Огляди

Найкращі Bluetooth-гарнітури для віртуальних зустрічей: 4 універсальні варіанти

Попит на найкращі Bluetooth-гарнітури залишається високим, незважаючи на те, що багато людей повертаються в офіс. Колись Bluetooth-гарнітури були долею працівників кол-центрів і водіїв таксі та вантажівок, але в період пандемії вони стали ключовим професійним інструментом. Вони забезпечують виняткову якість зв'язку під час віртуальних зустрічей на таких платформах, як Zoom, Microsoft Teams і Skype, і зменшують вплив навколишнього шуму, який в іншому разі перервав би розмову.

Зміст

  • 1 Jabra Talk 25: найкращий бюджетний варіант

  • 2 AfterShokz OpenComm: найкраща гарнітура з кістковою провідністю

  • 3 Plantronics Voyager 5200: преміум-клас

  • 4 EKSA H1: найкраща монофонічна накладна гарнітура

Найкращі Bluetooth-гарнітури для віртуальних зустрічей: 4 універсальні варіанти

Навушники Bluetooth можуть перевершити їх за універсальністю та музичністю, але якщо вам потрібні функції, спеціально розроблені для поліпшення гучного зв’язку, то краще придбати спеціалізовану гарнітуру, особливо якщо вона призначена для використання в професійному середовищі. Пропонуємо вам найкращі Bluetooth-гарнітури, які варто купити у 2022 році.

Jabra Talk 25: найкращий бюджетний варіант

Це дуже проста, компактна гарнітура вагою всього 8,2 г, з кнопкою ввімкнення, кнопкою відповіді/завершення виклику і регуляторами гучності. Гарнітура поставляється з трьома гелевими амбушурами на вибір, щоб забезпечити гідне прилягання до вуха, а також двома вушними кріпленнями для надійної фіксації. Це зручно і легко, що з лишком компенсує відсутність стилю.

Що ще більш важливо, якість звуку чудова, завдяки надчіткому всеспрямованому мікрофону і підтримці голосу HD. Час автономної роботи помітно вищий за бюджетну норму: вісім годин у режимі розмови і до десяти днів у режимі очікування, а застосунок Jabra рясніє корисними функціями, включно з перевіркою заряду батареї, читанням текстових повідомлень і зручним пошуковиком гарнітури, що відстежує останнє місце, де перебувала Talk 25 під час сполучення. Ви можете купити гарнітуру дешевше, але ви не отримаєте нічого настільки хорошого за ці гроші.

AfterShokz OpenComm: найкраща гарнітура з кістковою провідністю

Технологія кісткової провідності дає змогу слухати звук, не маючи нічого у вухах, на вухах або над ними, передаючи його через вібрацію на вилиці. Компанія AfterShokz є провідним виробником у цій галузі, і її гарнітура OpenComm розроблена спеціально для роботи вдома і в офісі.

Мікрофон із шумозаглушувальною штангою легко регулюється в зручне для вас положення, а єдина багатофункціональна кнопка забезпечує швидкий доступ до всіх команд, які вам знадобляться протягом робочого дня. OpenComm також має сертифікат IP55 для захисту від пилу і води, тому вам не потрібно турбуватися про те, що ви потрапите під дощ у перерві між зустрічами.

AfterShokz OpenComm: найкраща гарнітура з кістковою провідністю

Plantronics Voyager 5200: преміум-клас

Шукаєте щось більше, ніж проста Bluetooth-гарнітура? Хочете бути впевнені, що ваш голос буде почутий? Plantronics Voyager 5200 задовольнить вас за обома пунктами, завдяки продуманому дизайну, що поєднує в собі масив із чотирьох мікрофонів, активну обробку DSP, придушення луни і шість шарів захисту від шуму вітру. Чіткість розмови просто чудова: навіть у галасливій обстановці ви зможете почути співрозмовника і бути почутим.

І це не єдина перевага цієї гарнітури. Ви можете сполучати її з кількома пристроями одночасно – за допомогою NFC – і потім легко перемикатися між ними. Ви також можете використовувати вбудовані голосові команди, щоб надиктовувати текстові повідомлення, отримувати вказівки або спілкуватися з Siri або Google Assistant. У доданому додатку є корисна функція “знайти мою гарнітуру”, а радіус дії чудовий: якщо телефон і гарнітура перебувають в одному приміщенні, навіть у конференц-залі або офісі з відкритим плануванням, все буде гаразд.

Акумулятор працює близько шести годин під час заряджання через USB-кабель, а якщо вам потрібно використовувати телефон в офісі, то до комплекту поставки трохи дорожчої версії UC входить USB-адаптер для ноутбука або ПК і портативний зарядний кейс, що забезпечує ще 14 годин роботи в режимі розмови. Хоча 5200 не є найменшою або найлегшою гарнітурою, вона зручна завдяки литому навушнику і легкому мікрофону. Це практично ідеальний варіант для бізнесу.

EKSA H1: найкраща монофонічна накладна гарнітура

Хоча EKSA H1 не є останнім словом у якості збірки, це доступна моногарнітура, яка добре справляється зі своїм завданням. Мікрофон із функцією шумопоглинання чистий, але не володіє якістю мовлення і відмінно ізолює ваш голос від фонового шуму. Він також може повертатися на 270 градусів, що особливо зручно, оскільки дає змогу носити гарнітуру в будь-якому положенні.

Сама гарнітура приємна і легка, 140 г, і досить зручна для тривалих зустрічей, а час автономної роботи в режимі розмови до 30 годин означає, що більшості людей доведеться заряджати її лише раз на пару тижнів або близько того. Багатоточкове сполучення дає змогу підключатися через Bluetooth до двох пристроїв одночасно, а елементи управління легко доступні на зовнішній стороні амбушура. Щоб підсолодити угоду, EKSA додає чохол для перенесення із зав’язками для захисту гарнітури; це дуже приємне доповнення, якщо ви збираєтеся використовувати H1 як вдома, так і в офісі.