Огляди

Нові бюджетні AirPods Lite: чутки, коли очікувати

Якщо ви є користувачем iPhone, ви напевно відчували спокусу придбати пару AirPods в якийсь момент за останні шість років, відколи навушники першого покоління з'явилися в грудні 2016 року. Однак з огляду на їхню цінову політику, легко схилитися в бік доступніших навушників на ринку - тим паче, що зараз доступно так багато чудових справжніх бездротових навушників. Але все це може змінитися, якщо останні чутки Apple виявляться правдою.

Зміст

  • 1 Чого варто очікувати

  • 2 Вартість AirPods Lite

  • 3 Коли очікувати нові AirPods

Нові бюджетні AirPods Lite: чутки, коли очікувати

Чого варто очікувати

За повідомленнями, компанія Apple працює над більш дешевими навушниками AirPods, які, за чутками, будуть називатися “AirPods Lite”. За словами аналітика Джеффа Пу з Haitong Intl Tech Research, Apple може очікувати падіння попиту на AirPods цього року – точніше, з 73 мільйонів одиниць у 2022 році до 63 мільйонів у 2023 році. Здебільшого це пов’язано з “невеликим попитом на AirPods 3”, ціною та відсутністю випуску нових навушників Apple цього року. Тому аналітик додає, що компанія працює над доступними навушниками, щоб залучити більше покупців, хоча терміни запуску залишаються неясними.

Наразі Apple продає чотири різні версії AirPods на світових ринках. Найдоступнішими є AirPods 2nd-Gen, за ними йдуть AirPods 3rd-Gen і AirPods Pro 2nd-Gen. Накладні навушники Apple AirPods Max є найдорожчим аудіопродуктом у портфоліо компанії.  Якщо Apple продовжить випуск AirPods Lite, навушники можуть бути схожі на модель другого покоління. Буде цікаво подивитися, чи буде зарядний кейс включати порт для підсвічування або універсальний порт Type-C.

Вартість AirPods Lite

Apple випустила AirPods 3 2021 року, але в магазинах залишалися AirPods 2 попереднього покоління за ціною $190. Наразі AirPods 3 коштують $200. Передбачається, що “AirPods Lite” коштуватиме менше ніж $129 або Apple може ще більше знизити ціну на друге покоління AirPods, можливо, до $99, щоб врахувати доступну версію.

 

Однак, будучи “бюджетним” продуктом Apple, так звані AirPods Lite безумовно програватимуть за цілою низкою функцій, які конкуренти, такі як Jabra і Samsung, пропонують на своїх навушниках за аналогічними цінами. Наприклад, в Apple AirPods 2nd-Gen навіть при високій ціні вже відсутні такі функції, як просторове аудіо з динамічним відстеженням положення голови, водонепроникний зарядний корпус і власний підсилювач з високим динамічним діапазоном. У дорожчих AirPods 3rd-Gen відсутня функція ANC (активне шумозаглушення), яка є в багатьох навушниках середнього рівня. Ця функція дає змогу користувачам усувати навколишні шуми для більш якісного і насиченого прослуховування музики. 

Коли очікувати нові AirPods

Коли очікувати нові AirPods

Куо говорить про другу половину 2024 року, що цілком логічно. Зверніть увагу, що немає жодної згадки про нові AirPods, які замінять AirPods третього покоління, тож ми б очікували, що вони залишаться у продажу та за тією самою ціною, що й зараз. Однак Apple доведеться бути обережною, оскільки вважається, що AirPods другого покоління добре продаються, пропонуючи достатньо переваг, щоб багато хто вважав за краще купити їх, а не нову, дорожчу модель.

AirPods – одні з найпопулярніших і найпомітніших навушників на ринку, і багато брендів продовжують копіювати їхній дизайн, щоб привабити більше покупців. Хоча новина про доступні AirPods Lite здається захопливою, на даний момент вона здається малоймовірною. По-перше, назва звучить підозріло, оскільки Apple вже давно використовує назву “SE” для своїх доступних пристроїв. Наприклад, компанія пропонує доступні Apple Watch SE та iPhone SE для покупців, які шукають відносно більш доступні ціни. По-друге, доступні продукти Apple не зовсім доступні.