Техніка

Чутки про Xiaomi Pad 6: все, що варто знати про вихід

Різні класи пристроїв, однакова мета: Як і популярна серія смартфонів Redmi, що складається з бюджетних і середніх телефонів, які, як правило, пропонують багато за свою ціну, Redmi Pad також намагається дати вам максимум вигоди за ваші гроші.

Зміст

  • 1 Коли буде випущено Xiaomi Pad 6

  • 2 Скільки коштуватиме Xiaomi Pad 6

  • 3 Які характеристики та особливості Xiaomi Pad 6

Чутки про Xiaomi Pad 6: все, що варто знати про вихід

Коли буде випущено Xiaomi Pad 6

Ми не знаємо точно, коли очікувати Xiaomi Pad 6. Pad 5 був вперше анонсований у Китаї в серпні 2021 року, а в решті світу надійшов у продаж на початку 2022 року.

Це означає, що з моменту виходу Pad 5 минуло вже більше року, тому в певному сенсі Pad 6 вже здається запізнілим. Наступною ймовірною можливістю для запуску є виставка MWC 2023 наприкінці лютого, де Xiaomi вже підтвердила, що матиме стенд, але чи запустить вона і продукти?

Як і у випадку з більшістю продуктів Xiaomi, ми не очікуємо побачити його в США, і якщо попереднє покоління є прикладом, то модель Pro може залишитися тільки в Китаї, і тільки звичайний Pad 6 потрапить за кордон.

Скільки коштуватиме Xiaomi Pad 6

Поки немає підтвердження офіційної ціни на Pad 6, тому нам потрібно подивитися, скільки коштувало попереднє покоління, щоб мати уявлення. Ось ціни на Xiaomi Pad 5:

  1. Xiaomi Pad 5 6GB/128GB – £369/€349/₹26,999
  2. Xiaomi Pad 5 6GB/256GB – €399/₹28,999

Як бачите, ці ціни вже цілком конкурентоспроможні порівняно з 10,2-дюймовим iPad, з яким він безпосередньо конкурує. У зв’язку з цим, ми очікуємо, що вони залишаться практично такими ж, коли з’явиться Xiaomi Pad 6. 

Які характеристики та особливості Xiaomi Pad 6

Які характеристики та особливості Xiaomi Pad 6

Ми тільки починаємо отримувати перші витоки про серію Pad 6, яка, як очікується, включатиме в себе Xiaomi Pad 6 і Pad 6 Pro.

Найкраща інформація, яку ми виявили, надійшла від XiaomiUI, який знайшов код, що натякає на обидва цих планшета, з кодовими назвами “pipa” і “liuqin” відповідно. Згідно з кодом, звичайний Xiaomi Pad 6 працюватиме на базі Qualcomm Snapdragon 870, що є природним кроком уперед порівняно з 860 у його попереднику. Навідник повідомив, що обидва планшети оснащені 11-12-дюймовим дисплеєм із вузькими рамками. У лівому верхньому кутку задньої панелі обох моделей буде розташована подвійна камера. Схоже, що обидва пристрої можуть бути оснащені двокомірковою батареєю.

У попередніх звітах стверджувалося, що AMOLED-дисплей Xiaomi Pad 6 Pro підтримуватиме роздільну здатність 2880 x 1880 пікселів і частоту оновлення 120 Гц. Також очікується, що він буде оснащений чотирма динаміками, підтримкою NFC, клавіатурою і стилусом.

Є припущення, що Xiaomi Pad 6 Pro залишиться ексклюзивним для китайського ринку. З іншого боку, Xiaomi Pad 6, найімовірніше, буде випущений у Китаї, Індії та на світовому ринку.

Pad 6 Pro буде потужнішим, у ньому буде використовуватися флагманський чип Snapdragon 8+ Gen 1. Код докладно описує й інші характеристики, включно з AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 1880×2880 120 Гц, чотирма стереодинаміками та подвійною задньою камерою, яка, очевидно, складатиметься з основної камери і датчика глибини. Поки немає інших явних ознак того, що буде включати в себе нова модель, ось що ми хотіли б побачити в Xiaomi Pad 6. 

Кращі можливості підключення

Якщо поглянути на Xiaomi Pad 5, слід згадати, що одне з небагатьох апаратних поліпшень, які ми вважали необхідними, стосувалося можливостей підключення. По-перше, немає версії з підтримкою LTE, що може стати проблемою, якщо ви опинитеся поза зоною дії Wi-Fi. Тому ми сподіваємося, що в Pad 6 буде хоча б 4G-модель, якщо можливості 5G все ще занадто дорогі для низьких цін. Wi-Fi 6 також не завадив би, хоча це не так актуально, оскільки у більшості людей досі немає вдома сумісних маршрутизаторів. 

Більше пам’яті

Хоча Xiaomi пропонує два варіанти зберігання даних на Pad 5 – 128 ГБ і 256 ГБ – обидва вони поставляються з 6 ГБ оперативної пам’яті. Звичайно, це не так уже й погано, але ми були б набагато більше раді побачити 8 Гб у Pad 6, особливо якщо очікувана операційна система Android 12L, оптимізована для планшетів, з’явиться цього року. 

Моделі Pro по всьому світу

Звичайно, Xiaomi могла б вирішити всі проблеми, які ми описали вище, просто випустивши моделі Pro, які дісталися тільки до Китаю у вигляді Pad 5 Pro. Вони оснащені 5G, Wi-Fi 6 і пропонують конфігурацію 8 ГБ/256 ГБ, яка була б ідеальною. Отже, відповідь уже існує, її просто потрібно посадити на кілька кораблів і доставити на ці береги.

Сподіваємося, що Xiaomi Pad 6 зробить це реальністю. Якщо ви не можете чекати до цього моменту, подивіться наш огляд найкращих планшетів на Android, можливо, вам сподобається щось інше.