Огляди

Чому варто придбати Apple Watch: 9 корисних функцій

Чи то найперша модель, чи то Apple Watch Series 8, незмінним залишається одне: завжди знайдеться функція, яка справді корисна, а іноді навіть дивовижна.

Зміст

  • 1 Знайти телефон

  • 2 Захист від води

  • 3 Поліпшення якості фотографій

  • 4 Перемикання аудіовиходу

  • 5 Захист вух

  • 6 Вимкнення сповіщень

  • 7 Сімейний контроль

  • 8 Розрахунок чайових

  • 9 Автоматична зміна облич

Чому варто придбати Apple Watch: 9 корисних функцій

Знайти телефон

Якщо ви кудись поклали свій iPhone і не можете згадати, куди його поклали, проведіть пальцем угору від нижньої частини дисплея Apple Watch, щоб відкрити центр управління. Знайдіть значок телефона і натисніть на нього, щоб телефон відтворив звук.

Захист від води

У ваших Apple Watch є функція Water Lock, розроблена спеціально для тих випадків, коли годинник буде занурено у воду. Вона називається Water Lock, і ви знайдете її в центрі управління; це значок, схожий на краплю води. Коли ви ввімкнете цю функцію, ваш годинник перестане реагувати на дотики. Це не дасть сенсорному екрану помилково подумати, що ви намагаєтеся його використовувати. Коли ви знову опинитеся на суші, обертанням цифрової заводної голівки відключіть функцію Water Lock і випустіть воду, що потрапила в решітку динаміка.

Поліпшення якості фотографій

Додаток Camera Remote на Apple Watch – чудова річ. Якщо ви перебуваєте в радіусі дії Bluetooth від iPhone – 10 м або 30 футів – ви можете використовувати годинник як видошукач для камери телефону, а також таймер спуску затвора. Це може бути дуже корисно для селфі: ви можете використовувати задні камери iPhone 13 замість камери для селфі, що означає ще більш якісні знімки в портретному режимі. 

Перемикання аудіовиходу

Змінити аудіовихід Apple Watch дуже просто, наприклад, переключити музику з AirPods на HomePods. Просто натисніть на значок AirPlay у розділах “Аудіокниги”, “Музика”, “Зараз грає” або “Подкасти” або зайдіть у “Налаштування” > “Bluetooth”. Тепер ви побачите список доступних Bluetooth-навушників, навушників і динаміків. Просто натисніть на потрібний, і годинник переключиться на нього.

Захист вух

Тривалий вплив гучних звуків може завдати серйозної та незворотної шкоди вашому слуху. У ваших Apple Watch є налаштування, що дає змогу це виправити: у розділі “Налаштування” > “Звуки і тактильні ефекти” > “Безпека навушників”, натиснувши на “Зменшити гучні звуки”, ви зможете встановити максимальний рівень гучності для безпечного прослуховування. 

Захист вух

Вимкнення сповіщень

Немає нічого гіршого, коли ваш годинник пікає в невідповідний час, наприклад, дзвонить під час вхідного дзвінка, коли ви маєте бути вимкнені. Щоб вимкнути сповіщення, просто покладіть долоню на циферблат годинника. А щоб цього більше не сталося, скористайтеся різними опціями в центрі управління, такими як “Не турбувати” або “Театральний режим”. Остання опція вимикає звук годинника і не дає змоги дисплею прокидатися, коли ви піднімаєте зап’ястя, але ви, як і раніше, отримуватимете тактильні сповіщення. 

Сімейний контроль

Якщо у когось із членів сім’ї є Apple Watch Series 4 / Apple Watch SE або пізнішої версії зі стільниковим зв’язком і watchOS 7 або пізнішої версії, ви можете використовувати Сімейне налаштування, щоб встановити для них “Шкільний час”. Це дасть вам змогу обмежити можливості годинника, коли вони перебувають у класі або роблять домашнє завдання, водночас дитина зможе отримувати сповіщення про важливі речі, як-от текстові повідомлення для вас. Вони також можуть вручну увімкнути “Шкільний час”, якщо хочуть зосередитися на своїх справах. 

Розрахунок чайових

Якщо ви гуляєте з друзями і вам потрібно розділити рахунок, застосунок “Калькулятор” на ваших Apple Watch допоможе вам: введіть загальну суму рахунку, натисніть на “Чайові”, а потім виберіть відсоток, який ви хочете залишити як чайові. Тепер натисніть на “Люди” і використовуйте цифрову голівку, щоб вказати на годиннику, скільки людей будуть ділити рахунок. Тепер ви побачите суму чайових, загальну суму і скільки кожен повинен заплатити, якщо ви ділите рахунок порівну.

Автоматична зміна облич

Якщо ви ще не експериментували з додатком “Ярлики” на iPhone, це дуже весело і корисно. Ми зробили на iPhone ярлик, який автоматично змінює циферблат на Apple Watch у певний час, тож удень у нас є дуже насичений циферблат для роботи, наповнений інформацією за допомогою ускладнень, а ввечері в мене є урізаний і елегантний циферблат для завершення робочого дня. За бажання ви можете піти далі, наприклад, встановити різні циферблати для приходу і відходу з певних місць, як-от дім, школа або робота.