Поради

6 найкращих смарт-годинників Huawei на будь-який бюджет

Можливо, бізнес Huawei з виробництва смартфонів уже не такий популярний, але лінійка переносних пристроїв, як і раніше, користується попитом. З моменту випуску першого годинника Huawei Watch у 2015 році китайська компанія розвиває сильні сторони своїх носяться пристроїв: мінімалістичний дизайн, тривалий час автономної роботи і надійне відстеження фітнесу. Але який смарт-годинник Huawei підійде саме вам? Ми зібрали найкращі смарт-годинники Huawei, доступні на даний час.

Зміст

 • 1 Смарт-годинник Huawei Watch 3 Pro

 • 2 Смарт-годинник Huawei Watch GT 3 Pro

 • 3 Смарт-годинник Huawei Watch GT 3

 • 4 Смарт-годинник Huawei Watch GT Runner

 • 5 Смарт-годинник Huawei Watch GT 2e

 • 6 Смарт-годинник Huawei Band 6

6 найкращих смарт-годинників Huawei на будь-який бюджет

Смарт-годинник Huawei Watch 3 Pro

Плюси:

 1. Дизайн преміум-класу
 2. Відмінний екран
 3. Фантастичний час автономної роботи
 4. Безліч функцій смарт-годинника

Мінуси:

 1. Фітнес-відстеження неповноцінне
 2. Невідповідність функцій для телефонів на iOS/не-Huawei
 3. Мізерна підтримка додатків
 4. Повільна зарядка

Huawei Watch 3 Pro, мабуть, найпривабливіший смарт-годинник Huawei з коли-небудь створених, є новим флагманським пристроєм компанії. Він доступний у кількох варіантах, має 48-міліметровий корпус і 1,47-дюймовий OLED-дисплей із частотою 60 Гц. Watch 3 Pro оснащений чудовою інтелектуальною системою відстеження TruSleep від Huawei і пропонує безперервний моніторинг серцевого ритму та вмісту кисню в крові. Що стосується функцій смарт-годинника, Harmony OS привносить приємне оновлення користувацького інтерфейсу на зап’ясті.

Huawei могла б поліпшити загальні функції відстеження фітнесу в Watch 3 Pro, тоді як його громіздкий дизайн не дуже підходить для тих, хто веде активний спосіб життя. Хоча годинник відстежує понад 100 видів тренувань, автоматичне визначення видів діяльності, які ви дійсно можете використовувати, ненадійне. Watch 3 Pro також оснащений дводіапазонним GPS, але його блокування відбувається із запізненням.

Смарт-годинник Huawei Watch GT 3 Pro

Плюси:

 1. Вражаючий новий дизайн
 2. Преміальні матеріали
 3. Відмінний час автономної роботи
 4. Швидке блокування GPS
 5. Гарне відстеження фітнесу

Мінуси:

 1. Функція ЕКГ поки недоступна
 2. Недопрацьоване програмне забезпечення
 3. Обмежена підтримка сторонніх додатків
 4. Складний експорт даних про здоров’я
Смарт-годинник Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei GT 3 Pro – ще один приголомшливий смарт-годинник. У його дизайні використовується велика кількість титану і кераміки з сапфіровим склом, що надає йому унікальної естетики у світі носимих пристроїв. Однак його позитивні сторони не обмежуються привабливим фасадом. Це чудовий годинник для фітнес-стеження, зі швидкою роботою GPS-блокування, великим часом автономної роботи і вбудованим ЕКГ для моніторингу здоров’я серця.

Однак на цьому позитивні моменти здебільшого закінчуються. Годинник дійсно підходить тільки для власників смартфонів Huawei, і вам буде важко експортувати дані фітнес-годинника до інших сервісів, окрім застосунку Huawei.

Смарт-годинник Huawei Watch GT 3

Плюси:

 1. Більший і чіткіший дисплей
 2. Harmony OS поліпшена порівняно з Lite OS
 3. Більш швидке блокування GPS
 4. Час автономної роботи 1-2 тижні
 5. Точне відстеження фітнесу

Мінуси:

 1. Відстеження серцевого ритму не на 100% надійне
 2. Обмежена підтримка сторонніх додатків
 3. Складний експорт даних про здоров’я

Watch GT 3, ціна яких значно нижча, зберігають підвищену увагу Huawei до якості збірки, мають більший екран порівняно з попередниками та Pro, а також поліпшене блокування GPS. Останнє є важливим для тих, хто цінує надійність відстеження відстані в носимих пристроях. В основі цього лежить вдосконалений датчик серцевого ритму Huawei, який значно покращено порівняно з GT 2. Хоча Harmony OS, як і раніше, забезпечує двотижневий час автономної роботи та нове забарвлення призначеного для користувача інтерфейсу, екосистема ще молода і позбавлена сторонніх додатків. Проте, у неї є багато можливостей для поліпшення.

Якщо ви вже вклали кошти в екосистему Huawei або не надто прискіпуєтесь до застосунків для смарт-годинників, Watch GT 3 забезпечує базові функції та має при цьому гарний вигляд.

