Поради

9 необхідних додатків для смарт-годинників Android

Wear, що раніше називалася Android Wear, - це платформа Google для смарт-годинників, на якій працюють годинники десятків виробників. Деякі виробники смарт-годинників включають у свої додатки за замовчуванням великі функціональні можливості, але ви можете перетворити бюджетний смарт-годинник на потужний пристрій за допомогою правильних додатків для смарт-годинників.

Зміст

 • 1 Google Keep

 • 2 AccuWeather

 • 3 Wear Casts

 • 4 Bring!

 • 5 Sleep as Android

 • 6 Google Authenticator

 • 7 Calculator

 • 8 Mr. Time

 • 9 Карти Google

9 необхідних додатків для смарт-годинників Android

Google Keep

Переваги

 1. Створення та доступ до нотаток і нагадувань.
 2. Синхронізація з іншими пристроями.
 3. Зв’язок із пристроями Android та iOS.

Недоліки

 1. Проблеми синхронізації з деякими телефонами і годинником.
 2. Неможливо відкрити нотатки на телефоні з інтерфейсу годинника.

Google Keep, який відображається на смарт-годиннику Wear як Keep Notes, – це легкий застосунок для ведення нотаток, доступний на різних пристроях і через веб-інтерфейс. Версія Google Keep для смарт-годинника дає змогу отримувати доступ до нотаток на ходу і робити записи, де б ви не знаходилися. Нотатки, створені на годиннику, синхронізуються з хмарою, тому ви можете отримати до них доступ з інших пристроїв.

AccuWeather

Переваги

 1. Точні прогнози, які підходять для невеликих дисплеїв.
 2. Додаток-компаньйон надає детальну інформацію про прогнози.

Недоліки

 1. Прокрутка сенсорна.
 2. Неможливо перемикатися між кількома місцями.

Додаток AccuWeather надає ті самі прогнози, які ви можете отримати в Інтернеті або на телефоні, на смарт-годиннику Wear. Ви не отримаєте інформацію MinuteCast, радар або інші “дзвіночки та свистки”, тому що інформація урізана для обмеженого розміру екрана смарт-годинника. Зате ви отримуєте погодний додаток, який легко читається з першого погляду.

Wear Casts

Переваги

 1. Завантажуйте подкасти на свій смарт-годинник.
 2. Автоматичне завантаження нових епізодів.
 3. Відкриття нових подкастів.

Недоліки

 1. Для імпорту подкастів потрібен телефон.
 2. Потрібен Android 7.0 або новіше на вашому телефоні.

Wear Casts – це окремий додаток Wear, тобто він працює незалежно від вашого телефону (за винятком доставки подкастів на годинник). Ви можете використовувати Wear Casts для завантаження подкастів на годинник, під’єднати навушники Bluetooth і слухати подкасти в будь-який час, навіть якщо ваш телефон перебуває поза зоною дії Bluetooth. Оскільки Wear Casts не вимагає постійного Bluetooth-з’єднання з телефоном, він зручніший для акумулятора, ніж інші додатки.

Bring!

Bring!

Переваги 

 1. Створюйте списки покупок на своєму годиннику.
 2. Зберігайте дані картки постійного покупця.
 3. Діліться списками покупок з членами сім’ї.

Недоліки

 1. Неможливо додавати товари за допомогою зчитувача штрих-кодів.
 2. Пошук товарів не включає конкретні бренди.

Bring! – це додаток для складання списків покупок, який дає змогу створювати, редагувати та обмінюватися списками прямо зі свого смарт-годинника. Він включає бібліотеку товарів зі зрозумілими значками, а додавати товари в список можна за допомогою функції голосової транскрипції смарт-годинника.

Sleep as Android

Переваги

 1. Режим віщих снів.
 2. Інтегрується з додатком Sleep as Android для телефону.
 3. Єдиний варіант реального відстеження сну на Wear.

Недоліки

 1. Не працює без додатка Sleep as Android.
 2. Налаштування може бути заплутаним.

Однією з основних функцій, якої не вистачає смарт-годиннику Wear порівняно зі спеціалізованими фітнес-пристроями, такими як Fitbit, є відстеження сну. У Google Play також не вистачає застосунків для відстеження сну, що працюють із Wear, але застосунок Sleep as Android чудово справляється з цим завданням. Sleep as Android містить безліч функцій, деякі з яких недоступні в спеціалізованих фітнес-пристроях. Наприклад, режим lucid dreaming може визначити, коли ви входите в сон зі швидким рухом очей (REM), і подає звуковий сигнал, щоб допомогти вам зрозуміти, що ви спите, не прокидаючись повністю.

Єдиним недоліком Sleep as Android є те, що додаток для смарт-годинника не працює незалежно від телефона. Тому ви маєте бути впевнені, що ваш телефон заряджений, пов’язаний із годинником і перебуває поруч, коли ви лягаєте спати.

Google Authenticator

Переваги

 1. Це ваш Google Authenticator, але на вашому годиннику.
 2. Великі цифри легко читаються.

Недоліки

 1. Не працює без телефону.

Якщо ви використовуєте додаток Google Authenticator на своєму телефоні, цей додаток стане чудовим доповненням до вашого арсеналу. Він забезпечує легкий доступ до автентифікаторів за допомогою руху гортання, а цифри досить великі, щоб їх можна було легко прочитати навіть на маленьких екранах смарт-годинників.

Єдиним недоліком є те, що його робота залежить від вашого телефону, тому він не може слугувати резервною копією аутентифікатора на вашому телефоні.

Calculator

Calculator

Переваги

 1. Швидко завантажується і працює.
 2. Великі цифри легко читаються.

Недоліки

 1. Немає функцій наукового калькулятора.
 2. Немає функцій побудови графіків.

Якщо ви розумієтеся на ментальній математиці, то наявність калькулятора на зап’ясті може виявитися не настільки привабливою. Для всіх інших застосунок Google “Калькулятор” – це приголомшлива відповідь на незручний годинник-калькулятори 1980-х років, і він позбавляє головного болю під час підрахунку чайових.

Mr. Time

Переваги

 1. Тонни безкоштовних дизайнів циферблатів годинників.
 2. Нові дизайни додаються регулярно.
 3. Створюйте свої власні циферблати.

Недоліки

 1. Помилки Bluetooth можуть перешкодити завантаженню нових циферблатів годинників.
 2. Відчувається повільність на деяких пристроях.

Багато безкоштовних і платних додатків надають доступ до нових циферблатів годинників, але Mr. Time перебуває на вершині популярності. У ньому є безкоштовні циферблати годинників, преміум-циферблати, які можна купити, і ви можете створити свій власний.

Карти Google

Переваги

 1. Автоматично переорієнтує мапу залежно від напрямку, в якому ви перебуваєте.
 2. Полегшує пошук місцевих визначних пам’яток.

Недоліки

 1. Спрощений порівняно зі звичайним додатком Google Maps.
 2. Обмежені можливості та функціональність.

Картографічний застосунок Google легко продається на Wear. Він спрощений порівняно з повноцінним додатком для смартфона. Однак він дає змогу легко орієнтуватися і знаходити місцеві визначні пам’ятки під час піших прогулянок. Він також дає змогу встановити шпильку в місці призначення і запустити повну навігацію на телефоні.

Додатки в цьому списку доступні безкоштовно в Google Play. Деякі з них мають преміум-версію, яку можна придбати, а інші – необов’язкові покупки в додатку. Проте ви можете використовувати базову версію кожного додатка, нічого не сплачуючи.