Огляди

Програмне забезпечення Samsung Galaxy: 7 дивовижних можливостей

Ви коли-небудь цікавилися можливостями Galaxy, але не є власником пристрою Samsung? Тепер ви можете познайомитися з простим, інтуїтивно зрозумілим і налаштовуваним програмним забезпеченням Samsung. За допомогою нового додатка "Try Galaxy" користувачі смартфонів можуть оцінити численні переваги операційної системи та користувацького інтерфейсу Galaxy. Після завантаження вони можуть скористатися корисними вбудованими підручниками та посібниками, вивчити домашню сторінку додатка - сповнену іконок, віджетів і навігації Galaxy - і спробувати інші інноваційні та унікальні додатки та функції, доступні через Samsung Galaxy.

Зміст

  • 1 Smart Switch

  • 2 Ластик для об'єктів

  • 3 Ремастер фотографій

  • 4 Camera Experience

  • 5 Samsung Health

  • 6 Google Duo

  • 7 Теми Galaxy

Програмне забезпечення Samsung Galaxy: 7 дивовижних можливостей

“Наша місія полягає і завжди полягала у створенні технологій, які роблять життя людей кращим”, – сказав Радж Доші, голова мобільного бізнесу Samsung Electronics Canada. “Приєднуйтесь до нас, щоб відкрити нові способи робити більше речей, які ви любите, за допомогою Galaxy”. Деякі з неймовірних програмних функцій, доступних користувачам у рамках програми “Спробуй Galaxy”, включають:

Smart Switch

Ця програма забезпечує бездротову передачу фотографій, файлів і важливих даних зі старого пристрою на новий пристрій Galaxy – дотримуйтесь підказок на екрані, щоб процес був простим і безтурботним.

Ластик для об'єктів

Цей інструмент дає змогу миттєво видаляти об’єкти і навіть людей з фотографій без необхідності завантажувати додаткові інструменти.

Ремастер фотографій

Ця функція аналізує зображення і покращує їх за один швидкий крок для отримання професійних знімків, зроблених прямо на мобільному пристрої – DSLR не потрібен.

Camera Experience

На додаток до вбудованих інструментів редагування, таких як Object Eraser, випробуйте новітні інноваційні технології камери, вивчивши різноманітні інструменти динамічного захоплення контенту. Знімайте приголомшливі фотографії та відео – вдень або вночі – використовуючи такі функції, як нічний режим, портретний режим, надстабільне відео та багато іншого!

Samsung Health

Перегляньте свій цифровий розпорядок дня за допомогою програми Samsung Health. Записуйте й аналізуйте свої щоденні дії та звички, а також ставте нові оздоровчі цілі – все це в одному зручному додатку.

Samsung Health

Google Duo

Перетворіть аудіодзвінки на якісне проведення часу завдяки поліпшеним відеодзвінкам і спільному спілкуванню в реальному часі. Будь то ваш найкращий друг, член сім’ї або колеги, цей високоякісний додаток для відеочату робить спілкування практично простим.

Теми Galaxy

Висловіть себе за допомогою настроюваних шпалер, іконок, інтерфейсів повідомлень, фонових зображень і багато чого іншого, щоб мобільне життя відповідало вашій індивідуальності та стилю.

Крім “Try Galaxy”, користувачі мобільних телефонів Samsung також користуються іншими преміум-функціями, унікальними для Galaxy, включно з Quick Share, що дає змогу миттєво надсилати кілька фотографій, відео та файлів одночасно з Galaxy друзям і родичам, які перебувають поблизу, без необхідності використання дротів.

І зараз дуже вдалий час, щоб “спробувати Galaxy”: нові Samsung Galaxy Z Fold4 і Samsung Galaxy Z Flip4 поєднують у собі потужну продуктивність і багатозадачність із дизайном і форм-фактором, які можна налаштувати, для оптимального користувацького досвіду. Створені для того, щоб допомогти вам робити більше, новітні складні пристрої Galaxy забезпечують новий мобільний досвід, який покращує повсякденне життя. А завдяки безшовним можливостям підключення всі ваші пристрої Galaxy працюють разом, щоб ви могли легко та зручно ділитися важливим. Дивіться улюблений фільм на Galaxy Tab S8 Ultra з Galaxy Buds2 Pro, а потім плавно перемикайтеся на відповідь на дзвінок на смартфоні Galaxy – і все це без необхідності возитися з налаштуваннями Bluetooth.