Смарт-годинник Huawei Watch GT Runner

Плюси:

 1. Вражаючий час автономної роботи протягом 14 днів
 2. Яскравий, чіткий дисплей
 3. Гучні голосові підказки в реальному часі
 4. Швидке блокування GPS
 5. Точні дані про частоту серцевих скорочень

Мінуси:

 1. Обмежена підтримка сторонніх додатків
 2. Тільки один розмір – великий
 3. Складний процес налаштування
 4. Складний експорт даних про здоров’я

Huawei Watch GT Runner мають спільні базові характеристики з GT 3: 1,43-дюймовий AMOLED-екран, водонепроникність 5ATM і акумулятор ємністю 455 мАг, який працює і працює. Однак GT Runner більше підходить для тих, хто хоче мати спортивного тренера, прив’язаного до зап’ястя.

GT Runner оснащений кількома функціями, які сподобаються бігунам, включно з прогнозами бігу та функціями штучного інтелекту тренера, статистикою VO2 max, індексом здібності до бігу та напрочуд точним GPS із надійним моніторингом серцевого ритму. Однак, можливо, вам варто звернути увагу на GT Runner, якщо у вас маленькі зап’ястя, оскільки 46-міліметровий корпус може здатися дещо громіздким. Крім того, додаток Huawei Health залишається незручним для більшості користувачів, а в деяких країнах світу він і зовсім важкодоступний.

Смарт-годинник Huawei Watch GT 2e

Плюси:

 1. Високоякісна і міцна конструкція
 2. 2-тижневий час автономної роботи
 3. Низька ціна
 4. Безліч функцій для фітнесу та здоров’я
 5. Гідні показники пульсу і GPS
 6. Відмінне відстеження сну

Мінуси:

 1. Обмежена підтримка додатків сторонніх розробників
 2. Обмежені функції смарт-годинника
 3. Неприємний сенсорний екран
 4. Датчик SpO2 не працює
 5. Бракує досвіду роботи з iOS
Смарт-годинник Huawei Watch GT 2e

Якщо ви шукаєте смарт-годинник для фітнесу з великим запасом міцності, Watch GT 2e – чудовий варіант. Він оснащений товстими силіконовими ремінцями для тих, хто до сьомого поту займається в тренажерному залі. Яскравий 1,39-дюймовий дисплей AMOLED дозволяє швидко переглянути дані відстеження. З естетичного погляду це один із найпривабливіших фітнес-годинників, який ви можете купити.

Відстеження фітнесу також чудове. Вбудований GPS підтримує 15 глибоких режимів відстеження – від їзди на велосипеді до скелелазіння, а також 85 інших режимів. У Watch GT 2e також вбудовано кілька програм, орієнтованих на біг, що робить їх чудовим варіантом для тих, хто вдосконалює свій темп і ходу. Інші функції включають датчик серцевого ритму, оцінку VO2 max, моніторинг SpO2 (тільки за запитом) і відстеження стресу.

Однак, як і його тезка, Watch GT 2e позбавлені підтримки додатків. Звичайно, вбудована пам’ять для зберігання музики – це добре, але немає сумісності зі сторонніми сервісами. Це означає відсутність Spotify або YouTube Music під час пробіжок. Користувацький інтерфейс Lite OS від Huawei також працює нестабільно, але це не є вирішальним фактором, враховуючи час автономної роботи близько двох тижнів. Крім того, експортувати дані з Huawei Health досить складно, тому вам доведеться звикнути до того, що ваші фітнес-дані живуть на “базі” Huawei.

Смарт-годинник Huawei Band 6

Плюси:

 1. Зручний, місткий форм-фактор
 2. Відмінна ціна
 3. Хороший час автономної роботи
 4. Безліч режимів тренування
 5. Моніторинг SpO2 протягом усього дня

Мінуси:

 1. Обмежені функції та додатки смарт-годинника
 2. Незнімні ремінці
 3. Датчик серцевого ритму не справляється під час тренувань

Завдяки великому прямокутному AMOLED-дисплею Band 6, мабуть, один із найпривабливіших бюджетних фітнес-трекерів. Його зручно носити, він забезпечує майже два тижні автономної роботи і може відстежувати рівень SpO2 протягом усього дня. Останнє є великою перевагою перед деякими зі своїх більших і дорожчих побратимів – смарт-годинників. Band 6 також більше зосереджений на відстеженні показників здоров’я, ніж на наданні функцій смарт-годинника як фітнес-трекера. Ви також можете зіткнутися з нестабільним відстеженням частоти серцевих скорочень під час інтенсивних тренувань.

Незважаючи на свої недоліки, Huawei Band 6 – чудовий вибір, якщо у вас неглибокі кишені або якщо ви шукаєте більш мінімалістичний переносний прилад.

Ось і все в нашому списку найкращих смарт-годинників Huawei, які ви можете купити, але це лише мала частина того, що доступно на ринку. Ми також хочемо відзначити такі продукти:

 1. Huawei Watch GT 2: колишній флагманський смарт-годинник Huawei працює під управлінням Lite OS, має запас часу автономної роботи й оснащений надійними функціями фітнес-стеження. Крім того, він неймовірно дешевий порівняно із серією Watch GT 3.
 2. Huawei Watch GT 2 Pro: якщо вам подобається годинник Watch GT 2, але ви хочете якісніші матеріали та бездротову зарядку, вам підійде Watch GT 2 Pro. Тільки зверніть увагу на його застарілі внутрішні компоненти і високу ціну.
 3. Huawei Watch Fit: годинник Watch Fit, оснащений великим AMOLED-дисплеєм, виконує більшість завдань з відстеження фітнес-функцій своїх круглих побратимів по класу smartwatch за нижчою ціною. Однак ми вважаємо, що Band 6 загалом є більш вигідною покупкою.