Поради

Як самостійно вивчити мову: 11 корисних додатків

Ігрові додатки для вивчення мови - це веселий, інтерактивний спосіб поліпшити свої навички. Додатки для тих, хто вивчає мову, надають широкий спектр варіантів навчання, незалежно від того, чи є ви користувачем iPhone або Android. Ми вивчили всі типи застосунків, щоб знайти 11 найкращих застосунків для вивчення мови на ринку і поділитися ними з вами!

Зміст

 • 1 Babbel для структурованих курсів

 • 2 FluentU для носіїв мови

 • 3 Busuu для персоналізованого навчання

 • 4 Memrise для поповнення словникового запасу

 • 5 Mondly для впорядкованого вивчення

 • 6 Rosetta Stone для повного занурення

 • 7 Pimsleur для навчання на основі аудіо

 • 8 Lingvist для вивчення за допомогою флеш-карт

 • 9 Duolingo для гейміфікованого навчання

 • 10 Drops для візуального навчання

 • 11 HelloTalk для мовного обміну

 • 12 На що звернути увагу в додатках для вивчення мов?

 • 13 Навіщо використовувати кілька мовних додатків?

Як самостійно вивчити мову: 11 корисних додатків

Babbel для структурованих курсів

Babbel використовує кілька методів для практичного навчання мови протягом 10-15-хвилинних занять. Програма прагне поліпшити вашу впевненість і розуміння мови за допомогою інтерактивних курсів для початківців і просунутих студентів.

Ці курси пропонують вправи для читання, письма, аудіювання та говоріння, забезпечуючи всебічну мовну освіту. Babbel пропонує 14 мовних варіантів. 

FluentU для носіїв мови

FluentU містить справжні медіакліпи з інтерактивними субтитрами, які пояснюють значення кожного слова. Додаток навчає вас мови за допомогою автентичних відеороликів, які дивляться носії мови. Вони включають трейлери до фільмів, новинні сегменти та сцени з популярних телесеріалів – і все це з інтерактивними субтитрами для полегшення розуміння.

Ви також можете побачити, як слово використовується в різних контекстах, за допомогою прикладів речень та інших відео. Для перевірки знань у додатку є індивідуальні вікторини, вправи на розмовне мовлення та флеш-картки.

Busuu для персоналізованого навчання

У Busuu є короткі уроки, персоналізовані огляди та відгуки носіїв мови. Додаток Busuu – це універсальний інструмент для тих, хто вивчає мову на будь-якому рівні.

Тест на рівень володіння мовою визначить ваш рівень, після чого ви зможете почати вивчення одного зі 150 доступних розділів.  Крім того, Busuu пропонує можливість коригування вправ носіями мови, щоб дати вам перевагу. Додаток пропонує 12 мовних варіантів. 

Memrise для поповнення словникового запасу

Memrise навчає вас лексики за допомогою відеокліпів місцевих жителів і великої кількості повторень з інтервалами. Додаток пропонує захопливий додаток для тих, хто вивчає мову від початкового до середнього рівня.

За допомогою різноманітних ігор, відеороликів за участю носіїв мови та імітаційних текстових повідомлень ви використовуватимете мову, яку вивчаєте, в різних розважальних контекстах. Програма пропонує понад 20 варіантів мови. Щоб дізнатися більше про Memrise, ознайомтеся з нашим повним оглядом тут. 

Memrise для поповнення словникового запасу

Mondly для впорядкованого вивчення

Mondly використовує щоденні плани занять і короткі уроки, згруповані за темами. Програма прагне допомогти вам швидко освоїти мову, змушуючи вас запам’ятовувати ключові слова відразу після початку занять.

У додатку є аудіозаписи носіїв мови, розпізнавання голосу для розмовної практики, словник, інструмент дієвідміни дієслів і багато іншого. Зосередивши увагу на корисних фразах, Mondly прагне підготувати вас до реального спілкування з носіями мови. Хоча це робить його чудовим інструментом для початківців, додаток також розрахований на студентів середнього та просунутого рівня. Додаток Mondly пропонує 33 мовних варіанти. 

Rosetta Stone для повного занурення

Rosetta Stone навчає мови шляхом повного занурення. Ця програма використовує практичне занурення, щоб допомогти вам навчитися корисних мовних навичок.

Усі ваші уроки будуть повністю вашою цільовою мовою. Додаток не вимагає великих витрат часу, але в ньому є багато можливостей для вивчення мови, які можна вмістити в невеликому вікні. Крім того, технологія розпізнавання мови покликана допомогти вам поліпшити акцент. Додаток Rosetta Stone пропонує 24 мови. 

