Огляди

4 універсальних фоторедактори для iPhone і Android

Мобільне редагування стало кращим і досконалішим, ніж будь-коли раніше. У наші дні фотографи переносять файли зі своїх дзеркальних фотоапаратів прямо на телефон, щоб швидко відредагувати їх на ходу в обраному застосунку. Чому? Це швидкий і зручний спосіб роботи із зображеннями, який витримує випробування часом. Додатки тепер мають безліч пресетів для будь-якого стилю і можуть похвалитися розширеними функціями для остаточної юрисдикції постобробки. Хоча існують сотні, якщо не тисячі, різних мобільних додатків для редагування, ми взяли на себе тягар пошуку тих, без яких ми не можемо обійтися. Ось наш список найкращих додатків для редагування для iPhone та Android.

Зміст

  • 1 VSCO

  • 2 Afterlight

  • 3 Lightroom

  • 4 Snapseed

4 універсальних фоторедактори для iPhone і Android

VSCO

Що потрібно знати:

VSCO – один із найпопулярніших додатків для редагування фотографій і відео, якщо не найпопулярніший серед творчих людей. Він пропонує безліч різних пресетів, більшість з яких імітують різні плівки, для накладення на будь-які зображення або відеокліпи за вашим вибором. Його брендинг і призначений для користувача інтерфейс ідеально підходять для людей, які піклуються про дизайн і бажають вивести свою фотографію на новий рівень. Користувачі також можуть завантажувати свої зображення VSCO в стрічку і стежити за іншими фотографами, чиї роботи їх надихають.

Особливості:

На вибір пропонуються сотні пресетів, тому вибрати найулюбленіші з них складніше, ніж з будь-якої іншої програми. Вони всі такі прекрасні! Ми вважаємо, що A6, AL5, M6, C3 і KP9 пропонують унікальні налаштування, які роблять будь-яке зображення яскравішим. Хоча ви не можете налаштовувати криві в кімнаті редагування, ви можете вручну керувати перемикачами HSL, грати з експозицією і використовувати варіанти поділу тонів. VSCO – це чудовий спосіб поділитися своїми улюбленими зображеннями і завоювати популярність, не прив’язуючись до цифр (оскільки наразі немає можливості переглядати кількість підписників/лайків).

Afterlight

Що потрібно знати:

Afterlight пропонує розширені можливості, такі як криві, для ручного налаштування і редагування будь-якої фотографії за вашим вибором. Хоча Afterlight має величезну кількість чудових пресетів, як і VSCO, ви можете додавати тонкі ефекти до своїх зображень, щоб дійсно виділити їх. Додайте м’які подряпини і сліди пилу або створіть сяючий півтон на світлих ділянках – це ваш шанс проявити творчий підхід до того, як виділити свій стиль серед безлічі інших.

Особливості:

Afterlight балансує між гідними Instagram-маніпуляціями і потужними ручними інструментами. Його користувацький інтерфейс дає вам повний контроль над тим, як ви хочете, щоб виглядало кінцеве зображення після редагування. Величезна кількість унікальних налаштувань у наборі інструментів – цікавий спосіб експериментувати, виходячи за рамки простих методів редагування. Користувачі також можуть фіксувати налаштування експозиції, одночасно займаючись іншими питаннями, що дає фотографу повну свободу дій. Крім того, дуже цікаво обходити зі смаком організований каталог інструментів.

Afterlight

Lightroom

Що потрібно знати:

Lightroom Mobile – це більш стисла, компактна версія Lightroom CC (доступна для ноутбуків, Macbook і PC). Завдяки можливості швидкого редагування RAW-файлів на ходу, Lightroom Mobile, безумовно, є найбільш просунутим варіантом для мобільного редагування. Він підтримує криві і вибіркові коригування, що означає, що фотографи можуть редагувати тільки окремі частини зображення на свій розсуд. Він належним чином обробляє метадані для всіх вас, схиблених на організації, а також дає змогу створювати веб-альбоми для легкого доступу. Важливо відзначити, що додаток безкоштовний тільки для вибіркових коригувань, а це означає, що вам доведеться вдосконалити деякі з вищезазначених якостей.

Особливості:

Програма просунута, проста і зрозуміла. Lightroom Mobile має можливість синхронізації з іншими додатками Adobe, тож вам не доведеться кидатися туди-сюди між двома наборами однієї і тієї ж галереї. Він забезпечує швидке керування великою кількістю фотографій, а також дає змогу виконувати кольорокорекцію кількох фотографій одночасно. Його інтерфейс схожий на той, що у вас на комп’ютері, тому в ньому легко орієнтуватися і швидко вивчати можливості. Завантажте свої власні пресети від улюблених творців одним натисканням кнопки і працюйте з високотехнологічними опціями редагування як професіонал.

Snapseed

Що потрібно знати:

Snapseed ідеально підходить для будь-якого серйозного фотолюбителя. Snapseed має зручний користувальницький інтерфейс UI/UX і пропонує повний ручний контроль над ефектами і фільтрами. Незважаючи на милий і простий брендинг, він досить складний, і інтерфейс може бути важко освоїти. Однак якщо ви шукаєте більш піднесений спосіб тонкого налаштування зображень, цей додаток для вас. Ви навіть зможете видалити необґрунтовані плями і сліди пилу, які непристойно заважають композиції вашого знімка. Snapseed повністю змінив призначений для користувача дизайн у застосунку, поставивши редаговану фотографію на чільне місце.

Особливості:

Snapseed – це все, що ви любите в просунутих методах редагування. Для кожного нового фільтра, який ви додаєте до зображення, Snapseed створює стек, що дає змогу легко зберігати шари, над якими ви працюєте, окремо один від одного – як справжній редактор! Ви можете в будь-який момент підправити або поліпшити будь-який стек. Крім того, користувачі можуть копіювати використовувані зображення шару і вставляти їх в інше зображення.

Сподіваємося, що вам сподобається один із застосунків вище, але найімовірніше ви завантажите одразу всі.