання безперервного зв’язку та доступу до бізнес-додатків до сканування штрих-кодів і створення чітких фотографій на ходу – і все це без необхідності підзарядки в середині зміни.

Але як зрозуміти, який недорогий смартфон найкраще підходить для вас і вашої роботи? У процесі пошуку підходящого варіанту зверніть увагу на ці п’ять обов’язкових функцій, які матимуть найбільший вплив на вашу продуктивність і при цьому не вийдуть за рамки бюджету:

Швидкість і обсяг пам'яті

Швидкість обробки даних може зробити різницю між задоволеним і засмученим користувачем смартфона. У сучасних бізнес-смартфонах середнього класу вам не доведеться жертвувати швидкістю на догоду ціні. Однак вам знадобиться смартфон, що має достатню обчислювальну потужність для роботи всіх критично важливих додатків. За достатнього обсягу оперативної пам’яті ваш смартфон дасть змогу ефективно працювати в режимі багатозадачності на ходу. Як відправна точка, 3 ГБ ОЗП часто буває достатньо для виконання роботи, коли люди здебільшого використовують лише один або два застосунки. Але для більш плавної роботи в багатозадачному режимі зверніть увагу на 4 ГБ оперативної пам’яті або більше.

Також слід звернути увагу на обсяг пам’яті пристрою. Коли вам потрібно зробити знімок або завантажити файл перед зустріччю з клієнтом, ви не повинні турбуватися про те, що внутрішня пам’ять телефону заповнена. Постійне звільнення місця для зберігання даних забирає час і знижує продуктивність. Якщо ви думаєте, що в майбутньому вам може знадобитися більше місця для зберігання даних, переконайтеся, що ваш смартфон має можливість розширення пам’яті за допомогою карти microSD.

Наприклад, Galaxy A03s початкового рівня від Samsung оснащений 3 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ вбудованого сховища, а Galaxy A23 5G – 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ сховища. Потім є Galaxy A53 5G, який може похвалитися 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ сховища. Galaxy A03s, A13, A13 5G, A23 5G і A53 5G підтримують можливість розширення пам’яті за допомогою слота для карт microSD.

Широкоформатний дисплей

Якщо ви переглядаєте технічну документацію або вводите дані на смартфоні, вам потрібен досить великий екран, щоб чітко відображати деталі без необхідності мружитися або тримати пристрій за 3 дюйми від обличчя. З великим екраном ви зможете працювати комфортніше, швидше вводити дані та навіть показувати інформацію на екрані клієнтам. Якщо вам потрібно переглядати контент на відкритому повітрі, яскравий дисплей Galaxy A53 5G не напружує очі і відмінно відображає все, що вам потрібно побачити.

Раніше, щоб купити телефон з дисплеєм більше 6 дюймів, доводилося витрачати значно більше, але сьогодні є багато варіантів середнього рівня, які пропонують багато екранної площі. Наприклад, Galaxy A13 від Samsung оснащений великим 6,6-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю FHD+, що забезпечує чіткий огляд усієї роботи від краю до краю. Galaxy A23 5G зі ще яскравішим екраном пропонує 6,6-дюймовий РК-дисплей FHD+ від краю до краю з адаптивною частотою оновлення до 120 Гц, який ідеально підходить для перегляду ділових додатків і документів. А Super AMOLED-дисплей Galaxy A53 5G з частотою оновлення, що перемикається, – також до 120 Гц – забезпечує плавний рух під час прокручування і перегляду графіки.

Широкоформатний дисплей

Універсальна камера

Якщо ви маєте власний бізнес, ви можете покладатися на смартфони для швидкого захоплення та обміну зображеннями та відео, і це набагато ефективніше з універсальною багатолінзовою системою камер. Наприклад, за допомогою надширококутного об’єктива у вас з’явиться можливість повністю закарбувати записи нарад або ділянки проєкту та поділитися знімками зі своїми колегами ще до закінчення наради.

Завдяки більш чітким фотографіям і відео колеги віддалено зможуть побачити більш детальну картину всього, над чим ви працюєте, чи то проєктний майданчик, чи то місце проведення заходу. Більший огляд допоможе вам координувати складні завдання на відстані, щоб ваша робота йшла гладко незалежно від того, де всі працюють. Універсальна камера також допоможе створювати знімки для використання в соціальних мережах.

