Огляди

3 найкращі аудіосистеми для ПК: як вибрати

Інвестуйте в одну з найкращих комп'ютерних колонок, щоб отримати чудовий звук з вашого Mac або PC. Зрештою, вбудовані динаміки, чи то в ноутбуці, чи то в моніторі, зазвичай у кращому разі ледве достатні, а купівля динаміків від невідомих брендів не принесе нічого хорошого. Якщо ви хочете по-справжньому насолодитися музикою, іграми або новітніми фільмами в тому вигляді, в якому вони були задумані, ви зобов'язані придбати акустичну систему, здатну задовольнити будь-які вимоги, які висуваються до мультимедіа.

Зміст

 • 1 Bose Companion 2 Series III

 • 2 Creative Pebble Plus

 • 3 Razer Nommo Pro

 • 4 Що враховувати під час вибору колонок

3 найкращі аудіосистеми для ПК: як вибрати

Bose Companion 2 Series III

Плюси

 1. Найкращий високоякісний, детальний звук
 2. Легка конструкція
 3. Гучний об’єм

Мінуси

 1. Відсутність бездротового з’єднання
 2. Короткі дроти

Акустичні системи Bose Companion 2 Series III вирізняються простотою встановлення: регулятор гучності та роз’єм для навушників розташовані на правій колонці. Цифрова обробка сигналу в колонках забезпечує високу якість звуку протягом тривалого часу. У них також використовується запатентована схема цифрового оброблення стереосигналу TrueSpace для створення чіткого, реалістичного звукового ландшафту. Хоча колонки не мають басового модуля, вони оснащені вбудованими портами для відтворення низьких нот. Баси можуть звучати трохи бруднувато, а низькі частоти можуть мати тенденцію до невеликого спотворення порівняно з високими і середніми, але вони ледь помітні і не відволікають від загального звучання. Якщо вам подобаються баси і стереозвук, ознайомтеся з нашим посібником з вибору найкращого саундбара.

Незважаючи на те, що динаміки Companion 2 не мають магнітного екранування, магнітне поле навколо них недостатньо сильне, щоб пошкодити дані на більшості жорстких дисків або старих ЕПТ-моніторів. Що стосується можливостей підключення, колонки Bose Companion 2 Series III надають можливість підключення до інших пристроїв через допоміжний вхід, щоб ви могли відтворювати музику з телефона та музичних плеєрів. 

Creative Pebble Plus

Плюси

 1. Дешево порівняно з іншими
 2. Якісний звук для своєї ціни
 3. Унікальний зовнішній вигляд

Мінуси

 1. Один тільки вхід 3,5 мм.
 2. Немає інших можливостей підключення, дротових чи інших.

Вам не потрібно витрачати цілий статок на хороший набір комп’ютерних колонок. Для економних споживачів Pebble Plus від Creative більш ніж достатньо хороша для роботи, незалежно від того, чи є ви хардкорним геймером або фанатиком кіно. Можливо, ця акустична система 2.1 і не належить до аудіофільської якості, але для своєї вартості вона відтворює чудовий звук. Насправді, вам важко буде знайти кращий стереозвук у цьому ціновому діапазоні.

Що складається з двох далеких динаміків, розташованих під кутом 45 градусів, і сабвуфера, спрямованого вниз, Pebble Plus забезпечує хороші високі, середні та низькі частоти. Не тільки це, а й те, що під час наших тестів ми виявили, що він також відмінно справляється з мінімізацією спотворень на гучній гучності, що не часто зустрічається в бюджетних колонках. 

Як і годиться недорогим периферійним пристроям, тут є деякі мінуси, але жоден із них не є занадто великим, щоб відштовхнути вас. Без сумніву, це найкращі комп’ютерні колонки для тих, у кого обмежений бюджет.

Razer Nommo Pro

Плюси

 1. Фантастична якість звуку 
 2. Razer Chroma 

Мінуси

 1. Вам доведеться заплатити податок Razer.

У Razer Nommo Pro може бути кумедна назва і незвичайний зовнішній вигляд, але не помиляйтеся, це якісні колонки, до яких слід ставитися дуже серйозно, і не тільки через їхню значну ціну. Спробуйте побороти бажання бігти в протилежному напрямку від цінника в 500 доларів, Razer Nommo Pro може багато чого запропонувати і безумовно є розумним вкладенням. 

Тут є громоподібний сабвуфер із низхідним потоком, який вразить нас. А ще є функція Razer Chroma, завдяки якій ці колонки мають такий самий чудовий вигляд, як і звучать.

Безумовно, існують більш доступні за ціною комп’ютерні колонки, але з таким рівнем якості Razer Nommo Pro варті того, щоб витратитися. А якщо ви вклали кошти в інші периферійні пристрої Razer, ви можете синхронізувати RGB-підсвічування з іншими елементами вашої системи.

Що враховувати під час вибору колонок

Що враховувати під час вибору колонок

Площа динаміка

Перевірте, скільки місця у вас є в робочій або ігровій зоні. Саундбари ідеально підходять для невеликих комплексів, але якщо у вас трохи більше місця, ви можете розглянути колонки в парі для більш захопливої системи лівого і правого каналів або навіть придбати аудіосистему 2.1 з 4,5-дюймовим сабвуфером.

Джерело живлення

Комп’ютерні колонки можуть отримувати живлення від батарей, електричних розеток або USB-з’єднання. Перш ніж купувати колонки, які потрібно під’єднувати до розетки, переконайтеся, що поруч із нею є місце і що у вас є вільна розетка для колонок.

Ваттаж

Ват вимірює потужність, і коли йдеться про колонки, це зазвичай означає, що чим вища потужність – RMS (Root Mean Squared), а не максимальна потужність – тим вища гучність, яку виробляє колонка.

Чутливість

Чутливість вимірює гучність звуку, який колонка може відтворити за певного рівня потужності. Простіше кажучи, чим вища чутливість колонки, тим гучніший звук вона видає.

Можливість підключення

Стандартом підключення серед колонок є допоміжний роз’єм, який зазвичай має стандартний розмір 3,5 мм і дає змогу під’єднувати колонки до різних джерел звуку. Однак у разі нещільного з’єднання можуть виникати спотворення та зворотний зв’язок. Альтернативним варіантом дротового підключення є підключення через USB, яке дає змогу уникнути цих можливих спотворень. Для бездротового під’єднання ви можете вибрати з’єднання Bluetooth, яке значно спрощує під’єднання колонки до телефона, хоча за якістю воно поступається дротовому під’єднанню через обмеження кодеків Bluetooth.