Огляди

3 найкращі MP3-плеєри: портативні музичні плеєри від Astell & Kern

Найкращі MP3-плеєри можуть здатися застарілою технікою. Але хоча деякі з їхніх колись новаторських функцій тепер можна реалізувати за допомогою смартфона, у цій статті ми зібрали кілька вражаючих музичних плеєрів, які дають вам надійний спосіб слухати аудіо з високою роздільною здатністю в русі - а також у кращій якості, ніж ви могли б отримати від простого телефону.

Зміст

 • 1 Astell & Kern A&ultima SP2000T

 • 2 Astell & Kern A&norma SR25 MKII

 • 3 Astell & Kern A&norma SR25

 • 4 Як вибрати найкращий MP3-плеєр для вас

 • 5 Чи варто купувати MP3-плеєр

3 найкращі MP3-плеєри: портативні музичні плеєри від Astell & Kern

Astell & Kern A&ultima SP2000T

Переваги

 1. Вражаючий звук
 2. Багата комплектація

Недоліки

 1. Дорогий порівняно з конкурентами
 2. Великий і важкий

Astell & Kern A&ultima SP2000T – це найкращий портативний музичний плеєр, який ви можете купити просто зараз. Так, він дорогий, але якщо ви хочете отримати першокласне цифрове аудіо, перебуваючи поза домом, не шукайте (і не слухайте) далі. SP2000T звучить чудово.

Два підсилювальні каскади пропонують сім різних варіантів, а для опрацювання двох каналів аудіоінформації задіяно щонайменше чотири ЦАПи. SP2000T не турбує розмір або тип цифрового аудіофайлу, і він з радістю живить будь-які навушники, про які ви згадаєте. 

Інтерфейс управління чистий і чуйний. Сам занадто великий, щоб поміститися в кишеню джинсів. Навіть час автономної роботи становить половину пристойного. 

Astell & Kern A&norma SR25 MKII

Переваги

 1. Виразний, експансивний, рішучий звук
 2. Яскравий, живий екран
 3. Вражаючий 20-годинний акумулятор

Недоліки

 1. Може легко здатися дорогим – навіть якщо це не так
 2. Похилий екран може не підійти всім користувачам
 3. Скляна задня панель може збирати відбитки пальців.

Дайте цьому A&K свою музику, сядьте зручніше і розслабтеся – якщо він не вразить вас, ми не знаємо, що вразить. A&norma SR25 MKII – це талановитий цифровий аудіоплеєр, який відродить вашу любов до музики. На відміну від багатьох дорожчих плеєрів A&K (один з яких наведено тут прямо вище), цей плеєр досить малий, щоб помістити його в кишеню, і ви слухатимете потокове відтворення, пінгуватимете або завантажуватимете на нього заповітні пісні, просто щоб подивитися, що він із них зробить. 

Крім нового 4,4-мм роз’єму для навушників, пристрій MKII (оновлення моделі A&norma SR25, представленої нижче в цьому посібнику) також може похвалитися новою функцією Replay Gain для рівномірного регулювання гучності відтворення з джерел звуку до 24 біт/192 кГц. Ви також отримуєте функцію AK File Drop (вперше представлену в дорожчому плеєрі A&futura SE180) для спрощення бездротового передавання файлів; функцію BT Sink для спрощення під’єднання SR25 MKII до зовнішнього пристрою Bluetooth та додаткове внутрішнє посріблений екранування для захисту від електромагнітних завад. 

Хоча про це не кричали, у ньому також є чотири нових фільтри ЦАП із абсолютно різним звучанням, які працюватимуть під час прослуховування в 24-біт/192 кГц або менше PCM (хоча вони не працюватимуть у форматах MQA і DSD), і вони, безумовно, додають цінність і можливості для налаштування на рівні. Якщо ваш бюджет простягається до цього плеєра і ні копійки більше, ви не будете розчаровані. 

Astell & Kern A&norma SR25

Astell & Kern A&norma SR25

Переваги

 1. Чудовий дизайн
 2. 21 година автономної роботи
 3. Bluetooth LDAC

Недоліки

 1. Дорогий порівняно з конкурентами

Astell & Kern A&norma SR25 – вражаючий MP3-плеєр, створений для того, щоб змусити ваші аудіофайли з високою роздільною здатністю справді співати, завдяки новому режиму продуктивності, підтримці балансних аудіоз’єднань і бездротової сумісності з Bluetooth LDAC. Оскільки він нещодавно був витіснений вищезгаданим варіантом MKII (який незначно змінив конструкцію і додав 4,4-мм роз’єм для навушників, а також функцію Replay Gain для рівномірного регулювання гучності під час відтворення звуку з джерел до 24 біт/192 кГц), ви можете побачити його з невеликою знижкою, але це рідкісне явище для плеєрів A&K. 

Завдяки зміщеному від центру дизайну і алюмінієвому корпусу, він, безумовно, має відповідний вигляд, а його сенсорний екран яскравий і простий у використанні.  Усередині SR25 міститься той самий подвійний ЦАП рівня Master Hi-Fi Cirrus Logic CS43198, що й у новій моделі MKII, а вбудованої підтримки DSD256 і 32-біта/384 кГц цілком достатньо, щоб задовольнити навіть найвимогливіших аудіофілів. Завдяки можливості підключення через Wi-Fi ви отримуєте доступ до потокових сервісів, включно з Deezer і Tidal, а Bluetooth aptX гарантує, що звучання бездротових навушників не поступатиметься дротовим.

Як вибрати найкращий MP3-плеєр для вас

Як же вибрати плеєр? Що ж, вам пощастило. Оскільки ринок дедалі більше орієнтується на аудіофілів (тих, хто не хоче слухати потоки Spotify), компанії постійно впроваджують інновації. У наші дні якість звуку, що постійно поліпшується, підтримка hi-res аудіо і вражаючі вбудовані ЦАПи (цифро-аналогові перетворювачі) роблять і без того вражаючі плеєри ще кращими. 

А стиль відповідає змісту: виробники також змагаються в дизайні, щоб випускати плеєри, які мають такий самий гарний вигляд, як і звучать. Ми настійно рекомендуємо вам зупинитися на одному з плеєрів Astell & Kern. 

Чи варто купувати MP3-плеєр

Варто купувати MP3-плеєр чи ні, залежить від того, для чого ви хочете його використовувати. Якщо ви намагаєтеся не відриватися від телефону, не перевіряти соціальні мережі і не відповідати на робочі дзвінки, коли хочете відпочити, MP3-плеєр може стати чудовим варіантом для прослуховування музики, залишаючись відрізаним від усіх відволікаючих чинників телефону – і всього іншого світу.

Деякі люди люблять слухати MP3-плеєри, коли займаються спортом, щоб не мати при собі телефон. Це робиться також для того, щоб не відволікатися на дзвінки та повідомлення, або щоб зберегти телефон у безпеці. В інших може не бути багато місця на телефоні, якщо це стара модель, тому вони хочуть зберігати музику в іншому місці, а деякі люди не хочуть витрачати заряд батареї або дані, коли вони в дорозі. 

MP3-плеєри підійдуть не всім, багато хто воліє мати всю свою музику на телефоні, але є багато причин, через які MP3-плеєр – чудова ідея для деяких людей.