Pimsleur для навчання на основі аудіо

Pimsleur складається зі швидких аудіоуроків, заснованих на усному діалозі. Pimsleur – це класична аудіопрограма для вивчення мови, яка пропонує швидкі 30-хвилинні аудіоуроки, які можна слухати на ходу. Кожен урок містить мовні підказки, які допоможуть вам розвинути базові навички розмовної мови. Pimsleur доступний 51 мовою з різними рівнями та кількістю матеріалу.

Lingvist для вивчення за допомогою флеш-карт

Lingvist навчає вас 5 000 найкорисніших слів мовою за допомогою системи флеш-карток. Lingvist – це додаток для вивчення мови для зайнятих учнів усіх рівнів. Зосередивши увагу на найпоширенішій лексиці, програма прагне озброїти вас корисними мовними навичками. Крім того, додаток адаптується до ваших потреб, щоб максимально підвищити ефективність навчання. Додаток вчить понад 5 000 слів кожною мовою, згрупованих за темами, такими як хобі, сім’я, медична лексика та багато іншого.

Duolingo для гейміфікованого навчання

Duolingo відомий своїми короткими інтерактивними уроками, які спонукають вас будувати щоденну смугу. Duolingo є одним із найпопулярніших продуктів для вивчення мов на ринку і пропонує понад 30 різних варіантів мови. Додаток покликаний допомогти вам поліпшити словниковий запас і граматику за допомогою уроків, організованих за складністю та темами.

Уроки охоплюють розпізнавання лексики, вправи на аудіювання і навіть практику розмовної мови з голосовим супроводом. Додаток можна завантажити і використовувати безкоштовно, а підписка позбавляє від реклами та інших обмежень.

 

Drops для візуального навчання

Drops вчить понад 3 000 слів за допомогою п’ятихвилинних ігор на зіставлення. Drops навчає лексики за допомогою цікавих візуальних образів, що робить навчання приємнішим. 

Безкоштовна версія додатка дає вам лише п’ять хвилин навчання на день (або кожні 10 годин). Преміум-версія пропонує можливість приділяти більше часу, але ви можете бути здивовані тим, як багато можна вивчити за п’ять хвилин. Наразі Drops пропонує понад 40 варіантів мов.

Drops для візуального навчання

HelloTalk для мовного обміну

HelloTalk допомагає знаходити і спілкуватися з носіями мови для мовної практики. За допомогою HelloTalk ви можете спілкуватися з носієм мови та брати участь у групових чатах і темах спільноти.

Ви можете шукати ідеального партнера за мовою, місцем розташування та іншими параметрами. Щойно ви знайдете його, додаток допоможе вам встановити зв’язок через текст, аудіо або відео. HelloTalk також пропонує переклад, транслітерацію, граматичну корекцію та багато іншого. HelloTalk пропонує ці функції більш ніж 150 мовами. 

На що звернути увагу в додатках для вивчення мов?

Кожному застосунку є що запропонувати, але найкращі з них володіють певними якостями, які виділяють їх із натовпу. Під час пошуку додатків для вивчення мов зверніть увагу на такі особливості:

 1. Інтерактивні функції, включно з текстовим, аудіо- та відеоконтентом
 2. Можливість перевірки, наприклад, вікторини, режими навчання і флеш-карти.
 3. Словник або перекладач, який може дати визначення словам.
 4. Привабливий інтерфейс, у якому легко орієнтуватися
 5. Збалансовані мовні уроки, які можуть навчити вас більш ніж однієї мовної навички.
 6. Читання відгуків про застосунок може стати чудовою підмогою у визначенні того, чи буде він відповідати вашим потребам. 
 7. Пам’ятайте, що ви завжди можете використовувати кілька додатків разом. Не поспішайте, вивчіть свої можливості та знайдіть те, що підходить саме вам. 

Навіщо використовувати кілька мовних додатків?

Під час вивчення нової мови використання кількох застосунків у парі – це і цікаво, і корисно. Кожен застосунок має свою спрямованість. Навіть, здавалося б, схожі додатки пропонують дещо різні підходи. Одні додатки можуть бути кращими для практики читання, інші – для покращення навичок аудіювання, треті – для розширення словникового запасу.

Використання різних додатків допоможе вам побачити мову в іншому контексті, що зробить ваші навички гнучкішими та більш застосовними в реальному світі. Кожен учень по-різному реагує на кожен додаток. Усі вчаться по-різному. Деякі люди вчаться візуально. Деякі віддають перевагу аудіо. Одні вчаться короткими порціями, інші люблять триваліші заняття.