Galaxy A23 5G і Galaxy A53 5G виділяються в цьому відношенні тим, що обидва оснащені чотирилінзовою системою задньої камери. Камера Galaxy A23 5G включає основний об’єктив 50 Мп, надширококутний об’єктив 5 Мп, об’єктив глибини 2 Мп і мікрооб’єктив 2 Мп. Це означає, що ви можете робити приголомшливі знімки, а також сканувати штрих-коди та документи.

На Galaxy A53 5G 64-Мп основний датчик з оптичною стабілізацією зображення доповнений 5-Мп макро, 5-Мп глибиною і 12-Мп ультраширококутним. Він знімає відео у форматі 4K зі швидкістю 30 кадрів на секунду (fps). Коли вам потрібно зробити відеодзвінок, 32-Мп камера selfie Galaxy A53 дасть вам змогу виглядати чітко. Вона також ідеально підходить для власників бізнесу або членів команди, які створюють контент для соціальних мереж і не тільки – чіткі, професійні зображення всього в одному кліці від вас.

Вбудована система безпеки

Будь-який бізнес залежить від надійного захисту даних. Ви маєте обрати пристрій із вбудованою системою мобільної безпеки, якій можна довіряти.

Який би смартфон ви не обрали, він має повністю інтегруватися з надійним рішенням для управління мобільними пристроями (MDM), щоб ви могли легко налаштовувати пристрої, отримувати доступ до засобів управління мобільною безпекою, застосовувати політики безпеки пристроїв і оновлювати програмне забезпечення. Платформа безпеки оборонного рівня, така як Samsung Knox, яка вбудована в пристрої Samsung від самого початку, забезпечить захист критично важливих даних, оскільки ваш бізнес продовжує зростати.

Біометрична аутентифікація – ще одна ключова функція безпеки, яку слід розглянути. Завдяки сканерам відбитків пальців на Galaxy A03s, A13, A13 5G, A23 5G та A53 5G, розблокування пристрою стає ще безпечнішим та простішим. У Galaxy A03s, A13, A13 5G і A23 5G датчик відбитків пальців вбудований у клавішу живлення на правому боці пристрою, а в Galaxy A53 5G використовується вбудована оптична технологія Samsung “відбиток пальця на дисплеї” для зручного розблокування великим пальцем, коли ви тримаєте пристрій. Вам не доведеться жертвувати зручністю та продуктивністю заради безпеки. Ба більше, для захисту бізнесу вам не доведеться обмежувати свій бюджет.

Максимальна мобільність із 5G

Залишатися на зв’язку дуже важливо, особливо якщо ви працюєте віддалено. Усі п’ять пристроїв серії A оснащені основними засобами під’єднання, включно з Wi-Fi 802.11 a/b/g/g/n/ac з двома діапазонами (2,4 ГГц + 5 ГГц) та Bluetooth 5.0, а також підтримкою 4G LTE.

Samsung є лідером із впровадження високошвидкісних можливостей 5G з низькою затримкою в лінійку смартфонів середнього класу. Як випливає з їхніх назв, Galaxy A13 5G, A23 5G і A53 5G оснащені високошвидкісними стільниковими модемами 5G. Якщо ви бажаєте скористатися перевагами мережі Verizon mmWave, модель A53 5G UW також підтримує цей висококласний спектр.

Завдяки надійній продуктивності пристроїв серії A та блискавичній швидкості 5G у деяких моделях, у вас є можливість використовувати необмежені професійні можливості. Отримуйте доступ до своїх напрацювань у хмарі та передавайте потокове відео з офісу або на ходу.

Якщо вам не потрібне стільникове з’єднання, ви можете вибрати варіант, що дає змогу смартфону підключатися тільки через Wi-Fi, а не через стільниковий зв’язок. Це може забезпечити значну економію коштів, даючи змогу водночас використовувати всі переваги мобільних застосунків і робочих процесів. Усі ці варіанти допоможуть вам знизити сукупну вартість володіння (TCO), що дасть вам змогу отримати максимальну гнучкість бюджету.

За такої великої кількості доступних смартфонів для бізнесу може бути складно визначити, який із них найкраще підходить для ваших потреб. Орієнтуючись на швидкість, обсяг пам’яті, розмір дисплея, якість камери, безпеку і гнучкість, ви зможете швидко відсіяти ті смартфони, які вам не підійдуть. Вибравши відповідний смартфон середнього класу, ви можете бути впевнені, що зробили розумні інвестиції в технології для свого бізнесу.